Skocz do zawartości

Rozwój Grawitonów - Zwiększanie % na zniszczenie moona.


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie rozwój grawitonów warto robić tylko na 1 poziom, reszta jest bezużyteczna. Może by zrobić z tego użytek? :) przykład:

(RG - Rozwój Grawitonów)

5 lvl RG - +1% na zniszczenie moona

8 lvl RG - +2% na zniszczenie moona

10 lvl RG - +3% na zniszczenie moona

12 lvl RG - +4% na zniszczenie moona

13 lvl RG - +5% na zniszczenie moona

14 lvl RG - +6% na zniszczenie moona

15 lvl RG - +7% na zniszczenie moona

16 lvl RG - +8% na zniszczenie moona

17 lvl RG - +9% na zniszczenie moona

18 lvl RG - +10% na zniszczenie moona

 

Więcej by się nie dało zwiększyć, bo jeśli ktoś już by się wykosztował na satelity, to bez problemu by niszczył wszystkie moony. Razem z tym pomysłem dołączam pomysł, aby zwiększyć ilość wymaganej energii do zbadania rozwoju grawitonów, np. o 150%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, tak to nic się z tym nie robi, a może będzie z tego pożytek jakiś. Można podnieś wymagania gś, chodzi mi głównie o RG, tak np. do 4lvl i od 5lvl robić te +% na zniszczenie moona. Oczywiście raczej jest dość łatwo zniszczyć moona, ale jak się zmieni szansę na utratę gś to może coś z tego będzie... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pomyśle jest pewien haczyk.

Grawitony posiada agresor i obrońca, więc istotny musi być nie lvl ale różnica między nimi.

Z doświadczenia wiem, że we wzorach z użyciem różnicy grawitonów jest problem, jeśli różnica jest równa 10 lub większa 10, gdyż dochodzi wtedy do mnożenia przez 0

 

Można to łatwo obejść modyfikując max lvl na 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEON, ale dlaczego by miała być brana pod uwagę różnica między poziomem rozwoju? Przecież księżyc nie atakuje w GŚ strumieniem grawitonów. :) Ten pomysł dotyczy tylko niszczenia księżyca. A jeśli się podniesie koszty satelit, to zrobienie tej technologii na wysokim poziomie wcale nie będzie takie proste. :)

 

odnośnie satelit:

http://forum.ogam.online/index.php?/topic/8171-zmiana-kosztow-satelit/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.