Skocz do zawartości

Demontownia


T.T

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to zeby wprowadzic po zadaniu 60 "Wybuduj flotę o wartości co najmniej 750.000.000.000 puntów" jedna darmowa demontownie jako nagroda za zaliczenie zadania z tego wzgledu ze w grze jest duzo ekowcow, ktorzy wybuduja flote i po zaliczeniu zadania odrazu ja demontuja i maja w plecy surowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli bedziemy zaraz się do takich żeczy odnosić to po co wogóle grać. Neriel twoja wypowiedz jest niezbyt poważna jak na kogoś z twoją pozycją. Jak widać z zadaniami jest ciągle problem może wypadało usiąść do tego i zrobić je raz a dobrze gdzie gracze nie będą ciągle na coś narzekać. Jeśli nawet wam się nie chce wymyślać nowych zadań albo ich ulepszenia to wystarczy dać ogłoszenie że będzie wprowadzona nowa lista zadań prosimy o wasze propozycje , najlepsze propozycje zostaną wybrane i podane w formie ankiety żeby to gracze mogli wybrać. Coś w tym stylu mi chodzi w ten sposób można naprawde polepszyć tylko tę gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A jestem jak najbardziej poważny. Nikt nie zmusza do zadań, tak samo jak nikt nie zmusza do bycia eko. Jeśli ktoś nie chce go robić sam sobie utrudnia grę.

 

Może nie wiesz, bo chyba jesteś tutaj nowy ale to właśnie sami gracze robili te zadania - dawali propozycje, każdy dostał plik po kolei i każdy go modyfikował oddając deusowi.

Czy jest sens robienia tego drugi raz?

Niektóre nagrody nadałem chyba niezbyt odpowiednie względem czasu jaki należy poświęcić by je zdobyć ale więcej zadaniom bym nie zarzucił.

 

 

@EDIT

Ktoś mi mówi, że się atakujemy z Czarnym, więc jeśli to tak wygląda to wcale nie miałem takiego zamiaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do demontowni, to jestem na NIE, w końcu zadań nikt nie karze wykonywać, skoro nie umiesz zająć się flotą, o zgrozo chociażby na tyle, by po demoncie wyjść za nią na 0, kilka SJ i masz z złomowania połowę tego co włożyłeś w flotę (nie jest to nawet takie trudne), to po prostu nie rób tego zadania, do póki nie nauczysz się żyć w zgodzie z flotą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeśli bedziemy zaraz się do takich żeczy odnosić to po co wogóle grać.

 

Po co chodzić do szkoły - można pisać "żeczy" zamiast "rzeczy". Widać jesteś pod dużym wpływem Bruna Jasieńskiego. - o ile wiesz, kto to był. Proponuję, abyś - zanim cokolwiek napiszesz w przyszłości - zapoznał się z następującą stroną: http://www.dyktanda.net/ (dyktanda dla dzieci)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Nie kłuj nas więcej w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chodzić do szkoły - można pisać "żeczy" zamiast "rzeczy". Widać jesteś pod dużym wpływem Bruna Jasieńskiego

 

Nie jestem żadnym autorytetem ani znawcą Jezyka polskiego, oraz twórczości Jasieńskiego i innych poetów , ale czy nie powinno sie mówic Brunona?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.