Skocz do zawartości

Bank - Odsetki


piotras32

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sadzisz o pomyśle?

    • Jestem na tak!
      9
    • Jestem na nie!
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł, skoro bank pobiera prowizje jakie pobiera, niech będzie, a nie urozmaiciłoby to odrobinę gry gdyby bank wypłacał odsetki od kapitału? NP 1% dziennie o godzinie 00:00

 

Fajnie by było bo byłby jakiś dylemat co robić z surowcami, nie jest to na tyle dużo by z tego żyć ale zawsze coś.

 

Np od każdego 1 bln surowców dziennie było by 10 mld ;) zawsze do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, nie wiesz to nie gadaj, bo o konkursach wiem, jeden zresztą prawie wygrałem więc na brak dodatków nie narzekam, nie chodzi mi o prowizje, chodzi o to aby była jakaś alternatywa dla trzymania surowców w postaci floty czy budynków, żeby każdy mógł decydować czy wali w eko i czeka na kopalnie czy zbiera jak głupek do banku i żyje z odsetek;)

 

Lokaty to akurat uważam że bez sensu, fajnie by było 1% dziennie

 

I nie wydaje mi się żeby to było takie iłatwienie - od 10 bln deuteru dostajemy raptem 100 mld deuteru a 10 uzbierać do banku to nie tak znowu mało :P

 

 

Nie szukam ułatwień, szukam urozmaicenia, ponieważ gra w Ogam jest już straaaaasznie nudna szczególnie na U3 na co wiele osób próbuje zwrócić twoją uwagę i nic z tego nie wychodzi... miały być zadania - nie ma, miało być cośtam na zachęte - nie ma...

 

Uni umiera a jak narazie tylko słyszymy że zadania będą od roku prawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, nie wiesz to nie gadaj, bo o konkursach wiem, jeden zresztą prawie wygrałem więc na brak dodatków nie narzekam, nie chodzi mi o prowizje, chodzi o to aby była jakaś alternatywa dla trzymania surowców w postaci floty czy budynków, żeby każdy mógł decydować czy wali w eko i czeka na kopalnie czy zbiera jak głupek do banku i żyje z odsetek;)[/size][/size]

 

Mój drogi kolego. alternatywą dla trzymania surowca w banku jest to, że ich nie stracisz. A jeśli tak usilnie szukasz urozmaicenia...

 

Nie szukam ułatwień, szukam urozmaicenia, ponieważ gra w Ogam jest już straaaaasznie nudna szczególnie na U3 na co wiele osób próbuje zwrócić twoją uwagę i nic z tego nie wychodzi... miały być zadania - nie ma, miało być cośtam na zachęte - nie ma...
to proszę bardzo, mam dla Ciebie pomysł. Przestań trzymać surowce w banku a wysyłaj ja na FS-a.

Nie będziesz miał wtedy problemu co z nimi zrobić, tylko zaczniesz się martwić, żeby ich nie stracić.

Smaczek gra ma wtedy, gdy zbierasz sobie powiedzmy na kopalnię albo na flotę a tu nagle któregoś poranka Zonk ;) Bo zapomniałeś FS-a zrobić, a bo ktoś wyliczył i surowce poszły w diabły

 

Ja osobiście chętnie oddałbym głos w ankiecie za likwidacją banku

 

Uni umiera a jak narazie tylko słyszymy że zadania będą od roku prawie...

Możliwe, że masz rację. Ale sporą winę za to ponosi właśnie Bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi kolego. alternatywą dla trzymania surowca w banku jest to, że ich nie stracisz. A jeśli tak usilnie szukasz urozmaicenia...

 

to proszę bardzo, mam dla Ciebie pomysł. Przestań trzymać surowce w banku a wysyłaj ja na FS-a.

Nie będziesz miał wtedy problemu co z nimi zrobić, tylko zaczniesz się martwić, żeby ich nie stracić.

Smaczek gra ma wtedy, gdy zbierasz sobie powiedzmy na kopalnię albo na flotę a tu nagle któregoś poranka Zonk ;) Bo zapomniałeś FS-a zrobić, a bo ktoś wyliczył i surowce poszły w diabły

 

Ja osobiście chętnie oddałbym głos w ankiecie za likwidacją banku

 

 

Możliwe, że masz rację. Ale sporą winę za to ponosi właśnie Bank

 

Za to że umiera winę ponosi nie bank tylko że u2 było pierwsze więc było wielu graczy u4 najnowsze - to samo a u3 to taki wyrzutek...

 

 

Co do surki w fsie to durny jesteś;P bo większy stres że nie odbiorę fsa i stracę około 600 BLN surowców niż że ktoś mi sfarmi załóżmy 30 bo tyle może w banku się trzyma czasem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiem tak jak nie było by mozliwosci chowania surowca do banku grało by tu duzo więcej ludu powód prosty ekowcy stali by sie potencjalnym celem a tak tylko marne floty ....

oczywiscie pomocą przy zbieraniu surowca mogło by byc cos na podstawie banku

"zbieraj surowce" ale surowiec nie był by chowany do banku tylko wpłacany na planete na której sie znajdujemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.