Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 3 - rozgrywka


Rekomendowane odpowiedzi

Trzecia faza

1. sandrusia1 (U2)

2. Neriel (U2)

3. Y2K (U2)

4. Catalyst (U2)

5. Paciorkowiec (U4)

6. slodas9 (U4)

7. mana26 (U2)

 

 

Jak widać gracze z U2 zdominowali konkurencję. Jestem pod wrażeniem ;].

Ocalali dowódcy U3 z drugiej fazy ugięli się pod naporem sił nieprzyjaciela w fazie trzeciej. Na polu bitwy zostały tylko dwie dusze z U4, które zrządzeniem losu będą się zwalczać w fazie czwartej. Zaczyna robić się ciekawie.

Odpadł tutaj również ostatni z grających SGO, nieładnie :nono:.

 

We wtorek kolejne starcie.

Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem za dużo tu zależy od losowania. Zawodnik atakujący jako pierwszy jest na uprzywilejowanej pozycji. Powinno być jak w piłce. Mecz i rewanż, suma strat, ten co ma większe odpada. To by uczyniło zawody sprawiedliwymi.

 

PS: Jakby co to nie mam żalu że odpadłem w 2 rundzie. Pisze to bo zaraz się podniesie lament 10-cio latków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta zabawa to w sumie taki "totolotek" tyle że zawarcie zakładu nic nie kosztuje.

Czynników losowych jest mnóstwo bo każdy statek zwalcza jeden ale dostaje buty od drugiego i wszystko zależy na jakie floty trafisz. OW pokonasz gwiazdy i aurory ale nie masz szans z panckami. Co do kolejności agresor-obrońca to chyba aż tak wielkiego wpływu to nie ma (o ile ma jakikolwiek) bo jednostki strzelają równocześnie i równocześnie są odejmowane punkty życia w każdej rundzie. W pierwszej rundzie obie floty strzelają z pełną mocą, nie jest tak że pierwszy strzał agresora wyrżnie mi 1/3 floty i zadaję mu tylko 66% obrażeń w tej samej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcie flot z: 06-04-2011 19:18:27.

 

Runda 1 :

 

Agresor OGam 1 ([0:0:0])

Lekki mysliwiec 395.000.000 Okret wojenny 355.000.000 Pancernik 50.000.000

 

Obrońca OGam 2 ([0:0:1])

Lekki mysliwiec 299.999.990 Okret wojenny 328.800.134 Pancernik 81.411.705

 

 

 

 

Bitwa zakończyła się remisem. Floty wracają na swoje planety!.

 

Agresor stracił 21.599.976.180.000 jednostek.

Obrońca stracił 14.664.517.520.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 15.553.191.546.000 Metal i 5.865.135.510.000 Kryształ.

 

Prawdopodobieństwo powstania księżyca: 214.183.270%

 

To jest symulacja z symulatora ogam w grze. Może Kicha wytłumaczysz mi jak mogłem przegrać z Sithem? Oczywiście Sith atakuje jak było w harmonogramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja jestem ciekaw jaka flote mial Ruby i kto atakowal ... ;D Czy przypadkiem Kicha sie nie pomylil tak jak w Twoim przypadku Kanah :) No coz Kicha to tylko Czlowiek ... ;) Poczekam do konca turnieju i zobacze jak to bylo ... :D Chyba, ze Kicha podasz mi na PW flote Rubego i sobie policze w symulatorze ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie podaje żadnych flot. Jak napisałem wyżej - kanah przeprowadza symulację z flotą, której nawet nie ma w turnieju. Czy tutaj jest moja pomyłka ? ;)

 

 

Wynik Twojej walki z Sithem wygląda tak:

Agresor stracił 20.393.654.715.000 jednostek.

Obrońca stracił 21.045.132.525.000 jednostek.

 

 

Reszty danych nie ujawniam, proszę poczekać do końca turnieju. Dotyczy to również jakichś spekulacji na temat oszustów z mojej strony -_-.

 

 

 

@UP: A Ty jej nawet nie przeliczyłeś, tylko od razu poleciałeś na forum. Nie jest to jego flota bynajmniej nie ta, którą podał mnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ponownie - to nie jest jego flota. Chyba nie będziesz tutaj robił burdy o to, że Cię Sith okłamał ? ;)

Nie wpadłeś na pomysł, że po prostu Cię zrobił w balona ? Rozwodzenie się nad tym dlaczego wysłał Ci taką flotę powinieneś przeprowadzić z samym Sithem, a nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie miałem powodów mu nie wierzyć więc napisałem. Pomyłka ludzka rzecz więc nie wiem czemu się unosisz? Ja tylko chciałem wyjaśnienia które mi dałeś i wystarczy. Widocznie sobie Sith poleciał ze mną lub się pomylił. No trudno poczekam do końca by poznać jego flotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki czwartej fazy konkursu.

Kolejny raz przepraszam za opóźnienie. Wynikło ono z przyczyn czysto technicznych :(

 

 

Czwarta faza

1. Neriel (U2)

2. Catalyst (U2)

3. slodas9 (U4)

 

 

Kolejne symulacje przewiduję w piątek. Nie powiem jednak, czy będzie to od razu finał ogólny, czy może rozstrzygnięcie między poszczególnymi Uni, zobaczycie sami ;).

 

W kwestii owego rozrzutu - problem tkwi tylko w przypadku kilka typów statków (z tego co zauważyłem). Są takie statki, przy których symulacja zawsze daje taki sam wynik. Jest jednak kilka takich, których SD działają różnie i wyniki też są zdecydowanie rozrzucone. Żeby temu zapobiec postanowiłem robić kilka symulacji.

Wygląda to tak: - robię symulacje o 5 wygranych walk. Wtedy osądzam zwycięzcę i przenoszę go dalej. Jeżeli walka jest naprawdę zacięta (a było kilka takich) to tych symulacji jest więcej, aż uzyskam przewagę jednej ze stron. Wiem, że to nie niweluje losowości, ale jednak zmniejsza skutecznie przypadek, w którym ktoś wygrał flotą, która miała szansa wygrać raz na milion ;).

 

@UP: Wybacz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.