Skocz do zawartości

Co z nowościami?


Gość †Zbojnik†

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Deus co z wprowadzaniem niektórych rzeczy, spalanie weszło to fakt, ekspedycje już dawno, ale...

 

Wciąż brakuje możliwości wykorzystywania trytu, a to już chyba za długo trwa, wielu jest ciekawych co tam wykombinowaliście.

Sklep -> Neriel kiedyś kopsnął ciekawą propozycję rozbudowy sklepu, czy to zostanie wprowadzone? Uwzględniłeś to w ogóle w notesiku?

Mój pomysł z licznikami ekspedycji, tudzież zliczaniem raportów wojennych [sumowanie %] - pisałeś coś tam, ale nic konkretnego, wszyscy byli za wprowadzeniem tego, ale co z tym?

 

Pewnie to nie wszystko, ale na chwile obecną nie pamiętam nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie żebym się czepiał, ale to już dwa tygodnie prawie minęło i nic nie słyszałem ani nie widziałem na temat trytu...

 

a szczerze powiedziawszy przydałoby się już coś z nim zrobić, chociażby w badaniach jakoś użyć do skracania czasu, bo u mnie przy 34 poz. laborek i 20 lev msbnu technologia ochronna bez naukowca bada się 131 dni... (z naukowcem 87)

 

więc to troszkę daje po du**e jeśli chodzi o czasy badań, a lepiej nie będzie bo teraz już prawie każde badanie u prawie każdego gracza który już troszkę gra ma czas w dwuliczbowych dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi Firefox podkreśli lub co zauważę to poprawię. Tego mnie w szkole nie nauczyli, a Firefox nie zaznaczył, więc tak wyszło.

Aż takich drobnostek ja bym się nie czepiał.. Może mnie kciuk zaswędział? ;D

 

Za to takie uwagi kieruje się na PM, gdyż tematem tej dyskusji nie są żadne błędy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie było nic ogłoszone, a informacji w jaki sposób używać trytu też nigdzie nie widziałem. Powinno chociaż PM polecieć do wszystkich graczy, bo można nie zauważyć, że dotychczasowa liczba trytu stała się linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Ale np. badanie kończy się o 2 w nocy, więc bierzemy skracanie o 12h i się kończy o 14 w południe i załączamy nowe. czyli na to samo wyjdzie :). Przydało by się zamienić zadania miejscami. Naprawdę uważacie że zadania są dobrze ustawione? 1 bln dexu za zadanie 36 które robimy w kilka sekund a dużo mniejsza nagroda za zadanie 38 które robimy ok. 3 tygodni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo - można było się pobawić na serwerze testowym i tam sprawdzić.

 

A domyślić się łatwo.. jak nie jesteś pewny kup skrócenie o 3h kiedy nie bada się żadne badanie.

Jeśli się skróci to stracisz tyle ile dziennie się znajduje - niewiele. Jeśli nic się nie stanie to nic nie tracisz a już wiesz jak użyć.

 

Jak się przechodzi między planetami nie ma instrukcji a jednak każdy umie.. skąd ludzie to wiedzą - czy po najechaniu na strzałkę czy po kliknięciu, a może po podwójnym kliknięciu?

 

Deus, napisać instrukcję czy sobie poradzisz?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś akurat nie wiąże ze sobą jakiś strat. A jednak strata trytu na próby może być kłopotliwa,(posty o zwrot trytu, tematy o błędach itp) ze tak powiem.

 

To co napisałeś to raczej nie tak.

Np.

Ja sprawdze, ze 3h skraca w czasie badanie, a wiec pomyśle ok działa.

 

A Twój poprzedni post

Można w trakcie - jedynie 10 i 20% trzeba kupić przed.

 

zaprzecza w stwierdzeniu, ze łatwo się domyślić.

Bo jak widać są wyjątki od reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujesz nie na temat - na PM możesz pisać uwagi co do mojego sposobu pisania wtedy ew. poprawię.

 

Gdyby to faktycznie nie było logiczne i oczywiste mielibyśmy już z 3 tematy z takimi pytaniami i spam na SB.

 

Że się tak spytolę jak wyobrażasz sobie np. badanie 30 dniowe skrócone w trakcie jego badania na czas 20 dni o 10%.

Leci badanie i masz 29 dni. Skracasz o 3 dni i masz 26 dni. Po 20 dniach skrócenie mija i co.. wracają ci 3 dni i zamiast 6 masz znowu 9?...

Pytanie oczywiście retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.