Skocz do zawartości

Zmiana pół planet w układzie


deusx

Zmiana pól  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy akceptujesz nowe pola

    • TAK
      14
    • NIE
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle popieram Pani V. Ty uważasz ta grę chyba za swoje życie, ale my mówimy o ludziach normalnych którzy mogą pójść do ubikacji na tak zwane "złamanie się" i nie muszą ustawiać stopera bo za 15 sec moja flota doleci. Ludzie pracują, maja swoje życie i tacy graja Eco przez co ty narzekasz ze nie masz kogo atakować itd kłótnia o jedno i to samo 3 ostanie planety dlatego są kompromisem dla każdego

 

@Vil

Grozisz mi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynikalo z tego ze floty nie ma w chwile bo jest zlomowana. Jak czlowiek zna gre to wie jak nalezy zinterpretowac dane slowa. Tobie sie jedynie nie podoba ze nie bedziesz miec wszystkiego na tacy jak to mieli inni. Innej Twej argumentacji nie widze. Ta zmiana bedzie korzystnie wplywac na rozwoj gry. Kiedys bylo wiecej bugow i co bedziesz plakac ze inni mogli ich uzywac a Ty nie ? Wiem glupie ale wydaje mi sie dobrym porownaniem. Uparlas sie do floty i Ci powiem ze takim pisaniem reprezentujesz swoj brak wiadomosci o grze flota co swiadczy o tym ze nie zdajesz sobie sprawy jakie moga byc skutki tej zmiany dla floty. Odpowiem Ci, ze zadne nie trzymaj sie floty w swojej argumentacji jak nie wiesz jak sie jej uzywa nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Sorry Plucjan, gdzieś mi się źle przeczytało. Zmęczony chyba już jestem. ale mógłbyś pisać do kogo się zwracasz

 

 

Wracając do tematu zróbmy te 3 ostatnie duże i będzie święty spokój. Kompletne przeorganizowanie rozmiarów planet tak jak mówiłem ja i powiedział Neriel można odłożyć dla nowego Uni. Bo tam to nie będzie przeszkadzać. Trzeba jednak zaznaczyć gdzieś (strona główna, forum), że rozmiary planet wyglądają inaczej.

 

@Edit UP:

To wyślij se FSa i jedź w miasto. Okaże się że nie wrócisz na czas i po flocie nie zależnie od tego czy umiesz grać flotą czy nie. Jak cie nie ma to nie masz floty.

Zresztą nie o flotę tu chodzi tylko o płacących graczy więc przestań się czepiać floty jakbyś był guru i fakt, że nie byłoby cie w grze przez 24h cały dzień i twoja flota by przeżyła (jakimś cudem) zawdzięczasz swojej wiedzy na temat "jak grać flotą". To byłby tylko czysty przypadek, który na pewno by się nie powtórzył.

Więc zrozum. Chodzi o ludzi nie mogących grać 24h. I dopilnować swojej floty. Tacy ludzie nie grają flotą tylko eko. Jako eko potrzebują planet. Ale nie można im nie dać takich samych możliwości jak starym graczom. Czy teraz przestaniesz w końcu pisać o flotach i wypowiesz się w temacie planet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plucjan czytaj ze zrozumieniem powyższe posty.

 

Po pierwsze nie "Pani V" tylko "Lady Vil", "Vil" lub "Lady V".

 

Po drugie Lady V cały czas mówi o ludziach pracujących, nie mających 24h na dobę czasu na grę i pisze także za siebie.

 

Po trzecie nie narzeka na to że nie ma kogo atakować bo ona nie gra jako flociarz.

 

Po czwarte nie grozi ci bo nie ma jak.

 

Po piąte przemyśl coś zanim napiszesz.

 

 

Wracając do tematu zróbmy te 3 ostatnie duże i będzie święty spokój. Kompletne przeorganizowanie rozmiarów planet tak jak mówiłem ja i powiedział Neriel można odłożyć dla nowego Uni. Bo tam to nie będzie przeszkadzać. Trzeba jednak zaznaczyć gdzieś (strona główna, forum), że rozmiary planet wyglądają inaczej.

 

@Edit UP:

To wyślij se FSa i jedź w miasto. Okaże się że nie wrócisz na czas i po flocie nie zależnie od tego czy umiesz grać flotą czy nie. Jak cie nie ma to nie masz floty.

Zresztą nie o flotę tu chodzi tylko o płacących graczy więc przestań się czepiać floty jakbyś był guru.

 

Panie A nie pisałem tego Do Vil tylko do kogo innego ze wyskoczyło to po jej poście nie oznacza to ze pisze to do niej tylko po przeczytaniu tego co pisze można się domyślić ze pisze do Skuz. Poza tym się tylko z nią droczę, a Ty odbierasz to za atak.

 

Widze Deusx może w końcu zainteresuje się tematem bo poszedł on znacznie do przodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie schodzić z tematu.

 

Propozycję zrobić 13 i 15 takie same jak 14, przytoczę cytat (lekko zmienione), dajcie nam od razu ferrari, od malucha nie zaczynamy.

Nie mówcie tez, że "nowy" nie ma szans, to jak się nowy gracz rejestruje to trzeba robić reset wszystkich kont, bo inni już mają, a on dopiero zaczyna grę ? Nie nie trzeba, nowy gracz musi taktycznie rozpocząć grę, aby szybko dogonić topkę i proszę was, nie dawajcie tutaj stwierdzeń, że jak nie zrobimy dużych zimnych planet, to nagle wszyscy przestaną grać, bo jest to co najmniej niepojęte.

 

Mamy obecnie trzy sensowne propozycję, wasze opinie już poznaliśmy, teraz zrobimy ankietę tych trzech, wybierzemy jedną i wprowadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow 2 w jednym ;D

dobrze rozdwojona jaznio jak pozostalas tylko przy ludziach pracujacych mase czasu to poszperaj na forum o totylkoja xcool i chyba starczy

 

@edit

tak wiec vilayna dalem rade to przeczytac przed edycja postu. Koncze z toba dyskusje. Zalosna jest od tej chwili

Przepraszam bardzo, ale my tutaj staramy się wymyśleć copś cobędzie uczciwe dla wszystkich, jak i tych co zaczęli grę wcześniej, jak i dla tych co zaczną ją za jakiś czas. I tych płacących i tych nie. Więc skoro brak tobie argumentów do dyskusji to się proszę nie wypowiadaj, bo póki co w każdym swoim poście mnie obrażasz oraz twierdzisz że zupełnie nie umiem grać. Po pierwsze, nie twierdzę że umiem grać, nie jestem aż tak arogancka, nie mam 23 godzin na dobę żeby każdy wzór przeliczać i analizować, więc nie wiem wszystkiego, a nawet nie wiem dużo. Ale podstawy jak to że eko nie powstanie na 1 planecie każdy nawet nowy gracz ci powie. Do tego czy ja pisałam coś o flociarzach poza tym że:

- wielu z nich zajmuje planety 14, dobre dla eko

- latają praktycznie na wszystko, więc nie pozwalają powstać nowym silnym flociarzom

- opłacają się im większe księżyce niż mniejsze

 

Jeśli coś z tego jest błędne to popraw mnie. Zaznaczam że mówię jak sytuacja wygląda na U5.

 

 

Tobie sie jedynie nie podoba ze nie bedziesz miec wszystkiego na tacy jak to mieli inni.

Akurat ja mam już co chcę, ale walczę o to by inni też mieli szanse na rozwój.

 

 

 

 

Deus, nikt nie pisał że nie ma żadnych szans, ale mają to stanowczo utrudnione w porównaniu z tym jak mieli inni, więc nie jest to do końca fair. Do tego nikt nie chce żeby zniwelować przewagę czasu gry, jak ktoś gra dłużej to jest bardziej rozwinięty i tak ma być, ale nie chcemy by nowi nie mieli takich samych szans na rozwój, tylko dużo mniejsze.

Btw. w sumie deus, proszę Cię, nie ignoruj mnie więcej w swoich wypowiedziach, to "Pani" i "Lady" nie było dla żartu. No chyba że to był komplement że tylko ja jedna tu trzymam się tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus... to nie jest "lekka" zmiana. Zupełnie inaczej to napisałeś niż ja.

Chodziło mi o to że nowi bez dodatków nie zrobią takich planet jakie już i tak mają starsi gracze. Chodzi o zasady fair play.

 

Jakbyś miał zakładać konto po takiej zmianie i dowiedziałbyś się jak to wyglądało przed? Fakt że nigdy nie dojdziesz do topki bo oni mają wielkie zimne planety a Ty musisz sam se je robić wydając kasę. Na dodatek oni też mogą wydać tyle co Ty co sprawi że i tak nie będziesz w stanie ich dogonić.

No powiedz szczerze. Czy byś grał i walczył czy znalazłbyś inny serwer ugameli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.