Skocz do zawartości

Działa na statkach.


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

 

Mam taką propozycję dotyczacą gry a , szczególnie walki w grze.

 

Każdy statek w Ogam posiada jakieś działa , różna jest ich efektywność, rożna moc.

Uzależniona ona jest głownie od badań w technologi Bojowej.

Można by to wszystko urozmaicić. Technologia bojowa powiększa o 10 % o każdy poziom badań.

A jeśli by wprowadzić dodatkowy czynnik który by powięszył siłę rażenia poszczególnego statku.

 

A mianowicie LM - wyposażony w działa laserowe - każde podniesienie o jeden poziom banań dodawało by o 2% do siły.

Cm - działa laserowe - jeden poziom 4 %

Krążownik - 50 % laserów 50% jonówki - wybudowanie poziomów w badaniach dodawąło by kolejne procenty.

Tak samo Reszta flot.

 

 

Na niektórych ugamelach widziałem już że przypisano do każdego statku różne działa, ale ich wartość wogóle niczym nie była podwyższana ,oprócz bojówki.

 

Wiem ze nie jest to temat na jedno posiedzenie , ale napewno wyrównało by konkurencję w statkach , i mocno zróżnicowąło floty które tu lataja.

Dużo trzeba by tu zmienić ale moze na kolejne uni takie zmiany mogły by już zagościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest dobrze tak jak jest teraz...

 

bo zakladajac ze te zmiany zostaly by wprowadzone... to gracze ktorzy maja b.dobrze rozwiniete badania byli by nie osiagalni dla graczy ktorzy zaczeli pozniej gre....

 

a także musialy by zostac wprowadzone zmiany w symulatorach...

 

jak dla mnie za duzo zamieszania... teraz jest dobrze... po co wprowadzac zmiany jakie sa na ugamelach? skoro to jest Ogam?

 

niech sie wypowiedza inni gracze na ten temat...

 

 

pzdr. olimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zakladajac ze te zmiany zostaly by wprowadzone... to gracze ktorzy maja b.dobrze rozwiniete badania byli by nie osiagalni dla graczy ktorzy zaczeli pozniej gre....

 

Wiesz z natury jest ciężko dogonić coś od zera co już jest bardzo dobre. Dajmy porównanie. Przejełeś konto o bardzo słabych badaniach. Więc mając amige spróbuj osiągnąć coś tak dobrego jak nowy komputer.

Albo od zera: Mając nieprzetworzone surowce spróbuj tym razem od zera osiągnąć już co jest bardzo dobrze rozwinięte. Czyli przetop surowce na płyte główną i podzespoły oraz zupełnie wystarczająca klawiatura i monitor. A potem napisz całe oprogramowanie. Prawda, że trudne i nie osiągalne ? To jest naprawdę naturalne, że ciężko jest dogonić coś bardzo dobrego. Olimp, gdzie będziesz mieć zamieszanie ? Gracz nie będzie odczuwał żadnego zamieszania dopóki to nie zostanie wprowadzone. A jak już by było to wprowadzone to na pewno zmieniłoby się odrazu to w symulatorach. Ja osobiście jakbym miał coś takiego zrobić to nie zacząłbym od grzebania w bazie danych i plikach na serwerze tylko robiłbym to wszystko w symulatorze na sucho, jeżeli już by było wszystko w porządku to podmiana plików na serwerze i śmigamy. Co prawda nie wierzę aby to weszło bo będzie przy tym naprawdę dużo kombinowania i testowania, dodatkowo trzebaby do tego wymyślić odpowiednie zbalansowanie. Neriel to zawsze jest przyjemne urozmaicenie i nie koniecznie się zrówna. Zobacz sobie TOP10 w badaniach na uni3. Cholerne różnice...Jestem za propozycją choć wiem, że to nie zostanie wprowadzone. Z mojej strony EOT bo itak to nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze topka będzie topka , bez względu na to co zrobimy .Możesz sprawdzić który jestem w badaniach , i zobaczysz że strasznie daleko . Bo tak naprawdę opłaca się robić tylko 6 badań , a na samym końcu tylko trzy .

Oczywiście zmiana ta spowoduje że po gali będzie latać bardziej różnorodna flota a nie tylko gs i aurorki.

Oczywiście badania nad niektórymi działaniami powinne być zdecydowanie wydłużone i kosztownijsze, co w ostatecznym rozrachunku moze sie okazać ze teoretycznie słabsze stateczki będą przybierać na sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowy sys. walk już i tak jest.. przeszedł wstępne testy i wygląda dobrze, wiec może za ok. 2 tyg. będzie już na serwerze testowym.

GSy już nie będą takie rozkozaczone, chociaż bezużyteczne też się nie staną. To samo tyczy się Auror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.