Skocz do zawartości

Niszczenie moonów


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Czy z tym % prawdopodobieństwa jest wszystko ok ?

czysty przykład:

lece na 9 moonów (niszczenie) wszystko prawie 53%+ (nawet po 80 byly dwa, jeden za 32%)

 

I niszcze jeden moon przy ktorym szansa byla 32%!!!!!!!

 

Sytuacja sie caly czas powtarza, jest to zenujace, spada mi moze 20-30% moonów

 

Pozatym serwer niby nowy a muli jak diabli;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tobie muli, bo inni się nie skarżą...

 

A ten % jest jakiś podejrzany bo szansa na utratę GŚ też jakaś jest a nawet legend o jakiejkolwiek utracie nie słyszę.

Coś jest nie tak chyba z tymi % w przypadku moonów.. trzeba by jakoś zmienić sposób losowania czy co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niszczeniem jest wszystko wporządku. Mi się nawet zdarzyła sytuacja gdzie miałam 98% na zniszczenie a nie spadł. Zdarza się. Zawsze zostaje jakiś tam % , że się nie uda.

 

Co do utraty Neriel to powiem Ci, że jak wysłałam na idlerka (w celach czysto badawczych) 4 fale po 1GŚ to jedna nie wróciła, a kolejne 3 fale nic nie dały. Więc gwiazdki padają ale jak jest ich naprawdę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess 1 GŚ??.. jak chcesz robić testy rób realistyczne - kto wysyła 1 GŚ..

Przy 1 GS tak już jest, a przy mniejszych % np. 1-4% nie pada wcale... A powinno raz na 20-100 lotów, dlatego żeby nie mieć do czynienia z takimi małymi % planuję dać większe szanse na utratę przy mniejszych wymaganych ilościach GŚ.

 

marshall jeśli ludzie narzekają widzę to - mam oczy... W grze może siedzę niewiele ale na forum zaglądam wiele razy dziennie. Jeśli nic nie widzę znaczy, że narzeka tak mało osób, że ich nie widać i to nie wina serwera. Co innego jakby powstawały o tym masowo tematy ze skargami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

marshall jeśli ludzie narzekają widzę to - mam oczy... W grze może siedzę niewiele ale na forum zaglądam wiele razy dziennie. Jeśli nic nie widzę znaczy, że narzeka tak mało osób, że ich nie widać i to nie wina serwera. Co innego jakby powstawały o tym masowo tematy ze skargami.

 

bo juz wszyscy sie przyzwyczaili i wiedza ze to sensu niema to przestali narzekac ;D

 

ale mozesz jakas sonde zrobic to wtedy sie okarze jak to wyglada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z misją niszcz jest wszystko ok, jest malutki % na zniszczenie GŚ, więc spadają niezwykle rzadko.

 

Mając 99% nie jest powiedziane, że moon spadnie, zawsze zostaje ten 1%. Z tym systemem jest wszystko ok, jeżeli chcesz aby moon zawsze spadł, zobacz na symulatorze ile potrzeba GŚ na 100%.

 

 

Co do serwera, optymalizacja plików jest przewidziana w nowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.