Skocz do zawartości

Planetki


kora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem nowym graczem ogam , i juz troche w serwerek zainwestowalem ale nie o to chodzi ;) gra mi sie tu swietnie sa fajni ludzie i wogule tylko tak , jest masa nie aktywnych graczy , i 90% najlepszych planet jest zajete , mozna by bylo zmienic to jakos zeby te planetki wyzsze tzn zeby 350+ bylo troszeczke latwiej zdobyc bo ja mam dopiero 6 planet i wysylam ciagle kolonizatorow i ciagle fiasko :( wiec apeluje do was o to zeby ulatwic troche gre dla nowych graczy :)

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 razy kasowałem 20 planet ;] No i zdarzało się że za trzecim podejściem jedną planetę cały dzień kolonizowałem, ale z drugiej strony wtedy postawiłem dosyć wysoką poprzeczkę (rozmiar 350+ i temperatura co najwyżej -70).

 

Ale fakt faktem, prawie wszystkie 14 pozajmowane, ale najbardziej rażą te zajęte przez konta teamu, które jak mniemam są nieużywane do gry a zajmują cenne 14.

 

Proponowałbym osobiście zmienić parametry planet i znaczenie temperatury, tak aby opłacało się inwestować zarówno w planety ciepłe jak i zimne, na różnych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planeta cieplejsza= więcej energii czyż nie tak jest, o ile dobrze pamiętam? Tyle że to tu nie jest potrzebne, bo dla nikogo nie ma różnicy czy wybuduje 10, 50000 czy 100000 satelit, bo wybudowanie tylu satelit to żaden koszt. Przydało by się jakieś nowe zastosowanie, tylko jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyślę później nad zastosowaniem ciepła ale co do zmian to jest już temat o tym.. przynajmniej po części. Myślę, że musiałbym go przemyśleć jeszcze raz, bo to co wymyśliłem kiedyś niekoniecznie musi mieć zastosowanie dzisiaj.

 

http://forum.ogam.online/?/topic/4220-wielkosc-ksiezyca/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kora - nie może być tak że wysyłasz kolona i do razu trafia Ci się kolonia 400+. Chociaż może. Kwestia szczęścia. Ty myślisz, że wszyscy od razu zakolonizowali giganty? Troszkę cierpliwości i uporu.

 

 

Neriel wiesz co mnie zaczyna najbardziej irytować? To, że próbujecie wprowadzić jakieś tam zmiany na siłę. Kombinujesz jak możesz, żeby coś zmienić. Taka gra, że łatwo można stracić flotę, moona itd. Uroki speed serwera.

 

 

 

Teraz kwestia tego zdania "prawie wszystkie 14 pozajmowane, ale najbardziej rażą te zajęte przez konta teamu" - zgadzam się - konta teamu nie są aktywne w grze. Więc po co zajmują cenne pozycje? Tylko nie chcę znów usłyszeć, że aby ułatwić kontakt z graczami bo nikt nie lata po galaktykach w poszukiwaniu kolonii SGO ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO też sobie grają tylko nie flotą.

 

A zmian nie wprowadzamy na siłę. Jest temat, ja mu nie przeczę, inni też chyba nie, więc wymyślam jak zaspokoić ich potrzeby.

 

Poza tym, chyba nie zaprzeczysz, że to nieco bezsensowne mieć dostępne 15 planet i w tym 1 użyteczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.