Skocz do zawartości

Catalyst u2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do oddania konto na u2 (jeszcze nic pewnego)

Flota 6.631.871.874.160 3

Budynki 4.443.937.684.740 38

Badania 12.382.059.351 20

Obrona 66.257.952.833 78

Razem 11.154.449.571.100 16

 

 

 

W banku jakieś grosze. Konto darze wielkim sentymentem więc byle komu nie oddam.

Oferty rozpatruje jedynie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem bardzo zainteresowany Twoim kontem, Posiadam spore doświadczenie.

Mam mnóstwo czasu na grę ponieważ studiuje zaocznie i z czasem nie ma jakichkolwiek problemów. Mam już konto na uni 4 ponad 8bln pkt top 20, 15 tysięcy ataków, nie mniej jednak gdybym dostał Twoje konto to moje ustąpiłbym bratu ; ) przydałaby mi się zmiana uni ze wzgledu na jakieś urozmaicenie rozgrywki. gram dobrze eko jak i flotą jak i również grą ekowo-farmiąca. W ogame siedze już jakieś dobre parę lat. Dodam iż grałem nie tylko na prywatnych serwerach.

Proszę rozważyć moją propozycję, zapewniam iż konto w moich rekach będzie bezpieczne i z całą stanowczością się nie zmarnuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wpiszę - a co, może jakieś szanse mam ^^

 

Kilka ST, SJ tam mam, o moim doświadczeniu wiesz, kilkakrotnie Ci uciekałem. Myślę, że nie zmarnuje się. Więcej pisać mi się nie chce, bo nie ma co ściemniać, a co zrobiłem to sam wiesz...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zgłoszę,

Z ogam jestem praktycznie od początku, poprzedni nick FREEQ, rok temu, na UNI 2 top 40, zrezygnowałem z powodów osobistych, teraz mam mnóstwo czasu na grę więć wróciłem i szukam jakiegoś konta, żeby polatać i wykorzystać swój potencjał.

Pozdrawiam elwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.