Jump to content

kedah

Brodi
 Share

Recommended Posts

urlop podczas wojny,

na dowód jest to że są jego posty wojenne na forum a teraz siedzi na urlopie, i jak dla mnie ban na 10 dni z urlopem to jest bez sensu DAĆ BANA BEZ URLOPU to się chłopak zdziwi, zwłaszcza że już drugi raz robi taki numer wcześniej nie zgłaszałem bo i tak kolega nie brał udziału w wojnie ale teraz widzę, że w kulki pogrywa

A niech będzie ten ban ale niby czemu bez urlopu ?

Tak brałem udział i zrobiłem parę rw ale to nie moja wina że szwankuje mi od wczoraj komputer.Nie wiele brakło i przez to straciłem flotę.

Ban należy się z urlopem.Oczywiście nie mam nic przeciwko tej karze i jak trzeba to proszę.Mam ważniejsze sprawy niż granie na razie.I tak bym jutro poszedł na urlop bo muszę wyjechać.Proszę o bana z urlopem tak jak to jest w regulaminie.

bo ban z urlopem to tak jak by wziął urlop na to samo wychodzi, widać trzeba zmienić regulamin bo coś tu nie gra, trzeba rozgraniczyć bany z urlopem i na te bez urlopu, żeby ludzie w kulki nie lecieli, z resztą sami widzicie "proszę o ban z urlopem" no trochę to bez sensu Turi chce urlop bo wyjeżdża, a co to kogo obchodzi, że wyjeżdżasz

a co do Kamikadze czy Catalysta to trzeba było się pluć a nie teraz płakać, po za tym plusik jakoś nie widzę żeby jakieś Twoje posty były w wojnie.

a po za tym gdzie w regulaminie jest napisane, że to ma być BAN z urlopem?? bo ja jakoś nie zauważyłem