Skocz do zawartości

Deusx, NG - gracze i GRACZE


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 02 grudnia 2011 o godzinie 17:09 gracz z topki uni został zgłoszony do zbanowania. Mimo wypowiedzi administratora oraz operatora gry iż ban się należy do dnia dzisiejszego kara nie została nałożona. Coraz bardziej denerwuje mnie wyróżnianie co niektórych graczy na tym uniwersum, puszczanie im płazem łamania regulaminu, dziwne układy. Aby nie było iż odbiegam od tematu skarga dotyczy Deusx i NG. Chcecie tworzyć taką gre to ok ja już mam dość robienia z ludzi baranów i udawanie że wszystko jest ok.

 

Link do tematu: http://forum.ogam.online/index.php?/topic/8508-marshall-bash-reg-42/page__pid__69617#entry69617

 

Z wypowiedzi zrobiłem prtsc co by nie wyparowały jak kiedyś gdy niby spamowałem w ST ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej denerwuje mnie wyróżnianie co niektórych graczy na tym uniwersum, puszczanie im płazem łamania regulaminu, dziwne układy

Tutaj oczywiście nic innego poza tym zdaniem nie przytoczysz, bo sytuacja nigdy nie ma i nie miała miejsca.

 

Ponadto, po co składasz zażalenie na NG, skoro ja jasno napisałem:

więc się zastanowię co tutaj począć.

I nawet dziecko wie, że "rodziców trzeba słuchać", czyli jak administrator pisze, że się zastanowi to SGO może jedynie wyrazić swoją opinię na ten temat a banować wbrew woli administracji nie może.

 

mam dość robienia z ludzi baranów i udawanie że wszystko jest ok

Przykład, gdzie administracja robiła zrobiła z ludzi "baranów" ? Cytat, link - cokolwiek.

 

 

Co do samego bana, pomyliłem się, nie wiem czemu są dwa marshale na grze. Poza tym, mówisz, że wyróżniamy osoby (czyli masz zapewne na myśli marshala), który ma bana i nie może odpisać we własnym odwołaniu, więc coś w tym wyróżnianiu poszło Ci nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02 grudnia 2011 o godzinie 17:09 gracz z topki uni został zgłoszony do zbanowania. Mimo wypowiedzi administratora oraz operatora gry iż ban się należy do dnia dzisiejszego kara nie została nałożona. Coraz bardziej denerwuje mnie wyróżnianie co niektórych graczy na tym uniwersum, puszczanie im płazem łamania regulaminu, dziwne układy. Aby nie było iż odbiegam od tematu skarga dotyczy Deusx i NG. Chcecie tworzyć taką gre to ok ja już mam dość robienia z ludzi baranów i udawanie że wszystko jest ok.

 

Link do tematu: http://forum.ogam.online/index.php?/topic/8508-marshall-bash-reg-42/page__pid__69617#entry69617

 

Z wypowiedzi zrobiłem prtsc co by nie wyparowały jak kiedyś gdy niby spamowałem w ST ;P

 

az tak ci zalezy zebym bana dostał ?

i tak boli bo nastapił dzien zwłoki ;D

 

 

skobel dobra edytowalem pasi ?

 

zyski ?? chyba straty mialem...

 

niezdarzylem cofnac gsow ktore sie roztrzaskały

 

najmniej wiesz a najwiecej gadasz...

 

padła pierwsza fala gs , szybko wyslalem flote zeby rozbic to co sie tam znalazło.

i chcialem cofnac gsy zeby je uratowac

ale niedało rady bo : LAG ? Jakis inny bład ?? i z tad wyszedł 7 atak

 

niewiem jak ci to jasniej wytłumaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skobel

aleee serrrrr

ile ataków zrobiłeś od czasu zlamania regulaminu ? jakie miales zyski ?

idz isie wysikaj ??? co to za wypowiedz ?

potem placze ze ban, ze warnnn

zenada....

jakby ktos takie slowa caly czas pisal w postach to wiado mo, ze sie w koncu doigra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F0reigner, nie wymagam abyś mnie lubił....ale jeśli już masz mi coś do zarzucenia to rób to BARDZO CIĘ PROSZĘ na podstawie dowodów a nie tego co sam wyczytałeś gdzieś pomiędzy wierszami w przytoczonym przez siebie Temacie dorabiając sobie ideologię w myśl zasady: daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.