Skocz do zawartości

trzeci składnik derbisu


manna26

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam z góry jeśli dubluje posty, ale nie mam czasu przeglądać wszystkich wcześniejszych, choć sądze, że temat był już poruszany.

 

 

Wydaje mi się, że to flociarze są solą tego zamieszania zwanego ogam. To oni nakręcają gre, a przez to i forum. Zachęciłbym ich do jeszcze większej aktywności tworząc trzeci składnik derbisu: deuter. Szczegóły odnośnie procentów itp - do dyskusji.

 

Denominowałby również liczby jakimi posługujemy sie w grze. Wraz z coraz większymi promocjami, operujemy coraz to większymi ilościami surowców, jednostek itd Niektóre z nich mogą przyprawić o niemały ból głowy niejednego matematyka. Musiałem ostatnio zmienić kalkulator, bo w starym zaczeło brakować mi miejsc do wpisywania cyfr.

 

Prosze tylko o konstruktywne wypowiedzi. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sith, programista umie robić rzeczy niemożliwe ;)

 

 

 

Kalkulator windowsowy mieści 32-cyfrowe liczby. Nawet 100.000.000.000.000.000 (100 bld) to ledwo więcej jak połowa, a nikt taką ilością surki nie włada więc.. po prostu korzystaj z kalkulatora na kompie :P

 

 

Moim zdaniem nie potrzeba deuteru na PZ, bo i tak już mamy powiększony % względem ogame - tam było 30%, a tu mamy 60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuter jest ulotny więc jak w beczkach ma być składowany w przestrzeni ?

Własnie TAK !

Mógłby być składowany dokładnie w takich beczkach, aczkolwiek musiałyby być one równie szczelnie zamknięte jak SGO na nowe pomysły :P

 

 

Neriel.

Twoją argumentacje kalkulatorami windosowymi wrzuce między żarty, bo mam Cię za ogarniętego gościa, na tyle poważnego, że nie podejrzewam Cię o ten rodzaj "błyskotliwości".

 

Średnio interesują mnie również ogame-owski procenty; gram bowiem (jeszcze) tutaj, a nie tam. Istotniejszy jest dla mnie fakt, że gra od jakiś dwóch miesięcy ma mały przestój, że na Uni2 flot, które łapią się pod juniora chociażby, zostało raptem 15, że ludzie wychodzą z ogam i wracają do swoich starych ogame-owskich kont i prócz coraz to większych promocji, nie robi się nic by temu przeciwdziałać !

 

Pozdrawiam i ponawiam prośbe o konstruktywne wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł były dobry, gdyby nie spory minus jaki za nim idzie.

 

Obecnie topka jeździ po wszystkich. Cóż, ma takie prawo. Jednakże giganci łaszą się na grosze, żeby się tylko pojawić, albo popchnąć w stoczni parę nowych błyskotek. Zwiększenie derbisu (bo tak rozumiem ten pomysł?) z takich samych flot zapewne zwiększy ruch, ale jeszcze bardziej oddali topkę od reszty świata, ponieważ Ci będą latać na jeszcze mniejsze floty.

 

Pomysł będzie dobry i powinien zostać wzięty pod uwagę (chociażby na jakiś czas) dopiero po wprowadzeniu jakichś ograniczeń co do ataków słabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego i ja też bym musiał potraktować tekst w 1 poście jako żart..

 

 

Mówimy tu o zmianie w grze czy o twoich zachciankach? Ja nie staram się ciebie zainteresować moimi argumentami :P

 

Problemem nie jest to ile ktoś czegoś dostanie za lot czy też wielkość promocji. Chodzi o chęć siedzenia przed komputerem po 4h dziennie. Wystarczy, że jeden maniak przeora całe uni w poszukiwaniu farm i je przejmie (będzie farmić tak często, że innym się to nie opłaci) i już pozostali nie mają szans go dogonić jeśli nie posiedzą tyle co on. Demotywują się i po czasie nudzą się grą.. Moon powstaje w 5 minut i ginie podobnie szybko. Dodatkowo stosunek graczy stosujących wyliczenie jest większy niż na ogame. Tam może 10:2.000 tu chociażby 3:15. Nie umiem uciec przed wyliczeniem i nie znam nikogo kto by to potrafił.

 

 

Jeśli ktoś odczuwa chęć zakończenia gry niech koniecznie się podzieli z nami tym co go odpycha od gry i wszystko będzie jasne, a nie, że my tu będziemy dyskutować co zmienić.. Problem tylko w tym, że jak ktoś chce odejść to nawet na forum nie zagląda <_>

 

Ja floty nie trzymam, bo nie potrafię uciec przed wyliczeniem, a flociarze czają na floty jak głodne wilki.. Pacyfikator ostatnio już się zainteresował nawet jak tylko dobudowałem 200 kk DT o.O

 

 

PS: Myślę, że mamy w tym momencie nadmiar pomysłów i nowości, więc lepiej poczekać aż wszystko wejdzie a potem dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy Panowie, z całym szacunkiem dla Waszej wiedzy ogólnej o grze i forum - nie jesteście na bieżąco w temacie flot.

 

Poświęciłem chwilkę i przeleciałem top 200 pod względem flot uni2. Spośród aktywnych graczy, tzn nie będących na banie, bądź urlopie jest dziewięć flot łapiących się na juniora co najmniej, przy czym dla trzech spośród nich może to być trudne.

 

 

(...) Obecnie topka jeździ po wszystkich (...)

 

Do topki zaliczam flote tomasa i neonka bowiem tylko te dwie odbiegają znaczaco od reszty.

Przy czym tomas z racji tego, że nie uznaje demontowni wysyła swój skład na długie fsy i nic prócz tego. No może dorzuciłby jeszcze do tego te aureolki, którymi wozi sie Galaksi i to wszystko. Reszta flot łapiących się do wklejenia na forum to składy: Pacyka, Brodiego, Gerdala i rasia.

 

 

stosunek graczy stosujących wyliczenie jest większy niż na ogame. Tam może 10:2.000 tu chociażby 3:15.

Neriel powiem Ci ilu z nich wylicza - żaden!

 

 

Problemem nie jest to ile ktoś czegoś dostanie za lot czy też wielkość promocji. Chodzi o chęć siedzenia przed komputerem po 4h dziennie. Wystarczy, że jeden maniak przeora całe uni w poszukiwaniu farm i je przejmie (będzie farmić tak często, że innym się to nie opłaci) i już pozostali nie mają szans go dogonić jeśli nie posiedzą tyle co on. Demotywują się i po czasie nudzą się grą..

 

Mam ponad 5k zrobionych farm. Potrzebowałem na nie około miesiaca, czym się zdemotywowałem? Zrezygnowałem w momencie kiedy uświadomiłem sobie, że te wszystkie godziny poświęcone na farmienie warte są 40zł z promocją w dodatkach - szkoda wzroku...

 

Kryzys flot jest wiekszy niż Wam się wydaje Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.