Skocz do zawartości

[U2] [DemCO] Demontownia Company & [4FuN] 4FuN vs [LN] Łowcy Nagród


Chesiu91

Rekomendowane odpowiedzi

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

[DemCO] Demontownia Company vs [LN] Łowcy Nagród

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają : [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste.

 

[4FuN] 4FuN

 

3.System liczenia:

 

- procentowy

 

4.Warunki zakończenia wojny:

 

06.12.2010 - 23.12.2010 bądź uzyskanie 8.000.000.000 %

 

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

 

Minimalne RW od 1.000.000 %

 

 

6. Powód wypowiedzenia wojny.

 

Taki mam kaprys

Dla zabawy

Punkt 8. ich regulaminu (8. Wojny ? uwierzcie nie chcecie tego z nami.)

Z nudów

Taki kaprys ma i Pacyfikator

 

 

 

 

PS. PROŚBA DO MODERATORÓW WSZELKI NADMIERNY NIEPOTRZEBNY I NIC NIE WNOSZĄCY SPAM PROSZĘ KASOWAĆ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcie flot z: 06-12-2010 21:45:22.

 

Agresor one

    Gwiazda Śmierci - 2.200.000

 

Obrońca Sosna666

    Gwiazda Śmierci - 92.872
    Działo jonowe - 17
    Mała powłoka ochronna - 1

 

Agresor one

    Gwiazda Śmierci - 2.200.000

 

Obrońca Sosna666

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 928.720.156.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 278.616.000.000 Metal i 222.892.800.000 Kryształ.

Osiągnięty procent z debrisu: 5.015.088%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcie flot z: 07-12-2010 21:03:39.

 

Agresor PACYFIKATOR

    Aurora - 10.000.000

 

Obrońca Heban

    Lekki myśliwiec - 10.000.000
    Sonda szpiegowska - 28.119
    Satelita słoneczny - 1.000.000
    Ultra transporter - 30.000.000
    Wyrzutnia rakiet - 964.743.751
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor PACYFIKATOR

    Aurora - 10.000.000

 

Obrońca Heban

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 5.107.015.741.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.098.000.000.000 Metal i 727.216.871.400 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (18.252.168%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali du*y inaczej rzecz ujmując , zero klasy i umiejętności . nie dziękuję bo nie ma za co , podczas tego wszystkiego nie spadł mi nawet lm czy moon czy cokolwiek innego .

 

bb , z wami wojny już nie chce mieć wasz punkt regulaminu dobrze mówi jednak ( bo jak prowadzić wojnę z kimś kto tego nie umie ;s )

 

bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem umiemy wojnę prowadzić. Jednak pamiętajcie ze MI OSOBIŚCIE nie chciało sie latać karol z nim nie wiem co sie stalo -,-. Nic większego tez nie upolowaliscie wiec i ty chesiu jestes cienki jak sik pająka. Prawde mówiąc ^^ gratki jedynie dla pacyfikatora za ustrzelenie kilku satelit :)

 

Pozdrawiam temat mozna zamknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcie flot z: 07-12-2010 21:03:39.

 

Agresor PACYFIKATOR

    Aurora - 10.000.000

 

Obrońca Heban

    Lekki myśliwiec - 10.000.000
    Sonda szpiegowska - 28.119
    Satelita słoneczny - 1.000.000
    Ultra transporter - 30.000.000
    Wyrzutnia rakiet - 964.743.751
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

 

Sory cię... ja tu widzę tylko 1mln satelit. Więc nie pisz że tylko po satelitach latałem, my z Chesiem czymś się wykazalamiśmy, jednego dnia wszystkie moony ci spadły a wy ani jednego skanu na nas nie oddaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ty lama jesteś , taka jest prawda twoje pro masterowanie jest nudne sosen , raz złoiłem ci dupsko i teraz po raz drugi złoiłem ci dupsko i nie ważne w jakim będziesz soju zawsze będę kopał cię w dupsko . już drugą wojnę ze mną przegrałeś pamiętaj , a i co z tego że w wojnie nie było % jak dzień przed wojną zrobiłem na waszym koledze 700k% a tylko z racji mojej uprzejmości i gry fair play ( czego was się wg. nie tyczy , uciekanie na urlop hebana itp ) więc odpuść sobie gadanie bo mnie aż pieni . TO TY UCIEKŁEŚ Z SOJA i to TY BĘDZIESZ JESTEŚ POZOSTANIESZ NA WIEKI WIEKÓW LAMĄ !

 

Papa już się nie udzielę do tego tematu bo na całej lini się zawiodłem , a nas sosen było dwóch was 5 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe cheslawie jesteś taki smieszny ze latałem 3 razy siku :) tym kim mnie nazywasz to wlasnie jesteś TY hehe nie przypominam sobie bys mnie kiedykolwiek złapał na widelec :) a tyle razy miałeś okazje ahh... A co do sojuszu,,, Nie moja wina ze niektórzy tak graja przyjmowałem ich z nadzieja ze cos potrafią jednak myliłem sie :) Poza tym nie obrażaj mnie bo ja tego wzgledem ciebie nie robie. Nawet nie widziałeś mojej jaskółki na falandze wiec możesz sobie tam jedynie sam do siebie żale teraz wypluwać. A latac na niedoświadczonych graczy każdy potrafi lecz nie tak dobrze jak ty hehe

 

Kolejny raz proszę. Temat zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.