Skocz do zawartości

Uni5


L&M

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety popieram Neriela moon powinien być sporo cięższy do obalenia niż ma to miejsce teraz... 2kk gs i rogal 7k spada jak na tacy...

 

2kk to winno być na moony o średnicy poniżej 3k... na taki 6-8k kolo 20-30kk GS... wtedy mało kto by je obalał.

I powinno być to zmieniane wraz ze stażem danego uni.

 

Co do cen falangi te 360kkk trochę za dużo ale 36kk za godzinę było by wg mnie dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banku wg mnie także być nie powinno. Zawsze inwestowałem we flotę bo to ona woziła moje zdobycze a tutaj po co jeżeli wszystko idzie schować?

 

Żeby coś zrobić ażeby ludzie zaczęli produkować flot trzeba zmniejszyć jej spalanie a nie zwiększać... to była pierwsza istotna pomyłka... następnie zmniejszyć możliwość straty moona a na końcu wyłączyć bank... i nagle uni ożyje bo nie będzie gdzie składować zdobyczy :)

 

U mnie w sojuszu ludzie mają po 200kkkk surki mając podobną ilość pkt... co jest raczej nie dorzeczne... a kto by się odważył z taką ilością latać?

 

Na pewno nie osoba która ma 200kk pkt a w banku 200kkkk surki...

 

Ale to moje wizje.

 

Po 2 jaki cel ma kupowanie floty jeżeli za 5 dodatków można jej zrobić (kupić surowce) więcej ani jeżeli kupić... wg mnie powinno być tak że te 5 dodatków na flote/obrone daje większą ilość niż 5 dodatków wydane na surowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz nie na temat... ale i tak odpowiem -.-

 

Spalanie zostało zmniejszone wielokrotnie - nie zwiększone...

Nie wielu pogodzi się z usunięciem banku (ten temat był dziesiątki razy poruszany). Prędzej odejdą z gry.

 

Kupowanie floty ma taki cel, że na moonie nie masz stoczni budującej w 0s i bez limitów, więc skutecznym sposobem obunkrowania moona jest wykupienie drożej ale szybciej.

Chociaż.. 7x drożej to i tak przegięcie xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel powiedz mi gdzie pisze nie na temat? nuda na u5 spowodowana jest w/w czynnikami a przede wszystkim bankiem... loty też są niezbyt opłacalne... a ciągłe odnawianie i odbudowywane księżyce też nikomu nie służą...

 

Neriel kto buduje flotę na moonie?

 

Obronę rozumie ale flotę?

 

To i tak i tak 0s się buduje... wiec czemu nie dostać więcej profitu z powodu że wybiera się opcję z wyboru już nie ma wyjścia i tak wyjdzie się poniżej 200kkk każdego surowca... Ale jednak daje do myślenia "o może flotę sobie zrobię... jak tu łatwiej o to niż o surowce"

 

Jak ostatnio liczyłem to z łącznych 350kkk (5dodatkow) surowca można wybudować niecałe 19kk owiec... a w sklepie co? za 5 dodatków mamy 10kk... Czemu nie dać te 20kk? i tak demontaż wyjdzie gorzej jak wydanie tego w inny sposób... a takie coś też zmusza do myślenia... i patrząc w przyszłość powoduje pewnego rodzaju wątpliwość czy budować flotę czy nie?

 

200kkk metalu+kryształu+dexu= 350kkk dexu ~ 18,7kk owiec = 5 dodatków

 

a w sklepie za 5 dodatków mamy śmieszne 10kk owiec? więc ma kierować graczy do budowy? floty?

 

Bank = nie trzeba uważać na profity...

Flota = spalanie...

Moon = spadające częściej niż grad w zimę...

Falanga = droga jak nic...

Zmiany = już euro ma mniejsze skoki...

 

 

Jak dla mnie klarowne jest czemu wieje nudą... a i czemu nikt nie buduje flot...

 

Eko zawsze było nużącą drogą... w ugamelach od zawsze liczyła się możliwość latania... która tutaj jest okrojona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być jak na ogame od 4 do 9 pozycji są największe więc tu można dać od 9 do 14

Sorki ten post mnie zmylił i jeszcze ten z wielkością moonów..

Miałem kilka tematów na raz otwartych i się poczułem jak w tym dotyczącym wielkości planet.. :P

 

Trudność niszczenia ale także tworzenia księżyców zostanie porządnie zwiększona ale o tym ewentualnie w innym temacie opiszę jeśli będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.