Jump to content

Prom

mmkkoo
 Share

Recommended Posts

Prom

Prom to du?a jednostka handlowa, s?u??ca do przenoszenia du?ych ilo?ci towaru.

http://img193.imageshack.us/img193/9167/231r.gif

Parametry

Si?a ataku: 1000

Si?a ochrony: 2000

Punkty strukturalne: 1.200.000

?adowno??: 10.000.000

Zu?ycie paliwa: 1000

Pr?dko??: 12.000

Koszt:

metal 600.000

kryszta? 600.000

wymagania :

Stocznia 9

Nap?d impulsowy 10

Technologia komputerowa 6

Wi?kszy statek - mniejsze liczby.

Mnie nieco denerwuje ci?gle obliczanie ile tysi?cy statk?w musz? wys?a? ?eby wszystkie surowce przej??.

Z tym statkiem jest to obliczenie typu " musz? mie? pojemno?? 20 kkk wi?c je?li 100 Prom?w ma 1kkk to potrzebuj? 2000 prom?w.", czyli proste przesuwanie przecinka.

Poza tym UT mimo, ?e jest ca?kiem kosztowny to jego pojemno?? i wytrzyma?o?? nie r?wnaj? si? DT ( tylko pr?dko?ci? je przewy?szaj? )

Przyda?by si? statek, kt?ry nie by?by nara?ony na straty powiedzmy 20% transporter?w nawet przy niewielkich flotach.

Warto doda? ka?dy sensowny nowy statek, poniewa? im wi?cej tym bardziej atrakcyjne jest ogam

Na prywatne servy przechodzi si? nie tylko ?eby by?o szybciej ale ?eby by?y jakie? nowo?ci, bo ile mo?na ci?gle lata? tylko tymi OW i pancerkami?

A tak w og?le to mam rozumie?, ?e Wyrzutnia rakiet nuklearnych nie wejdzie, jako ?e temat zosta? usuni?ty ?

I co wy na to ? Ja proponuj?, skoro brakuje wam nowo?ci:

-3 nowe statki

-3 nowe systemy obronne

Tylko kto? musi zrobi? konkretny projekt i si? zogranizowa?, je?eli w projekcie b?dzie wi?cej ni? 7 pozytywnych opinii, to go dodam.

Ja nie wprowadza?bym ?adnych nowych statk?w, ani ?adnych nowych system?w obronnych. Dlaczego...

Na Ogamex by?o ponad 20 statk?w bojowych, z czego op?aca?o si? budowa? tylko 2. System walk by? tak skopany, ze jednostka, kt?ra by?a najta?sza w stosunku do ataku by?a najbardziej przekoksana. I wszyscy trzaskali tylko te jednostki + przeciwkr??owniki. Po miesi?cu zmieniono system walk i inna jednostka by?a przekoksana. Po?owa graczy odesz?a, bo nie chcia?o im si? zmienia? praktycznie ca?ych flot pod nowe jednostki. Ich topowe floty by?y tak s?abe, ?e zacz?li pada? jak muchy.

Po co nowe jednostki skoro nie dzia?aj? szybkie dzia?a ? Nie widz? sensu.

Tak wi?c my?l?, ?e obecne jednostki i systemy obronne s? wystarczaj?ce. Po co kombinowa? ?

Deus proponuj? wprowadzi? 1 nowy statek oraz 1 nowy system obronny.

Zaraz zaczn? pracowa? nad projektem... Bez obrazk?w bo na grafice si? nie znam, ale opis mog? wyciosa?

Deuxs w?a?nie ca?y sens polega na szybkich dzia?ach - na umiej?tnym budowaniu floty. Na przewidywaniach, uk?adaniu floty wzgl?dem tego, co posiada przeciwnik. Nie wiesz nawet jak szybkie dzia?a wp?ywaj? na taktyke budowania i wysy?ania floty na atak.

Masz same LM - wysy?am kr??owniki

Masz LM i OW - wysy?am Kr??ki i Pancerniki.

etc etc przyk?ad?w mog? mno?y?...

Bez szybkich dzia? wystarczy robi? praktycznie jeden typ statk?w, bo liczy si? si?a ognia. Tak?e zastan?w si? nad tym jeszcze raz

• 9 months later...

odswiezamy? Mysle ze to dobry pomysl, na jednej z ugamel byly tego typu jednostki i bardzo ulatwily zycie ekonomom.rowniez w atakach sie przydawaly. mniejsze zuzycie dykty za nieco mniejsze predkosci. Pomyslcie nad tym od nowa. ja chetnie bym pomogl ale zielen przeze mnie bije na wskros :(

Nie ma nic za darmo xD

Nie mozesz chciec mniejszego zuzycia i wiekszej pojemnosci za nic :]

Nowy statek juz wprowadzono, no i teraz pracujemy nad SD, wiec raczej nie bedziemy dodawac takiego srednio przydatnego statku :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.