Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 2 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Kicha nie uwazasz ze na koncu po zgloszniech powinien byc robuiony harmonogram??

 

Wiem ze potem sa glsy ze wiedzials jaka kto ma ale jesli desux ustawi powino byc spoko.

 

 

Taka niespodzianka bedzie dla podstawionych flot wtedy by sie bylo ryzyka i by na jaja nikt nie zglaszal( tzn wiesz co mam na mysli jeden wyjdzie ow a drugi np lm) i ow przechodzi bez strat

 

Pomysl nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo graczy nie zgłosiło jeszcze i pewno do jutra nie zgłosi wiec pewnie trzeba będzie zrobić nowy harmonogram.

wiec ciesze sie z tego powodu bo oszustom pokrzyżuje to plany.

 

czyli faza konkursu się tez opóźni bo nowy harmonogram zajmie tez czasu trochę:)

 

Bo jak db wiemy w tamtym turnieju do ostatnich faz trafili ci którzy mieli 1 rundę najłatwiejsza.

 

 

ale nie ma tego zlego co by na db nie wyszlo mniej graczy w konkursie mniej symulacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy.

 

Jeżeli nie ma Cię na liście i nie dostałeś żadnego @ zwrotnego, oznacza to, że Twoje zgłoszenie nie dotarło. Wyślij go więc ponownie, najlepiej z innej poczty.

 

Czas na zgłoszenia nie jest do jutra, tylko do niedzieli przecież ;). Gracze mają jeszcze troszeczkę czasu i mam nadzieję, że się zmobilizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pożyjemy zobaczymy ;)

 

Wzgledem czego ty w ogole sie odnosisz?? Albo twoj post jest glupi jak but, albo ja jestem naje*any jak szpadel, jednakze odpowiadlabym sie za tym pierwszym, bo mimo tego ze pisalem ten post 15 min, to jednak rozumowania twego postu nadal nie jestem w stanie pojac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały dzień tylko jedna osoba zgłosiła flotę.

Niedobrze biorąc pod uwagę, że został już tylko jeden dzień, a lista osób, którzy się nie zgłosili wciąż jest długa.

 

Wiec jesli nie wysla flot to zostawmy te pary ktore juz sa, a zmienmy te ktore nie maja pary ... :) Czyli :

 

1. karoolu (u4) vs marcelinho (U3) - (karolu zglosil flote a marcelinho nie)

10. Bluelord (U4) vs Normans (U4) - (Bluelord zglosil flote a Normans nie)

 

Wiec niech walcza ze soba "karolu vs Bluelord" itd. z reszta ... ;) Bo po co robic nowy harmonogram ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ChRoScIk, że kręcisz. Mam nadzieję, że nie jesteś w grupie tych osób, które liczyły na ustawioną walkę -_-.

Nie wszyscy wysłali floty i na pewno do końca dnia nie wszyscy to zrobią, więc harmonogram będzie przemieszany. Zostanie zrobione to tak, żeby każdy miał nowego przeciwnika, więc wszelkie układziki przestały mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ChRoScIk, że kręcisz. Mam nadzieję, że nie jesteś w grupie tych osób, które liczyły na ustawioną walkę -_-.

Nie wszyscy wysłali floty i na pewno do końca dnia nie wszyscy to zrobią, więc harmonogram będzie przemieszany. Zostanie zrobione to tak, żeby każdy miał nowego przeciwnika, więc wszelkie układziki przestały mieć znaczenie.

 

Nic nie krece ;) ! Zadnych ukladow nie mam ... :P ! Poprostu wpadlem na taki pomysl ... :D ! To tylko zabawa ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.