Skocz do zawartości

Harmonogram Turnieju Tysiąć


Rekomendowane odpowiedzi

HARMONOGRAM GIER !

 

1. lotnikpro(mkn1234) vs Pawe00(Pawe00) vs bullshit(mirasekimonik) 16:00

 

2. Sandra1(sandroszka) vs StoProCent(Matisekz350) vs Ciastek(kiziabelle) 16:15

 

3. szczypior(krychan89) vs Brodi(Brodi123) vs Losbubos(gogeta99) 16:30

4. manticore(manticore997) vs Skuz(pecioslaw) vs karolradom(karolradom) 16:45

 

5. ARAB(PAWLICA07) vs Brasilas(Brasilas) vs Tasiek(slomaoffire) 17:00

6. Harunia33(harunia33) vs Olimp(olimp27) vs Ruby(19ruby87) 17:15

 

7. Polak_Potrafi(gagnat89) vs Marco(Faust) vs Browar(jskor) 17:30

 

8. PolskoPolski(wolves4ever) vs bumble(bumble16) vs lips(rychla) 17:45

 

 

 

TURNIEJ ZACZYNA SIĘ 03.12.2011! godz. 16 start!!

 

 

 

*W nawiasach zostały podane nicki graczy na kurniku

*Mam zjechane lędźwie i leżę jak sparaliżowany więc wybaczcie że przekładam termin.iiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego wszystkiego , najprawdopodobniej będę sam obserwatorem i jednocześnie będą rozgrywane dwa mecze na raz.

 

gdyby inie to że po części wypada mi parę rzeczy to dam radę , zaczynamy w piątek w godzinach popołudniowych :)

 

stanę na głowie żeby było jak trzeba sam czy z czyjąś pomocą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Chester zdecyduj się w końcu. Naprawdę nie masz za grosz zmysłu organizatora.

1 Przy zapisach powinna być od razu przybliżona data turnieju i stała godzina.

2 Powinien to być dzień wolny sobota/niedziela. Choć niestety nie mogę w weekend to masz taką radę na przyszłość.

3 Podajesz dokładną datę i godzinę i nagle rezygnujesz z tego co sam zarządziłeś i dajesz ankietę kiedy to ma się odbyć ? Organizacyjna beznadzieja jak nic.

4 Powinieneś mieć przed rozpoczęciem zapisów swoich obserwatorów. Dałeś długi czas na zapisy, myślę ok w takim czasie na pewno zbierze a tutaj się okazuje, że nic nie zrobiłeś.

5 Takie tam... Turnieje odbywają się 1v1.

6 Info gdzie będzie rozgrywana gra i jak będzie organizowana. (W przypadku kurniku jaki pokój i jak mają się ludzie znaleść, czy dostaną zaproszenia od obserwatora czy też nie)

7 Pierwsza faza to gra w 3 osoby. Więc powiedz jeszcze kto przechodzi dalej ? Czy zwycięzca czy pierwsze dwie osoby. Jak tylko zwycięzca to chyba obserwator nie potrzebny ? Myślę, że teraz przejdą dwie a następnie cały czas 1v1 aż do finału, inaczej się nie da tego dobrze rozplanować.

 

Btw zostańcie przy piątku! ;D

Ale mi się tu poczynań nie podoba :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza organizacja zawsze jest dość chaotyczna, wszystko wychodzi w praktyce.

Jakąś datę jednak trzeba ustalić, nie zawsze każdemu przypasuje, na trudno, turniej nie może też trwać kilkanaście tygodni.

Ustalcie sobie oficjalną datę zakończenia ankiety i będzie data, która ma najwięcej głosów.

 

Co do obserwatorów, ten zawsze jest potrzebny, aby jednak stwierdzić, że wygrana osoba to właśnie ta, a nie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zglaszam sie do organizacji kolejnego turnieju, mysle ze ogarne, wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik :P ..

juz powinna trwac pierwsza walka ale niestety nie moge sprawdzic czy trwa czy nie bo za duzo roomow jest pelnych..

zeby wejsc do pelnego roomu trzeba miec znajomego w kontaktach, ktory wlasnie siedzi w pelnym roomie, mozna wejsc przez dolaczenie do gry czy cos w tym rodzaju, nie pamietam dokladnie bo dawno nikt ze znajomych nie gral na kurniuku ;/

 

jesli bedzie ktos, z kim mam grac w swoim czasie to pisac, dogadamy sie co gdzie i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.