Skocz do zawartości

Wyliczanie


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

co do pz odpowiem ci prosta sprawa lecisz z punktu A do punktu B przy czym musisz powrócic na punkt A wszystko widoczne jest na falandze oczywiscie mozna takiego fs obronic ale to juz troszke roboty i zgrania sojuszu

 

co do wyliczenia zawróconego stacjonij

 

lecąc z planety A na planete B na danym % , leci sie jakis konkretny przedział czasu

przykłądowo 12h 20 min 30 sek przy dolocie falangujesz i czekasz az zniknie flota którą chcemy zezłomowac potem liczymy co i jak to juz chyba kazdy wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecąc z planety A na planete B na danym % , leci sie jakis konkretny przedział czasu

przykłądowo 12h 20 min 30 sek przy dolocie falangujesz i czekasz az zniknie flota którą chcemy zezłomowac potem liczymy co i jak to juz chyba kazdy wie

 

nie tak do końca jest to łatwe, więc się piotras nie zniechęcaj. Możesz puścić FS na stacjonuj np. na 24h. Powiedzmy, że w połowie czasu lotu, czyli po około 12h zawracasz. Od tego momentu już na falandze floty nie widać.

Potencjalny agresor musiałby siedzieć non-stoper i klikać na falangę, bo wyliczy Cię tylko wtedy jeśli zauważy moment zawrócenia.

Dlatego olbrzymim błędem jest zawracanie floty namierzonej falangą tuż przed dolotem do punktu docelowego. Robi się to znacznie wcześniej.

 

A z PZ to sprawa ma się tak, że jak Ci zdejmą moona z którego puściłeś FS-a na PZ to masz już pozamiatane. Flota jest widoczna na falandze nawet wtedy jak zawrócisz. Podobnie rzecz ma się z misją transportuj.

 

Więc reasumując FS-y ślemy tylko i wyłącznie na stacjonuj i nigdy nie zawracamy przed samym dolotem ale zawsze dużo wcześniej. Trzeba sobie tak policzyć, żeby flota wróciła w czasie dla nas dogodnym. Jak zawrócimy po 6h lotu, wracała będzie również 6h ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że jest to możliwe w przypadku maniaka który będzie siedział non-stoper i klikał w falangę. Żeby ustrzelić flotę zawróconą musisz trafić moment zawrócenia. Z racji tego że to bardzo szybkie Uni i w układzie leci się 30s wysłanie FS-a z faktycznym zamiarem lądowania floty praktycznie równa się jej utracie. Jeden puszcza atak na 30s. przed dolotem a drugi przez 30s. stuka w falangę.

 

Chcąc dłużej nacieszyć się swoją flotką w grę wchodzi tylko i wyłącznie FS zawracany w różnych porach. Życzę Ci xcool powodzenia w ustrzeleniu takiej flotki. Szanse są praktycznie równe 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boot może nawet więcej niż ustalić czas zawrócenia. Ale nie rozmawiamy o bootowaniu a o wyliczaniu

 

Mam jeszcze jedno zdanie do xcool.

 

W innym wątku masz takie zdanie:

piszecie tu o tym ze fs nie idzie zrobic zeby nie został wyliczony czy złapany

ludzie o czym wy piszecie fs idzie tak zrobic ze nie ma mozliwosci jakiejkolwiek na przechwycenie go tak było od zawsze tylko trzeba pomyslec ...

 

A tutaj piszesz tak:

cos tam racji masz ale jak juz obserwuje sie gracza to nie pomoze ci zawrotka w połowie czasu po pewnym czasie ktos cie wyczuje i złapie ale to juz załozenie hipotetyczne

 

Trochę niepoważny jesteś kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon masz rację. Jak zawracasz w różnych etapach lotu floty to mogą cię ścigać ile chcą.

Neriel nie wiem jak ty ale ja nigdy wspomagaczy nie używałem :P Wyliczałem ręcznie i się cieszyłem jak się udało. To jest prawdziwa przyjemność wyliczyć gościa bez programów. Większa satysfakcja z udanej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fsów nie do wyłapania, wyliczenia ect, zawsze to powtarzałem i powtarzać to będe.

Na to składa sie dwa główne czynniki: bład obrońcy albo nygustwo agresora/ów:P i od tego zależy czy flota spadnie czy oceleje.

 

A że ktoś Cie wyklikał to nie znaczy że floty już nie obronisz. Tutaj są dodatki ACS jak ktoś nie zna innych metod. Na tym serwerze jest tyle metod na skuteczna ochrone "wyklikanej" floty ze codziennie w tygodniu możesz wybierać inna metode (chyba że coś sie zmieniło nie gram już aktywnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.