Skocz do zawartości

Ekspedycje


konto_do_usuniecia

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jaka jest różnica między:

Radary flot zostały uszkodzene przez nieznane promieniowanie. Załoga próbując je naprawić dostała sygnał ostrzegawczy - nie chciała ujawnić jego treści. Ekspedycja wraca na planetę bez zdobyczy.

a

Przestawiając urządzenia nasłuchujące załoga przechwyciła tajny kod, niestety pochodził on ze zbyt odległej cywilizacji i nie udało się go odczytać.

obydwa nic nie dają, jak są uwzględniane we wzorze?

2. Czy ze wzorem jest na pewno wszystko w porządku? Wielu graczy (w tym ja) dużo, dużo częściej trafia na dodatki niż na tryt (przypominam 1% na dodatki i 4-5% na tryt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany dużo częściej trafiam na tryt niż dodatki. Nigdy nie zdążyło mi się trafić na geologa, co bardzo mnie smuci.

 

Powyższe teksty to tylko zapewne 'zapychacz' dla pustego przelotu. Równie dobrze można dać napis "Nic nie ma, szperacze wracają", ale tak jest chyba ciekawiej ;). Tak jest bardziej epicko :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przestawiając urządzenia nasłuchujące załoga przechwyciła tajny kod, niestety pochodził on ze zbyt odległej cywilizacji i nie udało się go odczytać."

 

To jest o ile pamiętam komunikat od dodatków, ale miałeś mniej niż 20kk szperaczy i nie dostałeś ani jeden jednostki. A pierwszy to po prostu nic i nie jest on zależy o ilości jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy z tymi dodatkami coś sie zmieniło ostatnio ? bo w ciągu 300 ekspedycji chyba nie trafiłem więcej jak 3 dodatki... dawniej jakieś 4 czy 5 sie trafiały a teraz nic powyżej 3... i podobnie z geologiem pustki mi teraz świecą

a o trycie nie będę wspominał po tym jak na 15 trafień trytu może 3 były powyżej 800 jednostek trytu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.