Jump to content

stiven vs fafalek18


saitan
 Share

Recommended Posts

Na pro?b? stivena.

 

Agresor stiven [x]

Bron: 220 % Tarcza: 220 % Opancerzenie: 220 %

Niszczyciel 3001000000

Ultra transporter 200000000

 

Obrona fafalek18 [x]

Bron: 220 % Tarcza: 210 % Opancerzenie: 210 %

Du?y transporter 20000000

Recykler 6000000

Sonda Szpiegowska 900000

Satelita s?oneczny 1800000

Niszczyciel 20000000

Gwiazda ?mierci 13000000

 

Wyrzutnia rakiet 167999994

Lekkie dzia?o laserowe 95999994

Ci??kie dzia?o laserowe 70999994

Dzia?o Gaussa 110000000

Dzia?o jonowe 10000000

Wyrzutnia plazmy 100000000

Ma?a pow?oka ochronna 1

Du?a pow?oka ochronna 1

 

 

Po dw?ch zaci?tych rundach

 

 

Agresor stiven [x]

Bron: 220 % Tarcza: 220 % Opancerzenie: 220 %

Niszczyciel 2461086052

Ultra transporter 160671602

 

 

Obrona fafalek18 [x]

Bron: 220 % Tarcza: 210 % Opancerzenie: 210 %

 

Zniszczony!

 

Agresor wygral bitwe !

Zabiera :

593270476920 jednostek metalu

721001337845 jednostek kryszta?u

241957394399 jednostek deuteu

Agresor stracil 63323374080000 surowcow.

Obronca stracil 134602500048000 surowcow.

PZ zawieraj? 60687924456000 jednostek metal i 49051999992000 jednostek kryszta?u zostaly utworzone w orbicie naszej planety.

 

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca :

 

1.097.399.244

Link to comment
Share on other sites

chcecie zobaczy? jeden z RW ze stivena udzia?em gdzie stiven wyszed? na +????? Prosze przes?a? mi go kolega z soja :lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

 

Agresor stiven [3]

Bron: 220 % Tarcza: 220 % Opancerzenie: 220 %

Typ Niszczyciel Ultra transporter

Liczba 1000000000 150000000

Bron 6144 42

Opancerzenie 1760 18

Tarcza 35200 32000

 

Obrona luki [2]

Bron: 220 % Tarcza: 210 % Opancerzenie: 210 %

Typ Sonda Szpiegowska Satelita s??oneczna Wyrzutnia rakiet Lekkie dzia??o laserowe Ci??zkie dzia??o laserowe Dzia??o Gaussa Ma??a pow??oka ochronna Duza pow??oka ochronna

Liczba 999801 999999 164400000 109440000 42160000 13400000 1 1

Bron 0 4 241 368 824 3027 4 3

Opancerzenie 0 25 51 68 319 620 5394 6262

Tarcza 310 620 620 620 2480 10850 6200 31000

 

Agresor uderzyl z calkowita moca 6.1503648E+12 w tarcze przeciwnika. Tarcza obroncy pochlonela 37616403631 punktow strat.

Obronca zaatakowal z calkowita moca 155143296002 w agresora. Tarcza agresora pochlonela 137571213915 punktow strat.

 

Agresor stiven [3]

Bron: 220 % Tarcza: 220 % Opancerzenie: 220 %

Typ Niszczyciel Ultra transporter

Liczba 1000000000 148242792

Bron 7488 47

Opancerzenie 1744 18

Tarcza 35200 32000

 

Obrona luki [2]

Bron: 220 % Tarcza: 210 % Opancerzenie: 210 %

Zniszczony!

Agresor wygral bitwe !

Zawiera 105180688809 jednostek , 163354227893 jednostek i 2514973667850 jednostek Deuter.

Agresor stracil 175720800000 surowcow.

Obronca stracil 1356959919000 surowcow.

sn zawierajace 63259488000 jednostek Metal i 43972871400 jednostek Kryszta?? zostaly utworzone w orbicie naszej planety.

prawdopodobienstwo powstania ksiezyca : 20 %

 

Raport wygenerowany w 0.000824928283691 sekund

 

 

 

 

 

Stiven tylko na takich RW wychodzi na + i to tez nie zawsze bo jak mi atakowa? ostatnio sam? obrone to te? by? na - :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiecie co ja bym sprawdzi? tego stivena bo jeszcze za moich czas?w jak gra?em to nie mia? g? wog?le i nagle z dnia na dzie? pojawi?o sie u niego 20mln g? a potem na nast?pny dzie? by?o ju? 90mln g? wi?c sk?d wzio? surke na to??? a dodatki to on juz dawno zakupi? wi? gdy by przeliczy? te 340 dodatk?w zakupionych flote jak? za nie wystawi? i przeliczy? jego loty ta flota to moim zdaniem nie starczy?o by mu tych dodatk?w jak wiecie stiven mnie podkablowa? ?e buguje ale wiecie jak to jest ?eby obroni? w?asn? du** (?e sie buguje) i odwr?ci? uwage od siebie kabluje sie na innych graczy :!: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.