Jump to content

ban

EMSI
 Share

Recommended Posts

Witam

1. odwołanie od zasiadanie -NightGhous

2. nick: zorg

3. Nie wiem na jakim ja koncie siedziałem ??;/

być może kiedyś na koncie soprano ale to wtedy odebrałem i wysłałem koledze FSa z sojuszu więc nie wiem za co ten ban ;/ prosze o wyjaśnienia;]

pierwszy raz dostaje bana w takiej grze więc mogą być błędy co do wzoru. Za błędy Przepraszam ;)

Zorg, raz siedziałeś na koncie SOPRANO?...patrz jaki pech bo dziwnym trafem pozmieniało Ci IP

Logowania z IP:

89.10x.xxx.x - Zorg, gluttony, c0x - kilkukrotne logowania kont

95.49.xx.xx - Zorg, SOPRANO - kilkukrotne logowania kont

93.31.xx.xx - Zorg, SOPRANO - kilkukrotne logowania

dodam, ze te IP są z Archiwum TWOJEGO konta, jeśli chcesz mogę podać dokładne daty i godziny logowań

witam tez dzis dostalem ban za zasiedlenie nie wiem oco chodzi calkowicie mnie to zdziwilo :O panowie to musi byc jakis blad my nie mamy zadnego kontaktu ze sobą nawet sie nie znamy oco chodzi ? wchodze tylko na jedno konto w uni4 co za szok ;o

89.10x.xxx.x - Zorg, c0x, gluttony

głównie logowania gracza Zorg

28.06 godz 22;50;55 - gluttony

28.06 godz 22;41;59 - gluttony

28.06 godz 22;36;05 - gluttony

28.06 godz 22;34;42 - gluttony

11.07 godz 17;05;00 - c0x

11.07 godz 18;47;38 - c0x

11.07 godz 18;58;34 - c0x

18.07 godz 17;34;32 - c0x

19.07 godz 04.28.36 - c0x

20.07 godz 04;05;14 - c0x

95.4x.xx.xx - SOPRANO , Zorg

głównie logowania SOPRANO

18.07 godz 20;14;07 - Zorg

83.3x.xx.xx - SOPRANO, Zorg

głównie logowania SOPRANO

22.07 godz 11;50;57 - Zorg

dla mnie to nie jest dzieło przypadku

nie znam haseł ani gracza guttony ani gracza cox.... wgl to z cox'em nie bardzo się lubie takze po co miałbym wchodzić na jego konto a póxniej go jeszcze atakować o dostać za to bana na dłuższą mete ;/

na soprano się logowałem tu się przyznaje ale nie na pozostałe!!

co to za brednie jakbym mial wejsc na czyjes konto nie znam hasel ani w ogole tych ludzi co jest grane ...

jak byś uważnie przeczytał ''wyciągi'' z logowań to pojął byś, że to nie Ty wchodzisz na cudze konto ale ktoś na Twoje - w tym wypadku wspólnym mianownikiem dla wszystkich IP jest gracz Zorg

Zorg, gdybym poczekała z banem jeszcze kilka dni to pewnie doszedłby kolejny gracz do Twojego kompletu - chyba, że nie podał Ci w końcu hasła

sory -NightGhoust- ale jestem zly bo gram uczciwie od dawna na tym uni przeciez wiesz ... a tu ban i najlepsze ze nie wiem zaco... Zorg wchodzisz na moje konto??? jak to mozliwe skad haslo znasz? co za cyrk... dlaczego ja musze miec bana na tydzien skoro nic nie zrobilem ...

juz praktycznie dobe mam bana sam nie wiem zaco nie wiadomo oco chodzi nieswiadomy rano weszlem na konto a tu zaskoczenie... wiecie jakie to straty w wydobyciu mojej firmy :PPPP odbanujcie mi konto przeciez ja nic nie zrobilem dopiero z forum sie dowiedzialem co kto jak i gdzie ... a zorg wyjasnij mi skad masz haslo do mojego konta?? wprowadziles wirusa do mojej glowy ??? graj na swoim koncie !!! chyba musze zmienic haslo na 40 cyfrowe chociaz i tak nie wiem jak te haslo moglo sie komus udac zdobyc moze z przegladarki jakos ... magia kina ...

nie wiem jakim cudem IP tutaj się zmienia ale ja mam radiówkę i IP jest niezmienne;]

w całej okolicy jest to samo IP więc nie wiem jak tutaj się tak robi ;/

mówie poraz kolejny wchodziłem tylko na konto gracza SOPRANO i tyle po to aby zbierać mu sorowce albo FSy wysyłać bo mnie prosł...co do coxa i guttony'ego to nie wiem ale ja na pewno się nie logowałem bo nie znam haseł ;/ a po drugie po co miałbym się logowac do kogoś na konto a tym kimś jest wróg mojego sojuszu ?;/ czy to jest logiczne ??

w ogame i tego typu gry gram już od około 5 lat więc wiem że jak komuś wejde na konto to go atakować później nie moge xd

a właśnie co do tych dat ja nie miałem kompa od około 25 czerwca bo mi płyta główna poszła więc również nie wiem jak mogłem się logować... na swoje konto logowałem się przez komórkę i może dlatego ale przez ponad miesiąc nie miałem komputera

• 3 weeks later...

droga NG

moje konto jest na urlopie od dnia stracenia floty, nawet się na nie loguję, więc nie wiem skąd ktos ma do mnie passy!!! nikt ich nie zna ;)

poza tym, jeżeli ktoś by wszedł pewnie zaraz by odesłał sobie surę z banku a ona dalej tam sobie wisi...

coś wam się pomieszało w panelu administracyjnym