Jump to content

c0x

c0x
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich adminów i modów panujacych nad kultura i dobra rywalizacja wchodzę przed chwila na konto a tu ban całkowicie mnie to zdziwiło bo nie miałem nawet przypuszczeń zaco ... szybko ogarniam temat i wychodzi ze logowałem sie na inne konta ? tylko że to nie możliwe gram tylko na jednym koncie od bardzo bardzo dawna przegladam pregierz a tutaj kilku kolegow tez dostało bana zato samo i podobno wchodzilismy na swoje konta tak ? oco wlasciwie chodzi nie znam tych ludzi czasami wymienialismy skany jakies pojedyncze ataki pan gluttony zniszczyl mi moony kilka razy Zorg tez i tyle całkowicie nie rozumie oco chodzi naprawde jestem zszokowany jestem na 1000000 % pewny ze nie wchodzilem na zadne inne konta poza swoim to musi byc jakis blad moze koledzy macie tez internet z upc i i nasze ip wyjsciowe jest to samo ? moje ip zewnetrzne to 87.206.90.89 ale dziwne bo gramy tyle czasu i nic sie do tej pory nie stalo a nagle jakies wejscia na konta oco chodzi ?

Jeszcze jedna sprawa wyczytalem we wczesniejszym temacie ze ktos tez podobno na moje konto wchodzil to tez nie mozliwe bo skad znal haslo tylko ja je znam i nikt inny jakas czarna magia nie rozumiem tego prosze o jakies wyjasnienia w ogole co sie stalo dokladnie kto komu wszedl i poco bo moze ktos wchodzi na moje konto a ja nawet o tym nie wiem

No dobra ale co ja mam wyjasniac w takim razie? nie wchodzilem na zadne konta nigdy ! nie wiem oco chodzi jakies bledy macie w logach czy gdzies tam a ja cierpie z tego powodu... gram na swoim koncie c0x znam jego haslo i nic wiecej co tu mam wiecej wyjasniac ? prosze administratora zeby to przejzal bo to jakas farsa to nie mozliwe zebym wszedl na czyjesc konto komputer musialby chyba sam to zrobic bo ja wrozka nie jestem i nie znam hasel

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.