Skocz do zawartości

Floty i ciekawsza gra


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram na u3 i zauważyłem że praktycznie w ogóle gracze nie mają flot - ma ją może 10-20 graczy (nie mówię o flocie rzędu 100 gś czy 900.000 ow)

 

Pomysł mam taki, żeby w jakiś sposób zachęcić wszystkich graczy do robienia flot. więcej flot = więcej walk = ciekawsza gra.

 

Teraz zostaje problem w jaki sposób zachęcić graczy do robienia flot. Pomysłów mam wiele, proszę jednak aby inni też rzucali swoje pomysły:

 

Np: każdy 1 kk kk wydany na flotę = 1 dodatek (dla graczy z punktami

 

Albo np. jeśli punkty za flotę przekraczają 25% wszystkich punktów to wydobycie zwiększa się o 10% itp.

 

Generalnie rozsądną zachętę trzeba by przedyskutować ale generalnie moja koncepcja polega na tym aby w jakiś sposób zachęcić graczy do robienia flot aby ciekawiej się grało a uniwersa nie umierały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydam dziennie 10 bln z EKO i mam 10 dodatków - zdemontuję flotę otrzymam 7 bln i znowu flota i mam już 17 dodatków - kolejny demontaż floty i mam 5 bln.. na flotę i mam 22 dodatki i w ten sposób za dodatki kupuję 31 bln metki którą przeznaczam na flotę i powiększam swój zysk bez końca xD

 

Dajesz propozycję to daj propozycję, a nie pierwsze co na myśl przyjdzie i inni niech myślą..

Poza tym admin na pewno nie zgodzi się na dodatki :>

 

 

 

Problemem nie jestem to, że nie chcą mieć floty.. po prostu jest mało ludzi i ciężko w ponad 5.000 układach znaleźć te ~50 osób posiadających flotę.

Inną przyczyną jest czas - gra jest przyspieszona.. w OGame mamy 1h czasu na zauważenie ataku.. tutaj jakieś 30s.

Kolejną sprawą jest niszczenie moona - zrobić moona można tego samego dnia co zaczęło się grę i tak samo szybko stracić. W OGame utrata moona nie spotyka gracza nawet przez kilka miesięcy więc tak to już jest z naszą prędkością.. nic nie da się zrobić :|

 

 

 

 

@DOWN

No za ST i SJ byłoby nieźle tylko co by to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.