Jump to content

MANIOWSKY - push ???????????????

MANIO
 Share

Recommended Posts

po co grać jeśli dostajesz najpierw pomoc a potem kopa ?(czyt:ban) starałem sie rozwijać konto od 16 stycznia i po co ? po to by po takim czasie gdy poprosiłem o pomoc sojuszników i taką pomoc otrzymałem to dostałem kopa ,nawet zadania zaczołem i dostałem 13cyfrowe dodatki surki a za jedną taką pomoc z soja kop ...dziękuje ża grę mimo że wspaniała ale są własnie takie ale ,grałem w og...i czegoś takiego tam nie było a miałem też konto top 120..

z poważaniem rozżalony

sammael

dla mnie to i nawet rok może być za nic ban i to bez wyjaśnienia a nawet info co można z tym zrobic...a co mnie to interesuje że tylko trzy dni? zawsze w kazdej grze gdy pomaga sie słabszemu to za to podziękowania a tu ban ..i to i słabszy i mocniejszy choć pomyłka o pól biliona i to też nie z winy słabszego,gdyby było info w regulaminie to i odesłałbym a tak nie ma info ani w reg co z tym zrobic ani na forum wiec robienie poważnych ludzi w głupa jednym słowem .do wyjasnienia też tylko forum a dlaczego na forum nie ma info że jesli ktoś przekroczy dany limit to odesłać ?info nie ma tylko od razu ban jakoś nawet w wikipedi jest najpierw info a potem kick ,dopiero potem ban i to godzinny lub kilkugodzinny dopiero potem ban kilkudniowy .Rozumiem że to prywatny wiec tu ustala reg admin ale zamiast reklamować ile to nagrody to powinien stosować zasady etyczne takie jakie są przyjęte w internecie ,a jesli robi inaczej to i co poniektórzy będą postępowali też niekonwencjonalnie,bawic sie potrafi każdy ale w pewnych zasadach .

nadal proszę o skasowanie konta gdyż jesli ktoś nie potrafi rozmawiać to i grać nie ma po co ,chyba żeby ponownie dostać kopa za to że otrzymało sie pomoc ...tego nawet w tibii nie ma a na og to zapomnieć choć pusz jest ale też jest info w reg żeby odesłać w ciągu 24 godz a tu nic..no i przepraszam również wypadało by powiedziec(napisac)

Rozpoczynając grę każdy gracz musi zaakceptować regulamin...

W regulaminie są podane poszczególne zasady, których należy się trzymać...

Na forum jest również tabela kar, czyli jako długiego bana można dostać za konkretne przewinienia...

Na forum jest również dział, gdzie można zapytać innych graczy, jeśli co do jakiejś sprawy ma się wątpliwości...

O zgrozo! Admini również czytają te działy i siedzą czasem na forum, gdzie w miarę sposobności, odpowiedzą na frapujące graczy pytania....

Należy zawsze najpierw przeczytać regulamin, a jeśli drugi gracz prześle surowce danej osobie w nieregulaminowej ilości, należałoby napisać do admina o tym... Jeśli się tego nie zrobiło to nie ma się co dziwić, że dostało się bana i nie biadolić jaki to niesprawiedliwy i zły jest świat, że na innych serwerach (tudzież forach) są inne wymagania itp. Wymagania naszego serwera AKCEPTUJE SIĘ PODCZAS LOGOWANIA... Tak więc nie ma co wysuwać pretensji, gdy wcześniej się określone warunki zaakceptowało.....

A to, że zapewne nie przeczytało się regulaminu (no bo niby po co) to już wina osoby co tego nie zrobiła i tylko do siebie powinno się mieć pretensje :P