Skocz do zawartości

Co z nowościami?


Gość †Zbojnik†

Rekomendowane odpowiedzi

co do tego trytu

czy aby przypadkiem nie za wysokie są wielkości tego trytu na skrócenie badania? dało by się ewentualnie pomniejszyć chociaż troszkę?

 

Dlaczego chce pomniejszyć? Dlatego że na 100 tysięcy trytu ekspiłem grubo ponad miesiąc, a jednak i tak najbardziej opłacający się bon za tryt jest za 150 tysięcy, czyli jeszcze sobie polatam z 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bywa Biohazard. Taka gra, nic nie przychodzi łatwo.

Wy w ogóle mylicie ekspedycje i tryt chyba z wydobyciem :D Tryt nie powstał po to, żeby można było sobie nim rzucać na lewo i prawo, tylko po to by móc go zbierać dość długo czasu, a później rozplanować na co wydać, a nie kliknąć w 3 obojętne co mi tam, za tydzień znowu będę mógł coś sobie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bio, to że zbierasz miesiąc dla skrócenia o 10 dni to nic dziwnego. W przeciwnym wypadku miałbyś nadmiar trytu. Mi to specjalnie nie przeszkadza - są jeszcze inne wydatki jak spalanie i może jakieś inne zastosowania będą. Deus jednak uważa, że tak ma być i wydaje mi się, że nic nie zejdzie z ceny.. Te które teraz są to efekt moich negocjacji - miały być co najmniej połowę większe ;]

 

Mamy świadomość, że nie każdy lata ile wlezie ale nic się na to nie poradzi. Można badać PTE cały czas - 27 PTE daje prawie 2x więcej niż 25. Bada się długo.. ale warto. Na pewno bardziej warto niż Tech. energetyczną czy laserową.

Nie jest to nieosiągalne (zwłaszcza, że można sobie to badanie skrócić), a będziesz w 10 dni zbierać dość by skrócić badanie o 10 dni. Nawet 4-miesięczne badanie 28 PTE jest realne.. a co dopiero jak ktoś pociśnie 29? Trytu starczy na badania i trochę paliwa. Dołożysz do tego maniakalne latanie w stylu lethala (60 dziennie) to niemal stale będziesz mieć i badania i paliwo.

Tak jest wszędzie - jak ktoś ma 5 lvli mniejszą bojową to kogo ma winić, że musi więcej statków słać, albo 2x więcej RMP niż inni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.