Skocz do zawartości

ekspedycje - pare drobiazgów


marsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania odnośnie ekspedycji a właściwie pare drobiazgów.

 

1) Czy jest jakaś możliwość zwiększenia ilości slotów ekspedycji ??? Obecnie posiadam 15 poziom ekspedycji i mogę wykonać 6 slotów.

 

2) Czy lepsze wyniki ekspedycji zależą od większej ilości planet zasiedlającej dany układ na który wysyłamy ekspedycje ???

 

3) Czy liczba godzin na które możemy wysłać ekspedycje zależy od poziomu technologi ekspedycyjnej czyli im większy poziom tym zwiększa się możliwość wyboru godzin ( narazie możliwe są 1 godz. i 2 godz. ) ???

 

4) Czy większa liczba godzin ekspedycji zwiększa szanse na lepsze wyniki ekspedycji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie ekspedycji a właściwie pare drobiazgów.

 

1) Czy jest jakaś możliwość zwiększenia ilości slotów ekspedycji ??? Obecnie posiadam 15 poziom ekspedycji i mogę wykonać 6 slotów.

 

2) Czy lepsze wyniki ekspedycji zależą od większej ilości planet zasiedlającej dany układ na który wysyłamy ekspedycje ???

 

3) Czy liczba godzin na które możemy wysłać ekspedycje zależy od poziomu technologi ekspedycyjnej czyli im większy poziom tym zwiększa się możliwość wyboru godzin ( narazie możliwe są 1 godz. i 2 godz. ) ???

 

4) Czy większa liczba godzin ekspedycji zwiększa szanse na lepsze wyniki ekspedycji ???

 

 

ad.1 Zwiększasz sloty ekspedycji, badając Technologię ekspedycji o ile sobie przypominam 3 lvl jeden slot więcej.

 

ad.2 na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale myślę że to nie ma na to wpływu. Za to im większy lvl ekspedycji tym % na utrate całej floty mniejszy.

 

ad.3 Liczbę godzin na którą można wysłać ekspedycje jest dla wszystkich taka sama. Nie zależnie od poziomu ekspedycji. Do wyboru są tylko dwie godziny a mianowicie 1h i 2h.

 

ad.4 Liczba godzin nie zwiększa szans na lepszy rezultat. Godziny są dla gracza alby mógł sobie dopasować do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj 5 poziomów ekspedycji = 1 więcej flot

 

Wyniki ekspedycji zależą głównie od poziomu technologii ekspedycji i korzystne jest wysyłanie dopiero od 21 poziomu. Niższe przyniosą straty.

Nie przynoszą straty, tylko mogą przenieść starty. Zależy jak trafimy, faktem jest, że im wyższy poziom ekspedycji tym mniejsza szansa na stratę floty a większa na zyskanie surowców czy trytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.