Skocz do zawartości

Wpłaty do banku


piotras32

Wpłaty do banku  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś / chciałabyś aby istniała możliwość wpłacenia wszystkich surowców ze wszystkich planet do banku jednym przyciśnięciem?

    • TAK
      19
    • NIE
      2
    • NIE WIEM
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam że jak każdy pomysł zaraz wszyscy sie rzuca że bez sensu i ułatwia grę. A w tym przyypadku już naprawde uważam że nic nie ułatwia tylko przyśpiesza żmudną procedurę:)

 

Proponuje aby była możliwość przesłania do banku sojuszowego / później kontowego surki ze wszysckich planet naraz: wpłać do banku: surowce z wszyskich planet (wszyskie) Działałoby tak jak na pojedyńczych planetach tylko wsdzystko naraz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........?

Poszukaj pewnego magicznego napisu na środku ekranu w Banku - taki pomarańczowy żeby łatwo było go zauważyć ;) Gdyż taka funkcja już jest od miesięcy...

 

 

 

PS:

"wszyskie" --> raczej wszystkie

"wsdzystko"...

 

 

 

@EDIT

Po przyglądnięciu się dokładniej rozumiem, że używałeś do tej pory jedynie banku sojuszowego, a tam tej opcji nie ma - jest tylko w banku prywatnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel, ale jemu chyba chodziło, że jak bank planetarny zostanie zmieniony na bank kontowy oraz w banku sojuszowym aby był także wpłać ze wszystkich planet

Deusx coś wspominał że opcja wpłac ze wszystkich planet zniknie po powstaniu banku kontowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie słyszałem, a jak będzie bank kontowy to nie będzie istnieć bank sojuszowy, więc nie wiem o czym ty teraz myślałeś xD

Po co by deus robił bank kontowy jakby sojuszowy miał zostać?

 

 

Kolejna anomalia..

"Deusx coś wspominał że opcja wpłac ze wszystkich planet zniknie po powstaniu banku kontowego. "

Skąd ma zniknąć skoro wyżej napisałeś, że banku planetarnego już nie będzie?;] Toż bank kontowy jest kontowym właśnie dlatego, że działa na koncie, a nie planecie - automatycznie więc musi być tam ww. opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w banku planetarnym jest taka opcja:) Nawet nie wiedziałem gdyż od zarania dziejów nie korzystam z tego banku tylko z sojuszowego :)

 

Sprawa jest więc tym prostsza: PROSIŁBYM O IDENTYCZNĄ OPCJE W BANKU SOJUSZOWYM póki nie wejdzie kontowy:_

 

Z całym szacunkiem wytykanie literówek, bo trudno to nawet nazwać błędem ortograficznym jest przejawem "syndromu kozaka" i truciem du**. Proponuję zająć się czymś pożytecznym np. własnym życiem a nie tułaniem się po forum i robieniem z siebie pani od polskiego;)

 

Do przemyślenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.