Skocz do zawartości

Ograniczenie w ilości wysyłanych RMP


Catalyst

Rekomendowane odpowiedzi

...bo w twoim przypadku Kicha agresor wysłał najpierw 30.000.000.000 RMP, które rozwaliły tą blokade ;D

...ale NIE - zapomniałem przecież, że on nie trafił :rotfl:

 

 

 

Tak na poważnie to trzeba było by Deusa zapytać. Ja musiałem na dwa razy, choć wolałbym na raz:

 

 

 

03-21 19:48:01 +0100 Silos rakietowy Atak RMP

Rakiety międzyplanetarne (2.147.483.647) wystrzelone z Hypsipile [...] dotarło do planety Kolonia [...]

2.000.000.000 rakiet zostało zestrzelonych przez przeciwrakiety. 147.483.647 rakiet uderza w planetę:

 

Wyrzutnia rakiet: -7.964.116.938 użyto rakiet: 147.483.647

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03-21 19:48:14 +0100 Silos rakietowy Atak RMP

Rakiety międzyplanetarne (1.552.516.353) wystrzelone z Hypsipile [...] dotarło do planety Kolonia [...]

 

Wyrzutnia rakiet: -45.235.883.062 użyto rakiet: 837.701.539

Lekkie działo laserowe: -19.939.950.581 użyto rakiet: 553.887.517

Ciężkie dzaiło laserowe: -105.000.000 użyto rakiet: 7.777.778

Działo Gaussa: -14.000.000 użyto rakiet: 5.185.186

Działo jonowe: -38.500.000 użyto rakiet: 4.277.778

Wyrzutnia plazmy: -108.452.726 użyto rakiet: 120.503.029

Mała powłoka ochronna: -1 użyto rakiet: 1

Duża powłoka ochronna: -1 użyto rakiet: 1

 

Pozostale 23.183.524 rakiet rozbilo się o pustą planetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem recyklery to również zajrzałem do tych nieszczęsnych rakiet, ale ręce opadły. Napisałem osobą funkcję, podmieniłem wszystkie stare, na recki zadziałało, na rakiety już nie, sprawdziłem ze 20 plików, jednak nadal nie znalazłem problemu, gdzie jest ograniczenie co jest co najmniej dziwne :P Będę nadal szukał, aż znajdę.

 

 

Kicha, a to, że został zaatakowany większą ilością świadczy o omijaniu formularza i bugusingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha, a to, że został zaatakowany większą ilością świadczy o omijaniu formularza i bugusingu.

 

Deusx ja Cię prosze!

Kto jak kto, ale fluks napewno grał uczciwie! To, że wcale nie kupował dodatków, a do wszystkiego doszedł sam nie znaczy, że można go tak oczerniać. To musiał być po prostu "błąd gry" (sam fluks też się z tym spotkał podczas tego rakietowania). Reasumując - aby wszystko było jak należy Kicha powinien otrzymać zwrot obrony ;D

 

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory mój błąd, właśnie testuję właśnie rakiety i ograniczenie zostało zdjęte z wysłania, limit pozostał jedynie na wyświetlanie rakiet. Czyli jednak funkcja zadziałała :)

 

Catalyst, nikogo nie oczerniam, nawet nie wiedziałem, że owym agresorem był fluks. Ale panowie mają oczywiście swoje rację i żal, za przeszłe zdarzenia na które zasłużyli. Poza tym, jeżeli uważasz, że w tej grze istnieje "abonament" aby nie dostać bana od razu może skończ grać ?

 

Jeżeli był wcześniej niż 17 marzec 2011 - 17:42 to by się sprawdzi dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rakiet, limit został widocznie i praktycznie.

 

W sprawie owego ataku ilością rakiet: 30 000 000 000 zaraz to sprawdzę i napiszę.

 

Kicha, zwrot floty raczej nie, bo można wysłać 100 ataków po 10 rakiet lub po prostu 1000 rakiet i tak się nie uchronisz ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus nie jesteś na bierząco ;D Sam na niego głosowałem do oscara. To był tak popularny ostatnio na forum - sarkazm

 

 

Moim kandydatem do reelekcji na największą wtope jest jeden z moich ..ip-owatych ulubieńców - fluks. ;]

Otóż co zrobił ten arcytalent:

Jeden z graczy pojechał mu po ambicji pisząc kilka szczerych słów prawdy na jego temat. Jak wszyscy wiedzą, fluks ambicjie ma (wybujałą) jak mało kto w tej grze i chroni ją jak cnoty swoich sfluksiałych psiaków. Nie namyślając się więc długo zeskanował mu trzy planety i postawił 30 000 000 0000 rakiet międzyplanetarnych, by uzmysłowić oszczercy, że majestatu jaśnie pana fluksa oczerniać nie wolno! Wysłał te 30 kkk ślicznotek, by po chwili otrzymać raport:

 

03.09 09:07:35 Silos rakietowy Atak RMP

Rakiety międzyplanetarne 30.000.000.000 wystrzelone z Kolonia [x:xxx:x] dotarło do planety Kolonia [x:xxx:x]

Wyrzutnia rakiet: -1.000.000.000 użyto rakiet: 18.518.519

Mała powłoka ochronna: -1 użyto rakiet: 1

Duża powłoka ochronna: -1 użyto rakiet: 1

 

Pozostale 29.981.481.479 rakiet rozbilo się o pustą planetę.

... nie trafił, wysłał nie na tą planete co powinien ;D

 

30 miliardów RMP to koszt 423.750.000.000.000 dyxu, czyli przy promocji 1200% to mniej więcej 100 polskich złotówek.

W kgwoli formalności doadam tylko, że fluks jest z ...ip, a oni gardzą dodatkami i wszystkimi, którzy ich używają (oni co najwyżej tak jak Sandra dostają je od Deusa w prezencie urodzinowym):D Wiecie więc już dlaczego fluks był nieaktywny przez ostatni tydzień! On był, tylko że farmił !!! Na RMP farmił :D ,a że dodatker z niego przecież nie jest to urobić się przy tym musiał chłop po pachy - niech druga z rzędu złota malina wynagrodzi mu ten trud ;D

 

p.s.

...w zeszłym miesiącu pisałeś na forum sojuszowym prosząc swoje psiaki o wstawiennictwo za twoją osobą gdy ważyły sie losy maliny za największą wtope - nie udało się - przegrałeś. Może jednak tym razem uda się twoim ...ipką ;D

 

 

EDIT by Kicha: Warn za obrazę. Następnym razem powstrzymaj się od takich komentarzy.

 

 

p.s.

Więcej luzu Deusx :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncie byłem w parę chwil po zniszczeniu obrony, to przy wysłaniu ich w kilku seriach może udałoby się zdążyć zdemontować obronę ;).

Aczkolwiek nie będę się upierał.

 

 

Parę chwil ? Jeżeli owy limit faktycznie wtedy był, to musiał by wykonać po prostu 13 ataków, jak by się przygotował, to zajmie to 13 sekund. Zakładam, że logowanie było więcej niż 13 sekund po ataku, a doliczmy jeszcze czas przeczytania wiadomości i ew. demontowania, a nie zawsze od razu czytamy wiadomość. Można spekulować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło wpisać liczbe wysłanych rakiet i dlatego poleciały ale w sumie po co się tłumaczyć .

ps. nie piszcie o bagushingu czy uczciwości w tej grze sam dopiero niedawno dostałem bana za spreparowane wiadomości z gg i to jeszcze 10 dni że niby recydywa oczywiście deusx nie miał czasu sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posted dziś, 11:20

 

Sprawdzone było, a recydywa dlatego, że pierwsze oszczerstwa były po prostu puszczone płazem. Prosze mnie więcej nie oczerniać bo sobie tego nie życze , ssam rockhorn w jednym z ppostów w moim odwołaniu się wygadał że było to gg a ja jestem przekonany że w dodatku spreparowana wiadomość ale nie mam żalu wiem że mnie nie nawidzisz oczywiście z wzajemnością żeby nie było .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłeś widzieć wysłanej z mojego konta ponieważ takowej nie wysłałem ale w przeciwieństwie do ciebie zrobiłem wszystko ażeby dowiedzieć się co widziałeś a mianowicie spreparowaną wiadomość z gg wkleił rockhorn do sojuszu i prawdopodobnie dlatego stwierdziłeś że była to wiadomość z gry , zauważ że w grze nie ma archiwum a rochorn wyrazie wkleił wiadomość z archiwum .

Każdy kto gra tu dłużej wiedziałby że to jest przekręt no ale po co sprawdzać dogłębniej jak wystarczy dać bana !

 

Posted 17 marzec 2011 - 14:46

 

Archiwum:

Od: Fluks

Data: 2011-03-12 11:38:59

 

 

Fluks

2011-03-12 11:38:59

pi***ol się dziwko ja już nie gram i mam wy***ane na takich oszustów jak ty i twoje śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, czytaj dokładnie:

 

jak mogło być spreparowane skoro ja widziałem tą wiadomość napisaną z twojego konta

 

Można było złożyć odwołanie, wtedy byś dostał zdjęcie z panelu, ale pan oczywiście by uważał, że i zdjęcie było przerobione ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.