Skocz do zawartości

Ponowne zniknięcie recyklerów !!!


Tamara

Rekomendowane odpowiedzi

moze latasz z misja 'atakuj' a nie na pz/stacjonuj ?

Jak lece z moona na planete to jak mozna zrobic atakuj zastanow sie co piszesz.

 

 

 

 

{poza tym GO moze latwo sprawdzic czy mam wybujana wyobraznie czy rzeczywiscie w grze jest blad.

 

 

 

 

 

 

Ty tak poważnie?...

 

Dziwaczna magia, że tylko recyklery i wcześniej tego nie wbyło :S

 

Jezeli twierdzisz ze nie bylo to radze poczytac na forum a potem sie wypowiadac i sugerowac niewien co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę edytować posty.

 

Przeczytałem każdy post napisany na tym forum od 2 lat (pomijając większość ST/SJ).

Od dawna nie było znikającej floty. Wyszukiwarka znalazła raptem 3 wyniki w tym 2 sprzed roku.

 

 

 

@DOWN

Dokładniej ode mnie tylko deus już czyta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę edytować posty.

 

Przeczytałem każdy post napisany na tym forum od 2 lat (pomijając większość ST/SJ).

Od dawna nie było znikającej floty. Wyszukiwarka znalazła raptem 3 wyniki w tym 2 sprzed roku.

 

Posted 02 listopad 2011 - 12:02

Witam.

 

Możecie sprawdzić co jest grane ? Flota wysłana 111.682 UT i 2.549 AU zdobyto - Agresor wygrał bitwę! Przejął: 9.059.057.400 Metal, 2.361.308.405 Kryształ i 613.903.835 Deuter - około 10:30 jakiś zwis na serwie wylogowanie z konta powrót i ani śladu floty oraz surki Może to i mało ale jak tak zrobi ze 100x robi się pokaźna sumka.

 

Jeszcze drugi błąd zauważony: kolejka budowania na Moonach. Do końca budowy stoczni 50s dodanie do kolejki stacji księżycowej kończy się zniknięciem potrzebnej surki, a budynek się nie buduje. Chcesz rozbudować wydaj ponownie surkę

 

Pozdrawiam.

 

 

To czytaj jeszcze raz ale tym razem dokladnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lece z moona na planete to jak mozna zrobic atakuj zastanow sie co piszesz.

 

Przepraszam. Mój błąd. Nie latam, więc nie wiem czy można, czy nie można z moona atakować...

 

Sugerowałbym zrobić skrina jakiegoś zrobić ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies raporty dot tych reckow ? z floty, eksploatacji ? cokolwiek ? rw moze jakies z tych walk, zlomu ?

 

Nie mam , ale mysle ze operator gry bardzo latwo moze to sprawdzic. Nikt nie chowa raportow o powrotach floty a tymbardziej reckow czy transporterow.

 

Ale 3 dni temu zostaly mi zwrocone recki wiec znaczy sie ze je mialam !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.