Skocz do zawartości

Nowości w sklepie


Neriel

Nowości w sklepie  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pomysł jest ...

    • dobry
    • kiepski
    • niezły ale z pewnymi zastrzeżeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie, mam taki pomysł żeby porządnie urozmaicić sklep do wejścia uni 5.

 

- /5 dodatków/ małe powiększenie średnicy księżyca (+500) [dostępne poniżej wielkości 8001]

- /15 dodatków/ duże powiększenie średnicy księżyca (+1000) [dostępne poniżej wielkości 7001]

' mogą się kumulować jeśli spełnią warunki ale z możliwością jednokrotnego użycia na danym moonie'

- /5 dodatków/ zmniejszenie szansy na spotkanie piratów w ekspedycji przez tydzień o 5%

- /1 dodatek/ dodanie 1 poziomu nanitów na wybranym księżycu księżycu (max 3)

- /3 dodatki/ zwiększenie zasięgu RMP o 10 układów (max 5)

- /5 dodatków/ zmniejszenie spalania wszystkich statków o 30% na 7 dni (mógłby to być oficer)

- /4 dodatki/ utworzenie powłoki ochronnej wokół księżyca zapewniającej ochronę przed 1.000.000 GŚ (na złośliwych ''noobków'')

 

I nieco trudniejsze do zrealizowania:

- rozbudowana płatna demontownia:

1) 1 dodatek za demontaż floty/obrony o wartości poniżej 100 bln metalu

2) 10 dodatków za flotę dowolnej wielkości

3) poniżej 1 bln metalu za darmo

// Żeby nie doszło do użycia wielokrotnego za darmo należy nałożyć ograniczenie - 1 demontaż na godzinę oraz opcja 2 dostępna co 24h

- Szybka próba moonowa. Czasami nie ma czasu na szukanie kumpli by nam moona zrobili. Ten bajer umożliwi zrobienie próby moonowej od piratów z pozycji 16 w układzie powiedzmy czas lotu minuta, oczywiście na 20%. Koszt 5 dodatków za 1 próbę.

- pakiet startowy 10 dodatków na surowce. Tak jak teraz z tą różnicą, że jednorazowo. Na start da nieco szybszy rozwój, jednocześnie nie szkodząc innym poprzez tworzenie mega flot. Oczywiście aktywne tak z tydzień po włączeniu u5, chyba wiadomo dlaczego :P

 

 

Uważam, że to mogłoby dać niezbędny przychód mimo usunięcia surowców. Oczywiście ceny obliczone - nie losowe oraz z uwzględnieniem, że i tam będą promocje.

 

 

Deus jeszcze zgody na te propozycję nie wyraził ale i tak przyda się opinia graczy. (sam go przecież nie namówię ;))

 

 

PS: Mój tysięczny post ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry, ale widzę w nim kilka rzeczy, które gryzą mnie w oczy.

 

- /5 dodatków/ małe powiększenie średnicy księżyca (+500) [dostępne poniżej wielkości 8001]

- /15 dodatków/ duże powiększenie średnicy księżyca (+1000) [dostępne poniżej wielkości 7001]

Uważam, że to powinno zostać ograniczone (ilość wykupień/księżyc). Patrząc po możliwościach finansowych graczy znajdzie się zapewne paru takich, którzy postawią księżyce nie do ruszenia. Dodajemy do tego jeszcze pomysł z zależnością pozycji od wielkości moona/planety i będziemy mieć zarówno wielkie planety jak i księżyce u tych "bogatszych".

 

1) 1 dodatek za demontaż floty/obrony o wartości poniżej 100 bln metalu

2) 10 dodatków za flotę dowolnej wielkości

Kolejna rzecz, która powinna mieć ograniczenie nie w postaci dodatków, a ilości. Do wersji za darmo proponujesz 1/h. Dla wartości poniżej 1 bln metki może być, są to w końcu grosze, jednakże dla tych wartości powyżej przedział czasowy powinien być zdecydowanie dłuższy.

Powiedz mi Neriel, chodzi Ci tutaj o demontaż floty bez strat (a ta demontowania z 30% strat będzie dalej dostępna), czy mówisz tutaj o całkowitym sprywatyzowaniu demontowni? :D

 

- Szybka próba moonowa. Czasami nie ma czasu na szukanie kumpli by nam moona zrobili. Ten bajer umożliwi zrobienie próby moonowej od piratów z pozycji 16 w układzie powiedzmy czas lotu minuta, oczywiście na 20%. Koszt 1 dodatek za 1 próbę.

Obecnie moony powstają średnio po 3-5 próbach (nie są to dane statystyczne, raczej doświadczenie). Załatwienie sobie moona w 5 minut za 5 dodatków to dobry interes, a nie powinien taki być. Znowu wywyższamy graczy bardziej rozrzutnych.

Wypadałoby wprowadzić również i tutaj jakieś ograniczenie (np. 10 prób/24h). W ciągu doby można zniszczyć 4 moony, więc nie powinno być tych prób więcej. Przy obecnej tendencji 3-5 ataków daje to Nam 2-3 moony na dobę, czyli zostawia jednak cień szansy na utratę floty i tak właśnie powinno być.

 

 

Ufff :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Kicha spokojnie... oczywiście że to jest jednorazowe na 1 księżyc. chodzi tylko o powiększenie jakiegoś małego moona o np. 1000 pól czy coś w tym stylu.

 

O demontowni mówię tej samej. Płacimy za sam dostęp do demontowni, a jeśli uważasz że i te większe floty powinny poczekać.. proszę bardzo możemy dać 24h czekania przy tych do 100 bln metki

 

Co do automatycznych prób... nie wiem czy to by było w ogóle możliwe ^^ Ogólnie już w tym momencie nie wiedziałem co wymyślić xD

 

Ok, wprowadzam poprawki w 1 poście

 

 

@Sandra, o ilość pracy deusa trzeba pytać, bo on robi wszystko ale myślę, że nawet jeśli będzie ciężko to na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opcję można zrobić w parę chwil, poza jedną:

 

- /4 dodatki/ utworzenie powłoki ochronnej wokół księżyca zapewniającej ochronę przed 1.000.000 GŚ (na złośliwych ''noobków'')

 

Tutaj chodzi o misję niszcz czy o atakuj ? Chodzi o same GŚ czy o flotę wartości miliona GŚ ( w przypadku atakuj).

Flota ma być Niszczona w przypadku atakuj / niszcz czy ma być blokada wysłania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam głowę, że chodzi o same niszczenie. I nie o blokadę wysłania, ale przy misji niszcz symulowania niszczenia księżyca przy ilości wysłanych GŚ normalnie z tym, że odejmuje się 1kk z ilości wysłanych gwiazd.

 

Przykład:

 

Wysyła 2kk GŚ na niszczenie i symuluje jakby wyłał tylko 1kk GŚ na niszczenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry:)

Ja mam jeden dodatkowy punkt.

pakiet 40 000 000 000 000 surowców po np. 199 dodatków (taka promocja :D) bądź po 200 normalnie.o z tym sie jak najbardziej zgadzam taka opcja mi pasuje i to bardzo :P

 

a tak poza tym to dodal bym zakup auror i bylo by pieknie

 

 

EDIT by Kicha: Nie dubluj postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z GŚ to w sumie jak Tobie łatwiej tak zrób. Chodzi tylko o to, żeby uniemożliwić jakąkolwiek próbę niszczenia księżyca mając poniżej 1 kk GŚ.

Ja to widziałem tak, że po prostu tak jak teraz bunkier się dodaje przez dodatki tak dodać jakąś powłokę ochronną nie przepuszczającą floty o sile 1 kk GŚ.

To by było tak ok. 125.000.000.000 siły powłoki ochronnej (tej która się regeneruje co rundę - nie opancerzenia)

Wiem, że dużo, ale w końcu musi utrzymać aż 1.000.000 GŚ ;)

Zrobić nową powłokę to jakieś 15 min.. jakby trzeba było to skołuję grafikę jakąś.

 

 

@EDIT

Powłoka księżycowa również mogłaby dzielić się na małą i dużą - mała 500 k GŚ, duża 2 kk GŚ

Mała (jedna jaką kto woli)

http://img808.imageshack.us/img808/2821/powloka4.png

http://img4.imageshack.us/img4/1020/powloka3.png

I duża

http://img215.imageshack.us/img215/2001/powloka2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ten temat właśnie po to powstał ;)

 

A brak handlarza myślę, że zastąpiłby dział na forum do handlu.. ale gdyby handlarz był tani a ludzi z 5x więcej to po trochu by się uzbierało te "miliony" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brak handlarza myślę, że zastąpiłby dział na forum do handlu..

Hmm... A ja tam uważam że po usunięciu handlarza zaczęły by się dodatkowe kombinowania, mega pushe itd.

 

SGO mieli by roboty jak lodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsza część podoba mi się bardzo, w drugiej z tymi moonami i rozbiórkami namieszane. Demontowni nie rozumiem, a próba moonowa z 16 pozycji jest no... dosć trudna do napisania w skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.. Becku, o trudności się nie martw - Ty tego pisać raczej nie będziesz ;)

 

Czego tam w demontowni nie rozumiesz.. po prostu zależnie od wielkości floty będzie trzeba więcej dodatków. Te najmniejsze będą dozwolone bez limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym odświeżyć ten temat bo nie został wprowadzony w życie, a z tego co tu wyczytałem to całkiem dobre pomysły miał Neriel...

 

Co do tematu to powinno zostać wprowadzone:

 

-/5 dodatków/ małe powiększenie średnicy księżyca (+500) [dostępne poniżej wielkości 8001]

 

- /15 dodatków/ duże powiększenie średnicy księżyca (+1000) [dostępne poniżej wielkości 7001]

' mogą się kumulować jeśli spełnią warunki ale z możliwością jednokrotnego użycia na danym moonie'

 

- /1 dodatek/ dodanie 1 poziomu nanitów na wybranym księżycu księżycu (max 3)

 

- /3 dodatki/ zwiększenie zasięgu RMP o 10 układów (max 5)

 

- rozbudowana płatna demontownia:

1) 1 dodatek za demontaż floty/obrony o wartości poniżej 100 bln metalu

2) 10 dodatków za flotę dowolnej wielkości

// Żeby nie doszło do użycia wielokrotnego za darmo należy nałożyć ograniczenie - 1 demontaż na godzinę oraz opcja 2 dostępna co 24h

 

- Szybka próba moonowa. Czasami nie ma czasu na szukanie kumpli by nam moona zrobili. Ten bajer umożliwi zrobienie próby moonowej od piratów z pozycji 16 w układzie powiedzmy czas lotu minuta, oczywiście na 20%. Koszt 5 dodatków za 1 próbę.

 

 

Te pomysły są bardzo ciekawe.

Nie wiem dlaczego ten temat poszedł w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.