Skocz do zawartości

Szybcy i wściekli 5 / Fast Five (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/01/89/560189/7369963.3.jpg?l=1302870139000

 

reżyseria: Justin Lin

scenariusz: Chris Morgan

premiera: 6 maja 2011 (Polska) 2011-05-06 15 kwietnia 2011 (Świat) 2011-04-15

produkcja: USA

gatunek: Kryminał, Akcja

 

Świetna zabawa, piękne kobiety i samochody w kontynuacji "Szybkich i wściekłych". Dwayne Johnson wcieli się w przeciwnika pary szalonych kierowców. Jako policjant będzie ich ścigał, by sprowadzić przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

 

Oj taaaak :)))).

Który mężczyzna przejdzie obok tego tytułu obojętnie ? No właśnie. Stuningowane fury i .. przyjemne dla oka kobiety to jest to, co lubimy najbardziej ;D.

 

Powiem szczerze, że film jest wypasiony. Mimo, że to już piąta część, nie nudziłem się na sali. Tak jak ja, tak i reszta widowni siedziała wryta w fotele. Film jest fajnie zrobiony, muzyka nakręca, fabuła trzyma w napięciu. Do tej pory mnie ciarki przechodzą jak pomyślę co się tam działo.

 

Jedyne 'ale' jakie mógłbym dodać od siebie to skupienie się wszystkiego wokół ostatniej akcji. Praktycznie całą reszta odchodzi w cień zakończenia, co nie jest fajne moim zdaniem.

Fabuła powinna być bardziej rozwinięta, przyprawiona o więcej smaczków, jakieś dodatkowe wyścigi (niby są, ale nie zostały pokazane ;/) na deser przed finałem sprawdziłyby się idealnie.

Jednakże nie ma tego złego ... wyjdzie zapewne 6. część tego tytułu, więc może tam się chłopaki poprawią ^_^.

 

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po twojej recenzji którą przeczytałem od góry do dołu postanowiłem obejrzeć właśnie ten film.Osobiście uwielbiam ten film i że podobały mi się wcześniejsze części to obejrzałem tą ;)

 

 

Bardzo dużo akcji,wyścigów i ogólnie fajna i dynamiczna akcja.Najbardziej mi się podobały 3 akcje:

 

-obicie Doma

-kradzież trzech aut z pociągu

-okradnięcie Reyeza

 

ta ostatnia to najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

Ja byłem w dzień premiery w kinie, i mnie osobiście film nie zachwycił. Brakowało mi wyścigów, co było wielkim atutem poprzednich części. Szczerze, w mojej opinii najgorsza część dotychczas. Było za to dużo akcji i strzelanin, + wiele śmiesznych akcji co utrzymało poziom filmu.

 

 

PS. Zanim odniesiesz się do mojego komentarza pamiętaj że to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.