Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 4 - rozgrywka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Iwillneverforget ciesz się że masz dwóch w tym mnie. Z naszej trójki, dwóch przechodzi dalej czyli możesz raz przegrać a i tak przejdziesz dalej

Hm więc to tak ;]

Myślałem że 1 z 3 przechodzi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość I_Will_Never_Forget

Mam takie pytanie użytkownicy co już przegrali będą mieć jakąś nagrodę pocieszenia ? :)

Po co ci nagrody, liczy się wieczna chwała.

 

 

A serio to podobno nagrodę otrzymają wszyscy którzy się zapisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo często zadawane pytanie, ale kiedy można spodziewać się następnej fazy ? Chcę zobaczyć z kim będę w finale :) I co do walk to lepiej jakbyście nie podawali po zakończeniu turnieju symulacji ... Lepiej jakby "najlepsze" składy pozostały tajemnicą. Niektórzy się pomęczyli i poukładali składy tak żeby mieć jak największą szansę na wygraną, a inni tylko sobie zerkną na symulacje i w następnym turku porobią takie same składy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uper, jest trochę racji z tym podawaniem składów...każdy powinien sam posiedzieć nad własnym ''projektem'' , włożyć choć minimum wysiłku w kalkulacje, przeliczenia czy symulacje - jeśli ma ochotę oczywiście

 

ja swój skład ułożyłam sama, nie wzorując się na nikim, taki jaki mi serce dyktowało :)

 

kolejna faza może w piątek - najpóźniej w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo często zadawane pytanie, ale kiedy można spodziewać się następnej fazy ? Chcę zobaczyć z kim będę w finale :) I co do walk to lepiej jakbyście nie podawali po zakończeniu turnieju symulacji ... Lepiej jakby "najlepsze" składy pozostały tajemnicą. Niektórzy się pomęczyli i poukładali składy tak żeby mieć jak największą szansę na wygraną, a inni tylko sobie zerkną na symulacje i w następnym turku porobią takie same składy ...

 

 

Z nikim nie będziesz w finale, bo tą rundę przegrasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo często zadawane pytanie, ale kiedy można spodziewać się następnej fazy ? Chcę zobaczyć z kim będę w finale :) I co do walk to lepiej jakbyście nie podawali po zakończeniu turnieju symulacji ... Lepiej jakby "najlepsze" składy pozostały tajemnicą. Niektórzy się pomęczyli i poukładali składy tak żeby mieć jak największą szansę na wygraną, a inni tylko sobie zerkną na symulacje i w następnym turku porobią takie same składy ...

 

Sądzę, że tak czy owak były by wycieki dobrych składów, oczywiście nie od naszej strony. Choć może same podawanie strat wystarczy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, udowodnij nam, że to Kicha pierwsza wysłała swoją flotę.

Nie "pierwsza" tylko "pierwszy" :D.

Łatwo to sprawdzić jak śledziło się na bieżąco losy zabawy - w poprzednim temacie mój nick został pogrubiony jako jeden z pierwszych = moja flota została nadesłana stosunkowo wcześnie ;). Za każdym razem nadsyłałem składy flot zaraz na początku, żeby potem nie było ewentualnych pretensji o ustawienie sobie swojej floty pod przeciwników.

 

biohazard spokojnie ;). Jak dobrze pamiętam w poprzedniej edycji odpadłem w pierwszej rundzie :D.

 

Co do podawania symulacji i zwycięskiego składu floty - jestem jak najbardziej za ich utajnieniem, aczkolwiek zobaczcie, że już są pretensje o to, czy, aby na pewno ten gracz wysłał flotę pierwszy.

Jakie pretensje będą jak wygra ktoś inny ? Dopiero obudzi się odzew, że "przecież mój skład był mistrzowski", albo "zabawa jest ustawiona".

Nie daj Boże w takim wypadku, żeby wygrał ktoś z teamu :szok:.

Pomysł jest dobry, warty przemyślenia, bo jak będą podawane składy to za dwie, trzy kolejki będziemy mieć takie same floty, a walka będzie się odbywać jedynie na etapie wysyłania składów... Jednakże każdy gracz powinien to przeczytać i zaakceptować przed finałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomysł jest dobry, warty przemyślenia, bo jak będą podawane składy to za dwie, trzy kolejki będziemy mieć takie same floty, a walka będzie się odbywać jedynie na etapie wysyłania składów... Jednakże każdy gracz powinien to przeczytać i zaakceptować przed finałem.

Nie do końca tak bedzie :)

Nie da się stworzyć floty doskonałej i zawsze znajdzie się inna możliwość na pokonanie tej bądź innej floty :)

robiłem różne symulacje z flotą pierwszej trójki z vol.3 i udało mi się zrobić flotę która prawie zawsze ich pokonywała, ale za to przegrywałem np. z samymi aurorami :) więc nawet jeśli inni zgapią flotę od najlepszych to zawsze jest możliwość ich pokonania ;) ale jak sami wiemy w tej zabawie trzeba mieć nie tylko dobrą flotę, ale i duuuuużo szczęścia w końcu to tylko symulacje które za każdym razem są inne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.