Skocz do zawartości

Praca serwera


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że to przez skórki, pytałem nawet pare osób ale nikt mi nie potwierdził - czy też mają takie lagi jak ja.

 

Lagi o których chyba mówimy zauważyłem już w sobotę.

 

A potem piwo się skończyło i się obraziłem. :rotfl:

 

Mam też pytanie czy wiadomo Ci dlaczego zdarzają sie te "dłuższe" zawiechy serwera? Zdarzyło się już 2 tygodnie pod rząd że nie odbierałem Fsa przez to...

 

Tak naprawde interesuje mnie czy ewentualna "strata" przez te dłuższe okresy zwiechy jest do odzyskania?

Edytowane przez nihillant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda strata przez awarię jest do odzyskania.

 

o tak tak tak.... Deus

 

Pamiętasz zmiana nicku?

Zbylu -- > undertaker --> zbylu ? brak możliwości zalogowania się ewidentny błąd systemu który nie zauważył iż taka nazwa już w systemie istnieje... i co odzyskałem...

hehe urlop do 2013 roku za rzekomą obrazę administracji (czytaj wytykanie błędów ii domaganie się zwrotu..)

//deusx:

Ban za nieprawdziwe treści

 

 

Tak btw dlaczego temat z odwolaniem zniknal z forum??

 

 

Więc owszem każda strata przez awarię jest do odzyskania tylko małe ale ... to wszechmogacy deus decyduje co jest "awaria" a co nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

Szczerze popieram Zbyla - jak było z RPK ? Musiałem do Cb na gg pisać po tym jak on 2 tygodnie wysyłał maile ... Po 2,5 tygodniach mu oddałeś flotę ... Dodatki nr 1 ! ...

 

 

 

//ban

deusx

 

btw. konto rpk ma na koncie więcej wykorzystanych dodatków niż większość użytkowników na uniwersum. Gratuluje oczerniania i myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami.

W dodatku RPK powinien dostać dodatkowy % za to, że czekał 2tygodnie na wszechmogącego deusa.

W tym czasie jego bank i flota powiększyły by się może nawet dwukrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym ten temat - Deus dowiedziałeś się co sie działo przez weekend, więc temat do zamnknięcia. A żale panowie wylewajcie w barze/kościele :)

 

Niee? Fakt, może RPK stracił flotę nie w tym terminie, ale jednak strata to strata.

A to że chłopak czekał 2,5 tygodnia na swoją flotę to już nikt nie myśli?!

Ciekawe czy Tobie byłoby miło stracić flote i nie dostać nawet odpowiedzi od administracji że dopiero zaczynają sprawdzać prawdziwość podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ta flota nie należała do niego. On nic nie stracił - "bóg" dał, zabrał, postąpił bardzo niekulturalnie ale ma do tego prawo.

 

Taka sytuacja dotąd miejsca nie miała, więc nawet gdyby był to błąd gracza wypadałoby zwrócić straty. W końcu jakby nie patrzeć znalazł tak jakby buga :P

 

 

PS: MiG, nihillant ma racje.. Temat dotyczy problemów z serwerem w danym dniu, a nie błędu typu utworzenie 2 identycznych nicków, który może wystąpić w każdym innym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee? Fakt, może RPK stracił flotę nie w tym terminie, ale jednak strata to strata.

A to że chłopak czekał 2,5 tygodnia na swoją flotę to już nikt nie myśli?!

Ciekawe czy Tobie byłoby miło stracić flote i nie dostać nawet odpowiedzi od administracji że dopiero zaczynają sprawdzać prawdziwość podania.

 

 

Dostał wiadomość, że flota jest sprawdza, a była sprawdzana tak długo, bo jeszcze wcześniej napisał podanie, że stracił podobną flotę (prawie o tej samej wartości), której w systemie nie było, ponad to, inny gracz zgłosił stratę floty z identycznym (kropka w kropkę) wyjaśnieniem podania, co było całkiem dziwaczne (wyłudzenie?).

 

A to, że wysłał potem 20 tych samych podań mnie nie interesuje, po prostu zostawały usuwane.

 

 

A tak na zakończenie, na oddanie floty czekał 8 dni, a nie dwa i pól tygodnia.

 

 

Co do pana "zbylu" - śmiech mnie zalewa.

 

Stworzył pan konto o nazwie "undertaker", zapomniałeś zapewne hasło, bo grane było "chwilkę" dostałeś lepsze konto i chciałeś znamy na "undertaker", zmiana została dokonana, a to, że później nie mogłeś się zalogować bo miałeś dwa te same konto mnie nie rusza. Ponadto, ban za nieprawdziwe treści (oczernianie ogam.online).

 

 

Głupota od myślenia nie zwalnia.

Tyczy się tych tych co bana dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.