Skocz do zawartości

Bash


Gość skobel

Zmiana Bash-a  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Użotkownik, który dokonał bash-a, powinien oddać surowce które dzięki temu zyskał ?

    • Tak
      7
    • Nie
      12
  2. 2. Ban bez urlopu za zniszczenie mona w 7 fali

    • Tak
      6
    • Nie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Gość skobel

Moja propozycja jest taka, że prócz bana którego administracja nakłada na gracza, który złamał pkt 4 regulaminu. Gracz ten, zobowiązany jest do zwrotu surowców uzyskanych przez bash, pod rygorem nałożenia 7 dniowego bana bez urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skobel

No tego twoja wypowiedź duuuużo wniosła do tego tematu......

Jak nie piszesz czegoś konkretnego, to chociaż takie beznadziejne uwagi zostaw dla siebie.

 

 

Z uwagi na to, że jest jeszcze bash w przypadku niszczenie moona, gracz który się tego dopuścił, powinien otrzymać 3 dni bana bez urlopu. Często jest tak, że w przypadku polowania na flotę, moony za wszelką cenę są niszczone, by flota została namierzona, a gracz został pozbawiony pkt

Edytowane przez skobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skobel

A Ty dalej swoje sery tu zamieszczasz.

Jak ktoś ma niezły top we flocie i ktoś go na siłe chce zniszczyć by mieć wiecej pkt to jest ok Twoim zdaniem ? Moim nie.

Dlatego powinien oddać surowce.

 

ps

Grunt, że Twoje pomysły są najlepsze :ok::brawo2:

Edytowane przez skobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za dobry pomysł. To jest bez sensu że za zysk w wysokości czasem nawet kilka-kilkanascie bln deuteru dostaje się tylko 3 dni bana z urlopem.

 

*Tasiek - oczywiście spam musi być.

*marshall - jeśli nic nie zebrałeś w wyniku bashu to nic nie oddajesz, masz zwykłego bana. Ewentualnie jak zniszczyłeś moona to musisz go zrobić na nowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za dobry pomysł. To jest bez sensu że za zysk w wysokości czasem nawet kilka-kilkanascie bln deuteru dostaje się tylko 3 dni bana z urlopem.

 

Metal 11.877.387.668.424

Kryształ 1.765.663.519.296

Deuter 3.774.341.031.456

 

Policz sobie ile przez te 3 dni strace z samego wydobycia, a jeszcze niby dlaczego miałbym oddawać... "Farmy tygodnia" zabierają głos... 3 x NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój temat dużo wnosi do tej gry :P Jak nie masz mądrego pomysłu to nie mieszaj ;P

Tasiek ja bym proponował abyś sie nie wypowiadał ponieważ sam nieznasz dobrze regulaminu puźniej płaczesz i błagasz wszystkich aby tego nie zgłaszali i sam dostajesz bany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skobel

Policz sobie ile przez te 3 dni strace z samego wydobycia, a jeszcze niby dlaczego miałbym oddawać... "Farmy tygodnia" zabierają głos... 3 x NIE.

 

Tu chodzi o bash, kara musi być dotkliwa tak. Co to kogo interesuje, że gracz złamał regulamin i nie ma z czego oddać ? W takiej sytuacji ban bez urlopu.

W prawdziwym życiu, jak coś ukradniesz (czyt złamiesz reg) to nie tylko dostajesz karę więzienia (bana), ale musisz oddać co nie twoje (tu surowce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

OMg... A czy w prawdziwym życiu możesz kraść 6 razy i dopiero jak zrobisz to 7 raz w ciągu 24h to dopiero wtedy wsadzają do więzienia?? Pytanie retoryczne, więc nie musisz na nie odpowiadać. Więc, nie porównuje normalnego życia, do gry.

Inteligencją to Ty nie grzeszysz. Złamanie regulaminu a 6 ataków to dwie różne sprawy.

 

Bez sensu pomysł...:|

teraz tak piszesz a jak by Ciebie to dotyczyły to byłbyś na NIE!!

przemyśl to w 2 strony...

a może boisz sie po prostu o swoją flotę i w ogóle?

 

jestem na NIE!!

 

Oczywiście, że się boję. Skoro ciężko pracuje by ją mieć, a dzięki temu zdobywam pkt. Więc nie widziałbym powodu do radości, że gracz pozbawia mnie floty (pkt) w sposób nieczysty, a sam dzięki temu ( dzięki moim pkt) pnie się do góry w statach, a jedyne co go spotyka to odpoczynek na 3 dni. Przy słabym wydobyciu, ciężko jest odzyskać tyle pkt ile się miało w ciągu czasu trwania bana gracza który dopuścił się nieczystej zagrywki. A pisząc: "a może boisz sie po prostu o swoją flotę i w ogóle?", rozumiem, że byłbyś wstanie złamać regulamin by pozbawić kogoś cięzko zapracowanych pkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście, że się boję. Skoro ciężko pracuje by ją mieć, a dzięki temu zdobywam pkt. Więc nie widziałbym powodu do radości, że gracz pozbawia mnie floty (pkt) w sposób nieczysty, a sam dzięki temu ( dzięki moim pkt) pnie się do góry w statach, a jedyne co go spotyka to odpoczynek na 3 dni. Przy słabym wydobyciu, ciężko jest odzyskać tyle pkt ile się miało w ciągu czasu trwania bana gracza który dopuścił się nieczystej zagrywki. A pisząc: "a może boisz sie po prostu o swoją flotę i w ogóle?", rozumiem, że byłbyś wstanie złamać regulamin by pozbawić kogoś cięzko zapracowanych pkt...

 

 

wydaje mi sie ze jak leci fala 7 atakow to ta pierwsza ci flote odrazu niszczy :)

 

zrob sonde najlepiej

 

co do pomyslu to niewydaje mi sie aby był tak bardzo potrzebny

bo on nic niewnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

wydaje mi sie ze jak leci fala 7 atakow to ta pierwsza ci flote odrazu niszczy :)

......

 

Ale jak pozostałe 6 dociera to i tak jest bash ;P

I zwaracasz co zyskałeś w ostatnim ataku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pozostałe 6 dociera to i tak jest bash ;P

I zwaracasz co zyskałeś w ostatnim ataku :)

 

no dobra, ale jesli to bedzie 100kkk deu to az tak bardzo ci zalezy na tym ??

bo tyle pewnie by bylo jak by poprzednie 6 fal wywiozlo co trzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bash jak bash, zdarzyć się może, ktoś zapomni, że puścił 6 fal i dośle jeszcze 1 to powód aby bana bez urlopu dawać? Można dać ale za 2 razem aby się ktoś opamiętał, bo zdarzyć się może. Jestem na nie. A oddawać to już mogłoby coś z tym zrobić, bo to już akurat taki w miarę pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

nawet jakby w 6 ataku zysk by był 300k deu to zwrot jest zwrotem

 

Bash jak bash, zdarzyć się może, ktoś zapomni, że puścił 6 fal i dośle jeszcze 1 to powód aby bana bez urlopu dawać? Można dać ale za 2 razem aby się ktoś opamiętał, bo zdarzyć się może. Jestem na nie. A oddawać to już mogłoby coś z tym zrobić, bo to już akurat taki w miarę pomysł.

Czytaj ze zrozumieniem:

Ban bez urlopu w przypadku BRAKU ZWROTU SUROWCÓW

A w przypadku moona, Ban BEZ URLOPU za jego zniszczenie w 7 (lub dalszym ataku)

 

EDIT/ Catalyst

Dublujesz posty. Ostatnie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencją to Ty nie grzeszysz. Złamanie regulaminu a 6 ataków to dwie różne sprawy.

 

O Alfo i Omego wszelakiej wiedzy... Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Pisałem o 7 atakach i odniesienia się twojego z bashem do normalnego zycia, wiec zacznij grzeszyc inteligencja i skasuj sobie konto na forum, zamiast pisac glupoty i jeszcze przy okazji obnizac poziom inteligencji ludziom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

napisałeś tak :

OMg... A czy w prawdziwym życiu możesz kraść 6 razy i dopiero jak zrobisz to 7 raz w ciągu 24h to dopiero wtedy wsadzają do więzienia?? Pytanie retoryczne, więc nie musisz na nie odpowiadać. Więc, nie porównuje normalnego życia, do gry.

6 RAZY TO UCZCIWA GRA 7 atak to kradzież

 

pisząc to:

O Alfo i Omego wszelakiej wiedzy... Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Pisałem o 7 atakach i odniesienia się twojego z bashem do normalnego zycia, wiec zacznij grzeszyc inteligencja i skasuj sobie konto na forum, zamiast pisac glupoty i jeszcze przy okazji obnizac poziom inteligencji ludziom ;]

Dalej udowadniasz o swojej 'mądrości' i jeszcze próbujesz nie tylko zniżyć ludzi do swojego poziomu, ale jeszcze chcesz im życie układać.

 

Może ma to na celu 'rozkręcenie dymu", co wiąże się z zamknięciem tematu przez admina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zwiększeniem kar jeśli atak był świadomy, swoja droga czy wysłanie ataków jest już zaliczone jako bash ? jak tak rozumiem regulamin

 

2) Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc od godziny 0:00 do 24:00 będą definiowane jako bash i są niedopuszczalne. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem:

Ban bez urlopu w przypadku BRAKU ZWROTU SUROWCÓW

A w przypadku moona, Ban BEZ URLOPU za jego zniszczenie w 7 (lub dalszym ataku)

 

Ale jak ktoś dostanie bana to jak ma je zwrócić? To jeszcze jak popełni atak nie wiedząc, że go popełnił, bo się pomylił... To ty bez zrozumienia czytasz, chcąc na siłę obronić swoją rację, popierając tymi samymi argumentami. W takim przypadku wg mnie powinien być urlop, no chyba, że min. za drugim razem bez urlopu...

Co do moona to być może, bo jak ktoś się zapędzi, a moon rozbudowany to już szkoda go. Tu flota leci wolno to da radę policzyć swoje loty.

Takie jest moje zdanie. Proszę, abyś już nie ciągną dyskusji krytykując mnie, że czytam bez zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma to na celu 'rozkręcenie dymu"

 

Dymek jest już rozkręcony... -.-

 

W ankiecie dałem 2x NIE jako flociarz, bo nie będę nawet przez przypadek wysyłając jeden atak więcej oddawał surowców.

Jest dobrze, nie wiem po co kombinować. Trzy dni dla niektórych to urlop, ale dla niektórych to bardzo dużo...

Tak więc chciałbym powiedzieć 3x NIE ale niestety tylko 2x NIE... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.