Skocz do zawartości

czemu 10 i 15%?


tygrys55

Rekomendowane odpowiedzi

witam Trochę czasu mnie nie było wracam patrzę i w bankach jest 10% i 15% i mam pytanie czy to nie przesada ?

kto taki jest pazerny hmm? komuś zależy na kupowaniu prowizji i dodatków czy co?

przy moim wydobyciu i zbiórki surki to za jednym zbiorem tracę

1.800.000.000.000 przy 15%

1.200.000.000.000 przy 10% surki ino mety to nie jest mało tp jak by mniej z 3 kolonie dlaczego tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu moda już bym temat zamknął - wałkowaliśmy to nie raz, nie dwa. Trzeba kolejny raz przypominać, że bank dużo ułatwia, więc dużo ssa?

Ponadto deus ma prawo brać ile chce prowizji i na tym zarabiać. Kto mu zabroni?

 

tygrys, 10% to nadal nic. Wybudowanie DT do przechowywania tej surki i ryzykowanie jej codzienną stratą kosztuje ponad 20%.

Dokładniej. Żeby zapakować 100k mety do DT [25k paliwa] potrzeba 18k mety) Dodając do tego ryzyko utraty surowca i floty oraz spalanie zdecydowanie nie ma na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do banku może to zaakceptuje albo i nie i skącze grać a co do przekrętów to deusx nie zrobi nic bo ma za to zapłacone a uczciwi gracze cierpią i jedynym sposobem na pozbycie się tego jest wyłączenie sms a na to nigdy nie pójdzie jutro dalsza rozmowa ale na inny temat.

:omg:

 

Opisz proszę głębiej kolejną teorię korupcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam właśnie... w topce są shreku i Kruszon (z SB).. i kto to jest?? :oO:

W ogóle ich nie widuję, oboje ostatnie posty mają sprzed miesiąca, więc skąd te osiągi?

 

Do Ciebie deus też to pytanie kieruję, bo sam przyznasz, że wiele czasu na forum nie spędzasz.

Aż tak się rozgadujesz przy świetle księżyca (1-3 w nocy)? ;D

 

 

Jedynie MiG'a i HEROS'a widzę niemal za każdym razem gdy otwieram forum ^^'

 

 

@EDIT

Dobra tam... takimi błahostkami się przejmować :]

Ja tak tylko pytam z nudy. Nie ma co tu jakiś walk o to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był ten shreku nawet dużo jak dostał zemną blokadę od kichy bo mu się to nie podobało coś i teraz my nie widzimy tego online bo wyłączono nam i będę tu walczył

Do Ciebie deus też to pytanie kieruję, bo sam przyznasz, że wiele czasu na forum nie spędzasz.

 

te samą uwagę skierowałem już dawno do kichy na ten temat ale co lepiej nie odpowiadać na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie coś przytoczyć. Na moje pytanie, dlaczego siedzisz non stop na forum odpisałeś tak:

 

to mnie usuń jak chcesz bo shreku mnie wkurzył był daleko za mną i naglę jest na demną i nie wim jaki sposobem czy całą noc siedział?hmm rób co chcesz i tak dalej będę na forum

 

Siedzisz na forum tylko dlatego, ze Cię shreku przegonił w czasie online ? No błagam Cię. Jeżeli to jest dla Ciebie jakiś sposób na dowartościowanie się -ok, ale ... nie szkoda Ci prądu ?

Wyłączyłem tylko i wyłącznie statystyki top online i połowa osób przestała siedzieć na forum. To było akurat dobre posunięcie. Teraz wyłączę w ogóle ten licznik i wtedy poznikają te wszystkie puste konta, które tutaj tylko lewitują.

I wtedy możesz siedzieć do bólu, ale ... wtedy już pewnie nie będziesz chciał, nie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że w końcu coś odpisałem myślałem że nie umiesz odbierać i czytać pw

 

Jeżeli to jest dla Ciebie jakiś sposób na dowartościowanie się -ok, ale ... nie szkoda Ci prądu ?
co do prądu to komp idzie cały czas, co do wartości to ci odpowiem pytaniem taki czy spamowanie w

Shoutbox na początku z graczami cię dowartościowało cię? możesz mi napisać że cały czas piszesz tam czego zaprzeczyć nie mogę, ale może piszesz dla tego żeby być top1?

 

Wyłączyłem tylko i wyłącznie statystyki top online i połowa osób przestała siedzieć na forum.

ale nie wszystkim bo koledzy widzą a ja nie wiec jak co może niektórym wyłączyłeś.

 

I wtedy możesz siedzieć do bólu, ale ... wtedy już pewnie nie będziesz chciał, nie ? ;)

A do tego pytania napiszę tak albo będę albo i nie to zależy od różnych rzeczy których wypisywać nie będę,

i jedna rzecz ważna kicha ino nie wiem czy to nie było na starym forum też w profilu był czas online i chyba ilość wizyt nie wiem na którym forum ale do twojej wiadomości nie było top 10 online i tak miałem wile godzić!!

 

EDIT:

Zapomniałem napisać o co dokładnie mi chodzi a chodzi o to że za czas online są kary bo łatwiej coś udowodnić a w Shoutbox jest trudniej udowodnić dlatego tak jest i chyba zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tygrysku, statystyki Top online widzą wszyscy tylko nie Ty ... -_-

Wyłączyłem je dla wszystkich więc jak niektórzy mogą je widzieć ? Należy tutaj rozróżnić dwie sprawy - Top online, a czas, który znajduje się w profilu. Ten drugi widzi każdy, nawet Ty.

 

Na starym skrypcie forum czas online, jak i ilość wejść na forum było wbudowane w forum. Tutaj jest to dodatek, który już uważam za zbędny, chociaż miałem nadzieję, że będzie korzystny.

 

Powiedz mi, do czego służy SB ? Mam tam zacząć pisać eseje, recytować wiersze, czy co ? SB służy do rozmowy, luźnej rozmowy, żeby nie zaśmiecać tematów. Więc co ja tam robię ? Luźno rozmawiam. Co to ma do rzeczy ? Rozumiem jeszcze, gdybym pisał

o

w

ten

sposób

No, to można się przyczepić, że nabijam sobie wpisów, ale tak przecież nie robię. Dlatego proponuję zakończyć ten temat, bo nie ma on tutaj najmniejszego znaczenia.

 

Mogę spokojnie odpowiedzieć - nie będziesz siedział po wyłączeniu czasu. Skąd moja pewność ? Wyłączyłem Top online i nagle przestało Cię tak do forum ciągnąć ...

 

Śmieszy mnie to, że dyskusje toczą się na temat ... czasu spędzonego na forum. Przecież my(team) Wam nic nie bronimy. Siedźcie ile chcecie, ale liczcie się z tym, że statystyki do tego zostaną wyłączone i tyle. Miało to służyć ogólnemu poglądowi, żeby naród wiedział kto najczęściej siedzi na forum, kogo tutaj można spotkać. Wyszło jak wyszło ... trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak żeś dobrze obserwował to po wyłączeniu czasu byłem długo przez 3 dni online potem znikłem prawie na dobre jak z forum i jak z gry z braku czasu. nawet dziś do roboty sie zaraz wybieram.

SB służy do pisania owszem ale forum jest po to żeby w nim być wiedzieć co się dzieje itp. i nie może być gracz karany za to że jest na forum sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zrobił poryty temat. Początek był dobry, wyrażał nie zadowolenie ale coraz dalej to coraz gorzej.

 

Tygrys, co do top online. Wytłumaczyć to można w sposób taki aby nie było pomówień o karanie za "siedzenie" na forum:

 

Została wprowadzona taka opcja na próbę. Okazała się nie wypałem, dlatego została wyłączona. Wyłączono ją ponieważ forumowy admin Kicha, który często przesiaduje, zaobserwował, że przez tę opcję ktoś odchodzi od komputera tylko do spania i potrzeb fizjologicznych. To była zwykła troska o użytkownika aby nie zatracił swego życia. Należy mu się za to +.

 

SB, czemu nikt nie potrafi dostrzec prawdziwego celu Kichacza w pisaniu tak często na SB z innymi ? Moim zdaniem, wykazuje się tutaj wielkim sprytem. Większość ludzi z natury jest wścibska, dlatego też Kicha wykorzystując ten fakt pisze z innymi osobami o błahych sprawach, które przyciągają tutaj właśnie ludzi ciekawskich. Akurat Top Shoutersów niema potrzeby wyłączać, bo nie pisze non stop, dzięki temu ludzie ciekawscy nie siedzą cały czas a jak są na komputerze to wejdą z myślą "A może ktoś teraz ujawnia swój sekret". I ich życie towarzyskie nadal trwa.

 

Doceńcie ten geniusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została wprowadzona taka opcja na próbę. Okazała się nie wypałem, dlatego została wyłączona. Wyłączono ją ponieważ forumowy admin Kicha, który często przesiaduje, zaobserwował, że przez tę opcję ktoś odchodzi od komputera tylko do spania i potrzeb fizjologicznych. To była zwykła troska o użytkownika aby nie zatracił swego życia. Należy mu się za to +.

Akurat o mnie się nie musi martwić i czas online nie decyduje o moim czasie czy siedzę czy nie

bo nie poświęcam swojego czasu ino dla forum ino wiele innych rzeczy robię na kompie a przy okazji gry

 

Co do celu kichy pozostawię bez odpowiedzi

 

kicha

Ale ja nikogo karał nie będę, to byłby już absurd

to czemu nie widzę top online?... Aha może już wiem to nagroda Dziękuję bardzo :przyjaciele:

 

Proszę o zamknięcie tego tematu bo nie ma on sensu, będzie i tak tak jak on chce i jak on uważa i co mu sie podoba i co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.