Jump to content

qbalus [RnR] vs dartvader [SZAK] ok 610mln%


qbalus
 Share

Recommended Posts

Agresor dartvader [x]

Bron: 200 % Tarcza: 180 % Opancerzenie: 170 %

Typ Ma?y transporter 199977

Lekki my?liwiec 70999929

Bombowiec 20999979

Pancernik 1333994187

Ultra transporter 64020438

 

 

Obrona qbalus [x]

Bron: 270 % Tarcza: 280 % Opancerzenie: 250 %

Typ Statek kolonizacyjny 1

Recykler 999999

Sonda Szpiegowska 6222120

Satelita s?oneczna 300000

Pancernik 700000

Ultra transporter 8487995

Wyrzutnia rakiet 162999838

Lekkie dzia?o laserowe 145355727

Ci??kie dzia?o laserowe9999991

Dzia?o Gaussa 548999996

Dzia?o jonowe 591000000

Wyrzutnia plazmy 325000000

Ma?a pow?oka ochronna 1

Du?a pow?oka ochronna 1

 

Agresor dartvader [x]

Bron: 200 % Tarcza: 180 % Opancerzenie: 170 %

Zniszczony!

 

Obrona qbalus [x]

Bron: 270 % Tarcza: 280 % Opancerzenie: 250 %

Typ Recykler 228305

Sonda Szpiegowska 549080

Satelita s?oneczna 26600

Pancernik 700000

Ultra transporter 6636579

Wyrzutnia rakiet 14469873

Lekkie dzia?o laserowe 12903558

Ci??kie dzia?o laserowe 887707

Dzia?o Gaussa 418800398

Dzia?o jonowe 590999979

Wyrzutnia plazmy 312744331

Ma?a pow?oka ochronna 1

Du?a pow?oka ochronna 1

 

Obro?ca wygra? bitw? !

Agresor straci? 101 641 434 939 000 surowc?w.

Obro?ca straci? 6 625 754 276 000 surowc?w.

sn zawieraj?ce 27 146 877 527 400 jednostek Metal i 33 962 986 678 800 jednostek Kryszta?u zosta?y utworzone w orbicie naszej planety.

prawdopodobie?stwo powstania ksi??yca : ok 610 000 000 %

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.