Skocz do zawartości

Surki na dodatki i na odwrót


roman

Sudki na dodatki dodatki na cos innego  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci sie podoba ten pomysł?

    • Fajne!
      11
    • Srednie!
      4
    • Beznadziejne!
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł uważam za dobry, ale w 100% nie przejdzie bo serwer się sam nie opłaci, a pieniądze muszą z czegoś być w tym wypadku z datków. Osoby, które mają kosmiczne wydobycie dzienne miałyby masę datków i nie wydawały by kasy "realnej" na datki więc za serwer musiała by płacić administracja, a nie sądzę, żeby się zgodzili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że byłby np. taki konstruktor za surowce (koszt np. 2bln wody), który zmniejsza czas budowy o 10%. Można tak zrobić z resztą oficerów... Ktoś kto nie może sobie pozwolić na pro oficerów za dodatki również mógłby się zadowolić jakimś oficerem, może nie dającym tyle korzyści ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, mnie pasuje tylko te sumy musały by być "kosmiczne" ze 100bld (mety bo deuta to lekka przesada) za 5 dodatków by bylo dobre chyba nie?

Wtedy to nie będzie się opłacało aby flotke za to stawiać ale na prowizje w banku i oficerów się uzbiera nie?

 

100 000 000 000 000 000 000 metalu za 5 dodatków ? Jak dla mnie może być, napisał bym tylko tekst , bo skrypt wymiany nie trzeba byłoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 000 000 000 000 000 000 metalu za 5 dodatków ? Jak dla mnie może być, napisał bym tylko tekst , bo skrypt wymiany nie trzeba byłoby.

 

Tyle metalu to zapewne wszyscy gracze łącznie nie mają;]]

Tu raczej chodzi o podobne proporcie co np sms czy przelew.

10zł przelewem (bez promocji) 50 dodatków za to jest 3,5 bliona deu myśle że za 5 bliony deu może być te 10 dodatków. (1blion deu 2 dodatek) A nie jakieś kosmiczne ceny. Myśle ze to uczciwa propozycja dla graczy i jak dla serwerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.000.000.000.000 metki za 1 dodatek nawet pasuje.

 

Wydaję dzienne wydobycie (~16 bln metki) na ściągnięcie prowizji, która oszczędzi mi 21 bln metki z 14 dni. Zysk jest, chociaż mniejszy niż wykupienie 8 dodatków o wartości 11 bln metki. Wychodzi połowę więcej. Tylko czy to dobrze, że w 10 dni zarobię na wszystkie najpotrzebniejsze badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.