Jump to content

Odwołanie od banika;p

KAMIKADZE21
 Share

Recommended Posts

Deusx wiem ze źle robiłem na tym uni3 i wogóle ale może już starczy tego bana?? odbanuj mi już konto na uni3 nie chce czekać nie wiem ile co czerwca bo zaczyna mi sie już nudzić bez uni3...;/

multi/zasiadanie/oszusto/omijanie systemu/kłamstwa

multi: zgłaszałem moderatorom wtedy że kolega poprosił mnie abym zaopiekował sie kontem bo on wyjeżdża....

Zasiadanie: jak może być możliwe jak zgłaszałem modom tylko już nie pamiętam komu dokładnie...;/

oszustwo: może jakieś dowody na oszukiwanie??

omijanie systemu: nawet nie wiem jak to sie robi....

kłamstwa: nie kłamałem w niczym a pozatym za to nie ma chyba banów....

Prosze więc deusa o ułaskawienie mnie wreszcie przepraszam za wszystko wiem ze źle zrobiłem i obiecuje juz poprawe zreszta jak widać na uni2 i uni5 zadnych banów od dosyć dosyć dawna.... ;)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tyle razy co sie wymigał od odpowiedzialności za popełnione czyny to chyba nikt tak nie robił.

Mogę dostać warna ale to będzie niesprawiedliwe jeżeli skrócisz tego bana deusx. Kamikadze miesza jak tylko może. Teraz sie do ciebie podlizuje a jeszcze miesiąc temu na forum wypisywał wręcz niewiarygodne rzeczy.

Kara to kara.

\\Catalyst

Warn. Odwołania służą do kontaktu międzu zbanowanym a SGO

Bardzo bym prosił aby kolega P&M nie wpierniczał się w nie swoje sprawy bo po pierwsze co on może o mnie wiedzieć a po drugie to nie jest jego sprawa!! mój staż w ogam jest o wiele wiele dłuższy i większy niż jego może i kiedyś źle robiłem owszem przyznaje się do tego ale to nie znaczy ze zawsze będę robić coś źle a to kolega P&M najwyraźniej się obawia mnie i dlatego nie chce mojego ułaskawienia ;) bo tyle razy co już pocisnołem jego kumpli z sojuszu na uni2 to się w pale nie mieści ;P boi się poprostu że teraz na uni3 będzie jego kolej :D

wypowiem sie jeśli moge ;P

Deusx może by tak dać mu szanse ?

Nie znam go , ale przydała by sie jedna osoba więcej na którą mógłbym polować lub bronić sie przed nią bo każdy wie że pustki na u3....

Następa sprawa, na U5 był zbanowany cały sojusz i ?

z każdym sie dogadałeś , może z KAMIKADZE też sie dogadajcie, zabierz bank , część flotki i po 1 czy tam 2 lvl budynków i bedzie gitara.

takie moje zdanie ;P

\\Catalyst

Warn. Odwołania służą do kontaktu międzu zbanowanym a SGO