Skocz do zawartości

co dalej ?


Goldi

Rekomendowane odpowiedzi

Deus fajnie że wprowadzone są pola nowe, czy to dobre rozwiązanie nie będę się wypowiadał.

natomiast mam pytanie co dalej.

miało być robione coś z ilością dodatków z expa. i nic.... w weekend wpadły mi dodatki 4-5 razy, i za każdym razem nie więcej jak 3.

ile czasu zajmuje w końcu wprowadzenie we wzór zamiast losuj spośród 1-6 na losuj 20-100 (na przykład ;) )

 

a co tam jeszcze na najbliższy czas palnujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No deus, uzgodniliśmy już ile miało być - mógłbyś to zrobić w chwilę.

10-15 dodatków i 1% na 4 oficerów po 3 dni.

 

Żeby zaraz pytań nie było "czemu tylko 3 dni" to odpowiadam, że taki "ja" mógłbym mieć co miesiąc darmowe 45 dni oficerów, a tak być nie powinno. Jako, że to tylko mały bonus, którego i tak nie przewidywałem w wynikach ekspedycji, myślę, że takie 3 dni będą wystarczające. Wielu pewnie lata mniej, ale nie możemy z tego powodu pozwolić, aby mniej leniwi / mniej zajęci gracze mieli najważniejszych oficerów cały czas za free.

 

W planach mamy jeszcze te moony, możliwe, że jakieś zastosowanie trytu i to tyle co ja mogę powiedzieć. Na pewno deus ma jeszcze jakieś plany o których nie wiem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank to nie oficer :)

 

Geolog, magazynier, naukowiec i konstruktor. Prowizję zdejmiesz za trafione dodatki.

Jak ktoś obserwuje test serwer to widzi, że system flot prężnie jest przepisywany więc to nie jest tak, że nic nie jest robione.

 

Za ekspedycję właśnie teraz się biorę, mam trochę wolnego czasu, więc za 15 -20 min od tego postu ekspedycja będzie poprawiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, geolog będzie na 3 dni teraz ???

a i jak to będzie?

1. 1% na trafienie oficera i losowanie spośród 4 potem, czyli na każdego teraz szansa 0,25% czy

2. na każdego po 1% ?

 

no i co do tego naukowca to już pytałem ale spytam jeszcze raz. jak to będzie rozwiązane z włączaniem ? będzie przedłużał czy sami będziemy mogli odpalić ?

bo jeśli chodzi o przedłużanie to nie widze sensu dawania mi (trafienia mi się z expa) naukowca, jeśli dopiero co odpaliłem badanie na np 50 dni...

i co mi to da wtedy ? tyle że będzie żeby być, a pożytku żadnego, wolałbym nawet trafić deuter zamiast niego bo przynajmniej byłoby coś z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-15 dodatków i 1% na 4 oficerów po 3 dni.

to ile jest w końcu tych dodatków do znalezienia na ekspedycji ???

bo właśnie mi 3 wpadły, co chyba nie jest prawidłowe pod względem obecnych cen oficerów i planowanych podwyżek ilości możliwych do zdobycia dodatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie chce zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum.

fajnie że floty poprawione, szkoda że backspace nie działa no ale cóż....

a ja znowu Cie będę za język ciągnął :P

to nad czym teraz pracujesz jak można wiedzieć i co w najbliższej kolejności planujesz robić ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega mówił, że nie może edytować rang innych członków, mimo że dałem mu potrzebne do tego prawa. Nieobecność nie działa, nie działa również ustawianie rekrutacji i progu punktowego. Dodatkowo można by było zrobić np statystyki sojuszu, tzn. wojny wygrane, przegrane, suma % z RW całego sojuszu, dodatkowo automatyczny system wojen, tzn klikasz gdzieś i procenty same się naliczają :) i by się wyświetlało, że sojusz w stanie wojny z xxx, sojusz przegrał wojny z xxx, wygrał z xxx. Ale to w dalszej przyszłości, bo trochę czasu to by zajęło, zresztą i tak jeszcze na u5 żadnej wojny chyba nie było :) ale na innych uni chyba by się to przydało. trzeba bardziej rozreklamować tą grę przy nowym uni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.