Skocz do zawartości

Nasza twórczość


Kicha

  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym sądzisz ?

    • Jestem na tak
    • Jestem na nie
    • Nie mam zdania


Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to, żeby na forum wstawić nowy dział "Nasza twórczość" ?

 

Zapewne wśród Nas są ludzie, którzy mogą się czymś pochwalić. Od pisania wierszy, po tworzenie muzyki, na grafice kończąc.

Może warto utworzyć taki dział, gdzie wszyscy będą mogli zaprezentować się wraz ze swoją pasją ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na TAK...

myślałam w ogóle o dziale ''Zamówień'' gdzie mozna by było składać zamówienia na różnego rodzaju bannery, loga, avatary itp itd [oczywiście nie odpłatnie] lub ktoś kto robi takie rzeczy mógłby poszukać chętnych na nie a przy okazji pokazać swoje zdolności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdania. Jest mi to obojętne ale pokuszę się o odniesienie do działu "Zamówień".

 

To byłby kompletny niewypał i żenada. Jak sobie to wyobrażasz ? Ktoś napisze temat z treścią:

 

Chcę animowanego gifa z tym, tym i tym. Ma robić to, to i to. Potrzebuję tego na jutro do szkoły na grafikę ! Za gifa dam + do reputacji !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zrobienie tego działu też miałoby sens, gdyby ... forum miało grafików. Inaczej jaki to ma sens ?

 

Skuzi gify może i nie, ale na wielu forach widnieje takie coś. Użytkownicy proszą o avatary i/czy sygnatury i inni im to robią ;). Przyjemne z pożytecznym.

 

Tutaj jednakże musiałby najpierw wypalić pomysł z działem o twórczości, żeby zobaczyć, czy w ogóle ktoś robi coś, czym chciałby się pochwalić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.