Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zaktualizowałem listę graczy. Już całkiem niezła rozgrywka się zapowiada.

 

 

 

Kilka ciepłych słów ode mnie.

Współczuje niektórym. Jeżeli nie są w stanie rozumieć tak prostego przekazu i napisać czegoś według wzoru, to nie chcę wiedzieć jak będzie wyglądało załatwianie wszystkich papierków w urzędach, gdzie nikt nie poprowadzi za rączkę, nikt nie wytłumaczy, a wzory nic nie ułatwiają.

W pierwszym poście wyraźnie jest napisane, że flota ma się mieścić w przedziałach 9,5 - 10 bln w przeliczeniu na deuter. Nie wiem dlaczego wiele osób uparło się, że ich flota będzie miała 2 bln i tyle ;D. Niektórzy poszli w drugim kierunku i ich floty są liczone w trylionach ...

 

Kolejna rzecz to ten magiczny wzór. W temacie ma znaleźć się NICK ORAZ UNI ! Nie mój nick, nie nick Deusa, tylko Wasz nick i Wasze uni.

W treści posta flota (spacja) wartośćfloty....

No błagam Was, to przecież nie jest takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłeś tak jak w pierwszym poście, to prawdopodobnie Twój @ mógł nie dojść. Ale skłaniając się do tego, że dużo ludzi robi błędy proponuje również zaglądnąć na tego swojego @, o ile się nie mylę w razie wysłania nie prawidłowych danych/nie pełnych danych itp/itd otrzymujemy @ zwrotnego, że należy poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jeden fakt skoro Kicha sie za to bierze to mam nadziej ze w turnieju nie bedzie bral udzialu bo nie ma rozlosowanych najpierw list jak to bywalo wczesniej i dosyłania składów tylko od razu są flotki wiec jak to bedzie? bedzie on bal udzial czy nie??

 

Bo jak db wiemy jedni bada myslec ze turniej jest ustawiony inni nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają niezwykły dar nieczytania tematu w którym się wypowiadają ...-.-

 

Jako, że kicha bierze udział w konkursie harmonogram zrobię ja.

Będzie on całkowicie losowy i przypadkowy, kto nie wierzy w naszą uczciwość niech nie bierze udziału w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.