Jump to content

Y2K[RIP] Vs KAMIKADZE21 -> 1.591.202.519 %

Y2K
 Share

Recommended Posts

08-06 18:45:57 +0200 KAMIKADZE21 [10:145:12] Brak Tematu Odpowiedź

-

nie chce sie zabawić ;D ale mógł byś dołączyc do mnie do sojuszu twoj sojusz to i tak juz padaka jest a mój rośnie w siłe;))

taaaaa rośnie ;]

Starcie flot z: 06-08-2011 23:25:41.

Agresor Y2K

Pancernik - 10.000.000.000

Obrońca KAMIKADZE21

Recykler - 2.000.000.000
    Sonda szpiegowska - 419.802
    Fleet Slov - 11
    Ultra transporter - 2.000.000
    Aurora - 170.000.000
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

Agresor Y2K

Pancernik - 10.000.000.000

Obrońca KAMIKADZE21

Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 294.709.420.027.600 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 96.072.000.016.500 Metal i 63.048.251.927.400 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.591.202.519%)

08-06 23:30:24 +0200 KAMIKADZE21 [10:145:12] Brak Tematu Odpowiedź

-

a wiesz ze zwrócą mi surowce za to??

taaaaaa i jeszcze flotę :P

Zebrano 61.500.000.000.000 jednostek Metal i 61.500.000.000.000 jednostek Kryształ.

Reszta dla obrońcy na odbudowę.

Y2K nie masz co się naśmiewać wklejając moje wiadomości ale pisałem już do deusa i kazał mi na meila napisać więc flota zostanie mi zwrócona bo gdy mi RAMMAI nie zablokował możliwości wejścia na urlop ST by nie było bo bym już dawno na urlopie siedział ;) więc do miłego zobaczenia Y2K prosze o skasowanie tego posta...

Ty jestes dobry i na dodatek klamiesz ze miales isc na urlop...moze powklejam wiadomosci z gg jak grozisz moiemu sojuszowi i straszysz ze w nocy poscigasz nam moony i ty mowisz ze miales isc na urlop???Klamiesz jak z nut i nikt nie powinnien ci surki za to zwracac....to jest nie fer

I Gdzie ta wypowiedziana wojna....???Duzo tylko gadania a mlo roboty....coz tak juz dzieci maja...Pozdrawiam..ja straciłem Flote i nie placze tylko gram dalej a ty sie nie umiesz przyznac do Porazki i tyle..

EDIT by Kicha: Jeden post wycięty, gdyż jego treść wyglądała bezsensownie.

Warn za dublowanie postów. Używaj opcji EDYTUJ.

Jeżeli Deusx odda Tobie surowiec to będzie to PUSH, dlatego że część złomu podebrałeś, trzeba było FS zrobić a nie udawać że nie mogłeś, bo mogłeś to żadne wytłumaczenie nie jest. FS można nawet na tydzień zrobić, może też poproszę jakiegoś kolesia o to by posłał na Mnie 1 GS o minimalnej prędkości i jak stracę flotę będę się domagał jej zwrotu, To jest wymuszenie .

CHCIAŁEM JESZCZE DODAĆ TAK ŻEBY BYŁO WIDOCZNE:

Obrońca był na koncie jak leciałem na niego( z moich obserwacji to wynika) , zwrot floty w żadnym wypadku mu się nie należy ;]

Ty jestes dobry i na dodatek klamiesz ze miales isc na urlop...moze powklejam wiadomosci z gg jak grozisz moiemu sojuszowi i straszysz ze w nocy poscigasz nam moony i ty mowisz ze miales isc na urlop???Klamiesz jak z nut i nikt nie powinnien ci surki za to zwracac....to jest nie fer

I Gdzie ta wypowiedziana wojna....???Duzo tylko gadania a mlo roboty....coz tak juz dzieci maja...Pozdrawiam..ja straciłem Flote i nie placze tylko gram dalej a ty sie nie umiesz przyznac do Porazki i tyle..

EDIT by Kicha: Jeden post wycięty, gdyż jego treść wyglądała bezsensownie.

Warn za dublowanie postów. Używaj opcji EDYTUJ.

Też Mogę powklejać z gg rozmowy jak sie mi płaszczysz na gg żebym cie do sojuszu przyjoł i mi tyłek liżesz zebym powiedział moim sojusznikom zeby na ciebie i twoich sojuszników nie latali i że chcesz z nami pokoj ;D

Teraz sojusz zrobiłeś sam bo cie przyjąć nie chciałem kilku graczy od ciebie postawiło floty i myślisz ze kimś jesteście??? hahahah dobre.... ;P

1....na poczatku chciałem isc do Ciebie....nie przyjołes mnie..potem zalozyłem sojusz i sam mnie prosiłes zebym do was doszedł...wrecz powiedziałes ze przejde do was w ten czy inny sposob.....wiec prosze powklejaj widomosci z GG ale prawdziwe nie fikcjia....i czlowieku co ty piszesz....zreszta..kim jestesmy....hmmmm...??....nie Twoja spraw....

2...nie osmieszaj sie czlowieku bo szkoda slow.........moze juz czas zebys zaczol grac na kurniku w domino bo klocki to ty umiesz składac...zal mi Ciebie....jesli masz cos do mnie to zapraszam .. odwazny tylko w pisaniu....zreszta nie bede sie z Toba wdawał w dyskusje..bo szkoda słow