Skocz do zawartości

Bank zamknięty przed flotami !


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Może dało by sie zrobić coś takiego by była możliwość wpłacenia surowców do banku podczas ataku na daną planetę/księżyc ale nie można byłoby wypłacić.

W końcu blokując bank w największym stopniu pewnie myśleliście o tym by uniemożliwić graczom tylko wypłacanie z banku w celu utworzenia obrony by zniszczyć flotę atakującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w ogole zrobił tak, że blokował bank w momencie kiedy flota agresora dolatuje za np 20 sekund. Dlaczego ?

Jesli sobie skanuje i widze ze ktos wypłacił soobie biliony surki zeby cos zbudować, bo nie chce mu sie obliczac np na dana kopalnie i wyplacac tyle ile mu potrzeba tylko wyplaci sobie wszystko, kliknie buduj i schowa surke.. Wiec w momencie wyplaty wszystkich surowców widzezioma na skanie, to ciach i blokuje mi atakiem bank.. i watpie ze np jak ktoś wyplaci z 150 bln surki z banku to zdarzy to jakos przetransportować gdzies kiedy ja dolece do niego w 2min.. a bank moge mu zablokować np 1 LMem na 10% szybkosci lotu :) . wiec ani nie ucieknie surka na planete w ukladzie, a jak ucieknie na moona to sobie zaatakuje planete i moona w tym samym czasie po 6 razy i zadowolony :)

 

A jeśli bank bedzie zablokowany tak jak pisałem wyzej 20 sek przeddolotem, umozliwi to nie tylko wplate do banku sury zeby ja ochronic, a w czasie0-20 sekund nie pozwoli zrobic podstawki przez obronce ;)

 

i niech taki Neriel nie pisze, że za 150 bln surki mozna sie obronic, bo demontownia to 50% i mi np nie chcialoby się tracic 50% surowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dało by sie zrobić coś takiego by była możliwość wpłacenia surowców do banku podczas ataku na daną planetę/księżyc ale nie można byłoby wypłacić.

W końcu blokując bank w największym stopniu pewnie myśleliście o tym by uniemożliwić graczom tylko wypłacanie z banku w celu utworzenia obrony by zniszczyć flotę atakującego.

O ten pomysł mi sie podoba, nie bedzie trzeba wydawać surki na byle co by ją uchronić a podstawki z banku tez nie da sie zrobić. To byłoby dobre rozwiazanie o ile jest taka możliwośc żeby zablokowac bank tylko w jednym kierunku na atakowanej planecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się da.. Mi pomysł też się podoba. Chroni obrońcę bez większych strat surki i chroni flotę agresora. Można by powiedzieć rozwiązanie doskonałe :P

 

 

23wachu, co z tego, że demontownia ma 50% jeśli zyskasz zbierając złom?

Jeśli wydajesz 150 bln to flota przeciwnika powinna mieć co najmniej 2x więcej (bo bunkier jest co najmniej 2x silniejszy), a wiec 300 bln. 60% leci z agresora, 50% odzyskujesz więc jeśli statki nie zawierały deuteru to jeszcze na plus wyjdziesz.. o ile recki masz pod ręką.

 

Nie wiem skąd pomysł, że ja mógłbym to zaproponować, bo znając obecne składy flot albo wyjdziesz na zero albo na minus więc bezsensowne męczenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w momencie wyplaty wszystkich surowców widzezioma na skanie, to ciach i blokuje mi atakiem bank.. i watpie ze np jak ktoś wyplaci z 150 bln surki z banku to zdarzy to jakos przetransportować gdzies kiedy ja dolece do niego w 2min.. a bank moge mu zablokować np 1 LMem na 10% szybkosci lotu :) ...

 

ciach , nie znasz fajnego tricku/buga :oO:

wchodzisz na inną planetę i dajesz wpłać ze wszystkich 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach , nie znasz fajnego tricku/buga :oO:

wchodzisz na inną planetę i dajesz wpłać ze wszystkich 8)

 

Chyba że wtedy deusx zablokuje możliwość wpłat ze wszystkich planet, jednakze mysle, ze wystarczyloby odciac pobieranie surowcow z danej planety (tzw. pomijanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, tak myślę ja, a deus robi co chce bo nikt mu nie zabroni ;D

Mi jakoś jako ekowcowi nic a nic nie przeszkadza ta blokada.

 

 

Nie prawda, że robię co chcę. Każda wprowadzona opcja jest zawsze poparta jakiś faktem lub opinią większości użytkowników. No chyba, że jest oczywista, np. nowy skrypt ekspedycji, który nie wymaga głosowania czy go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.