Skocz do zawartości

Kilka pytań :P


TtenTyp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań :)

 

1. Jak działa Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych? Niby jest to wyjaśnione w opisie ale wolę się upewnić.

Czy jeśli na matce mam 20 poziom lab. badawczego i na którejś z koloni też mam 20 to jak mam 1 poziom MSBN to lab. badawcze działa tak jakbym miał 40poziom? A jeśli np mam 21 koloni na każdej po 20lvl lab. badawczego i 21lvl MSBN to działa to tak jakbym miał 420poziom?

2. Jakie jest ograniczenie akatów na idlerów na uni 5?

3. Czy jest dostępna jakaś lista zadań jakie są na uni5?

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. poziom sieci okresla z ilu laboratoriow najwyzszysch dostepnych poziomow jest robiona suma ich poziomow przy braniu pod uwage czasu badania. jak masz 1 poziom badania to i tak mozesz uzywac klaboratoriow z 1 planety.

Przykladzik: jak masz to badanie na 4 poziomie a laboratoria na 6 planetach o poziomach 30,25,24,25,21,15

to do liczenia czasu badan bierze sie 4 najwieksze wartosci.

 

2. co do ograniczen to niewiadomo, zawsze ktos moze zawnioskowac o bana dla ciebie, taki tu uklad, zalezy komu podpadniesz.

 

3.listy zadan niema, i niesadz e by byl sens by ktos ja wypisywal, liczy sie jakas zabawa, jednak mozna powiedziec ze naprawde wart a nawet trzeba je robic jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[to jest moja wiedza ale nie sprawdzona]

1 poziom MŚBN dodaje poziomy laboratoriów z 1 planety.

1 poziom - 1 planeta, wiec nic nie przyspieszy.

2 poziom - 2 planety połączone więc dużo szybciej.

 

Z czasem każdy kolejny poziom będzie dawać mniej. Jeśli masz 20 planet z Laboratoriami to dodaje tą z najwyższym poziomem.

 

 

Na idlerów nie ma ograniczeń, ale takowych niewielu jest więc raczej ciężko znaleźć.

 

 

Nie ma listy zadań... a powinna i powinny być dostępne wszystkie do wyboru a nie, że jedno udostępnia kolejne.... nie udało mi się dopytać czemu tak to zostało zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze kazdy kolejny poziom msbn daje coraz mnie to chyba zadna wieksza matematyka takze przyjmujac moje zalozenia

 

 

ja dodasz do 20 poziomu glownego laboratorium jakies 19 poziomowe to masz 39 czyli niemal 100% wzrost

jesli do 250 poziomow wspolnyhc labow dolozysz te 20 to byedzie 270 i wzrost procentowy bedzie duzo mniejszy wiec sie wydaje ze i mniej to daje...

wzor na skracanie czasu badan przez laboratoria jest tak skonstruowany ze z kazdym dodaniem daje mniejsze roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja tez mam małe pytanie, co do pomniejszenia o 100 razy energii w satelitach to czy w rozwoju grawitonów tak samo o tą samą ilość powinno być zmniejszone??? A co do grawitonów zawsze max był do 9 poziomu a tu widzę, że niektórzy mają nawet 17, hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia ponieważ i tak 1 lvl spokojnie wystarczy. Nie są one potrzebne do niczego więc nie ma co się tym przejmować.

 

Z czasem jest opcja by zmienić wzór na niszczenie moona żeby uwzględniał poziom grawitonów ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.