Skocz do zawartości

Walki


slodas9

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powinien się nazywać "Ochrona gracza", a nie "Walki" :D.

 

10% to stosunkowo za mało. Weźmy chociażby pod uwagę xcoola z U4.

4 * Xcool MoreChad 9.414.732.504.190

 

Czyli może atakować graczy do 941kkk pkt, czyli obskoczy ponad top 100, a chyba tylko tam (nie jestem pewien jak to na U4 wygląda) znajduje się jakaś flota.

Problem jest taki, że ogólna liczba pkt nie odzwierciedla stanu floty.

 

Niemniej jednak pomysł ochrony słabszych graczy warto poruszyć i jakoś mądrze rozwinąć.

Kiedyś było ograniczenie nałożone przez regulamin. Tutaj jednak trzeba jakąś blokadę w grze zamontować.

Gdzieś na początku tego roku rozmawialiśmy o tym z Deusem. Czeka na jakiś gotowy wzór. Ktoś ma taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę... jedyną szansą jaką widzę, jest... drastyczne ale:

 

RESET CAŁEGO OGAM i wprowadzenie 1 uni globalnego BEZ dodatkó za surowcę,

 

Aby serwer żył to trzeba by zostawić dodatki na takie rzeczy jak badania, prowizje, oficerowie i wtedy gra miałaby jakiś sens, ewentualnie dodatki na surowcę również, ale w pewnym limicie np, nie więcej niż jedna paczka 4k tygodniowo, wtedy gra miała by sens...

 

Innego rozwiązania, chyba że wprowadzić w końcu te zakichane zadania i... zrobić z ogam odrobinę Single playera;)

 

Innego wyjścia na rozwiązanie sprawy nie widzę,

 

Ja sam przymierzam się do zurlopowania konta bo gra jest poprostu super nudna... codzienne przeglądanie top 100 flot aby zobacyzć czy ktoś nie zrobił jakichś statków.

 

 

Z jednej strony mówicie że gracze z topki latają na słabiaków - prawda, ale na kogo mają latać? mnie 10 bln surki nie swędzi jak leży, a szansy na coś większego nie ma, no może raz na 2-3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESET CAŁEGO OGAM

 

Dobrze się czujesz człowieku? Zrób sobie reset swojego konta a nie rzucasz

nieprzemyślanymi pomysłami.

Można zrobić ale deusx niech kasę oddaje wszystkim co kupili dodatki.

A tak w ogóle to ja bym przestał grać i dużo innych osób też, bo ktoś kto ma 41bln pkt(u2) to pewnie by od początku nie zaczynał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też paredziesiąt złotych odkąd gram na dodatki rzuciłem więc co to Za gadka o oddawaniu? Sam mam ponad 6 bln pktwów, też mi szkoda, też by mi się nie chciało, zwłaszcza badań gdzie niektóre następny level robi się po 2,5 roku, ale czy widzisz aby ta gra miała sens?

 

Bo jeśli najważniejsze jest dla ciebei 41 bln punktów, z czego pewnie z 88% jest z dodatków to ściągnij sobie kod ugameli i załóż na własnym kompie single playera - efekt będziesz miał podobny tylko "dodatki" za darmo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma czy nie, nie musi nic mieć. Najwyraźniej nie masz pojęcia co chciałem przekazać tym porównaniem..

Podobieństwo jest takie, że utrata wszystkiego oznacza dla ciebie konieczność zakończenia gry. Ja takiej konieczności nie widzę, więc próbowałem uświadomić ci, że niekoniecznie trzeba się poddać z tak błahego powodu. Co innego gdybyś wiedział, że w przyszłości masz stracić konto - wtedy nie warto zaczynać.

 

PS: Podstawowa zasada - szkoda ci stracić kasę wpakowaną w grę? To jej tam nie pakuj. Ja nigdy więcej jak 20 zł nie wpakowałem i nie mam czego żałować w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą chwilę w życiu marnujesz na coś. 1/3 życia przesypiamy więc jeśli drugie tyle poświęcasz rozrywce w internecie to możliwe, że jest czym się przejmować. Ja jednak tu nie siedzę dla punktów tylko dlatego, że są tu tacy jak ty, z którymi można popisać czy się pokłócić i tak chcę właśnie marnować swój czas.

 

W każdym razie resetu uni raczej nie będzie, m.in. dlatego, że jakby nie było kto do topki doszedł raz dotrze tam i po raz drugi. Cofniemy się w czasie i nic się nie zmieni :>

 

 

Wracając do tematu najlepsza ochrona to limit punktów do pewnego momentu w obie strony.

500.000.000-1.000.000.000 pktów ogółem

Poniżej progu latają równi sobie, a powyżej będą musieli nauczyć się latać.. Nie wiem skędy ale chyba nikt im tego nie powie :P

 

 

Proponuję:

- zwiększyć ryzyko utraty GŚ przy niszczeniu moona

- utrudnić tworzenie moona

- zmniejszyć spalanie, żeby nie bankrutować po 3 próbach ataku jednego dnia

- wprowadzić powyższą blokadę

- ograniczyć pojemność baku do 10-20 bln każdego surowca. Na początku gry każdy się tym zadowoli, a później ew. jakieś przekazywanie surkiczy coś ale już nie da się hodować mega ilości skoro tak ludzie marudzą o tym w temacie "obok"

 

Tylko co wtedy z podstawkami.. taka dobra ochrona przepadnie, bo transporterami od razu agresor wykryje podstawkę :/

 

W skrócie upodobnić do Ogame pod względem trudności łapania flot. Obecnie tydzień gry i mogę już niszczyć przeciętne księżyce, podczas gdy tam po 2 miesiącach (chyba.. grałem 3-4 lata temu) dostąpiłem zaszczytu posiadania pierwszej GŚ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.