Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie - harmonogram walk [STARY]


Rekomendowane odpowiedzi

W dodatku w ostatnim czasie mam kare na komputer, przez co 90% czasu w internecie zawdzięczam temu, ze mam telefon z wbudowanym wifi, lecz flote zapisalem w notatkach do ktorych na telefonie nie mam dostepu. Moge na nim ogladac wiadomosci, pisac wiadomosci ale nc wiecej.

Chyba ze zrobicie dodatkowo ogam.mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, wszystko fajnie, ale to mamy aż 6 dni czekać na wyniki konkursu nie mając pojęcia jakie są wyniki? Podawać stanu flot to faktycznie nie ma co, bo to tak jak piszesz ktoś sobie sam przeliczy, no ale może skoro jest 6 etapów to robić po 2 jak nie 3 dziennie, bo szczerze mówiąc trzymanie w niepewności 6 dni mało jest rajcujące, tak więc proponuje 2 etapy dziennie przynajmniej... albo 3 etapy pierwszego dnia, 2 drugiego i ostatniego wielki finał;)

 

 

A co do kolegi który znał flotę od dawna ale nie przesłał jej bo "nie było przymusu" to sorry... jak ci się nie chciało to wnioskowałbym że ci nie zależy więc teraz nie jęcz. To równie dobrze powinieneś nie upominać się o wypłatę pensji w firmie bo przecież "nie ma takiego przymusu" (a firma się pewnie tylko ucieszy). Nauczysz się może na przyszłość, że jak coś chcesz to się o to upominaj a nie czekaj aż cię zmuszą;)

 

P.S. Ja skład mojej flotki znałem tego samego dnia co ogłoszono konkurs, dłuuugo przed zapisami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że im chodziło o to by konkurs odbył się jak najszybciej dla tego nie czekali z flotą i wcześniej ją sobie przygotowali. Dlatego też jak tylko poszła wiadomość że można ją zgłosić uczynili to od razu. Były 2 wiadomości ogólne by zgłaszać flotę. Po drugiej wiadomości można było wywnioskować że nikt nie będzie czekał w nieskończoność tylko zaraz czas minie, ale to fakt że przydałaby się informacja do kiedy gracze mają czas na przesłanie składów flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kolegi który znał flotę od dawna ale nie przesłał jej bo "nie było przymusu" to sorry... jak ci się nie chciało to wnioskowałbym że ci nie zależy więc teraz nie jęcz. To równie dobrze powinieneś nie upominać się o wypłatę pensji w firmie bo przecież "nie ma takiego przymusu" (a firma się pewnie tylko ucieszy). Nauczysz się może na przyszłość, że jak coś chcesz to się o to upominaj a nie czekaj aż cię zmuszą;)

 

Nie łapiesz sensu mojej wypowiedzi, więc o czym tu z tobą dyskutować?! Jeżeli mam złożyć PIT do 30 kwietnia nikt mnie nie zmusi do zrobienia tego wcześniej a ja zrobię to ostatniego dnia na 5 min. przed zamknięciem urzędu. A z tą wypłatą to pojechałeś po bandzie. Widziałeś kiedyś umowę o pracę? Pracodawca ma obowiązek dokonywania wypłaty w terminie ustalonym w owej umowie, zatem o jakim upominaniu o wypłatę piszesz?! Skończysz podstawówkę, potem może szkołę średnią to dowiesz się na czym to wszystko polega...

Na każdym kroku spotykam się z terminami: wypłaty, raty, ubezpieczenia...

Nawet w takiej "banalnej" zabawie jakieś zasady powinny obowiązywać, takie jest moje zdanie ;)

 

P.S. Kanah, "zaraz" to ile? 5 min, godzina, ile? Konkretna data i godzina rozwiązuje nasze bezsensowne gdybania, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Waszego sporu głos musi zabrać Deus. Ja pozwolę sobie tylko podsumować obecne zgłoszenia:

 

RAZEM :

- 31 składów przyjętych

- 10 odrzuconych

Wyniki dotyczą osób, które zgłosiły się do momentu napisania mojego posta.

 

Błędy jakie miały miejsce - bodajże raz było za mało deuteru, w innych wypadkach było go za dużo, bądź zdecydowanie za dużo. Parę osób zapomniało się podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz.. tak ciężko policzyć koszt floty :D

Lepiej by było jakby podali proporcje statków (np. 5% LM, 30% Pancków i 65% GŚ) i nikt by nie przekroczył limitu :)

 

 

@Anath, w szkole też czekałeś do ostatniej chwili? ;)

A potem 2,3,1,1,1,1,1,3,2,3 i "taaaak udało się!" xD

Zamiast mieć 2,3,3,3,2 i mieć wy****ne na każdą kolejną 1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz.. tak ciężko policzyć koszt floty :D

Lepiej by było jakby podali proporcje statków (np. 5% LM, 30% Pancków i 65% GŚ) i nikt by nie przekroczył limitu :)

 

 

@Anath, w szkole też czekałeś do ostatniej chwili? ;)

A potem 2,3,1,1,1,1,1,3,2,3 i "taaaak udało się!" xD

Zamiast mieć 2,3,3,3,2 i mieć wy****ne na każdą kolejną 1 :D

 

Tak, zawsze na ostatnią chwilę wszystko zostawiam :)

Powiem szczerze, zgłoszenie floty zostawiłem na ostatnią chwilę na wypadek "wycieku" informacji. Oczywiście szczerze wątpię, żeby coś takiego miało tu miejsce, bo do obecnej administracji serwera nie ma żadnych zarzutów (a nawet jest wręcz przeciwnie, jestem pełen zachwytu dla ich pracy), ale trzeba dmuchać na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam bana od 2 dni To co nie biore udziału ?? bo zadnej wiadomosci na banie nie dostałem

 

 

 

A to jest dobre pytanie ! Ja np. miałem urlop i nie było mnie w grze a na forum nie została mi przekazana informacja do kiedy należy zgłaszać stan floty do konkursu, gdyż w temacie nie było podanego konkretnego terminu dlatego teraz pytam kto jest za to odpowiedzialny, że gracz nie został należycie poinformowany, gdy pytałem na forum 2 dni temu do kiedy jest czas nadsyłania flot do konkursu jeden z operatorów gry odpowiedział mi, że nie ma jeszcze podanego terminu - wczoraj ów termin również nie został podany do informacji publicznej na forum, ale wieczorem pojawiła się od razu informacja, że czas przyjmowania zgłoszeń minął ! Ponad to 3 dni temu na ogamtest zgłaszałem błąd i nagminne korzystanie z tego błędu przez jednego z graczy do dnia dzisiejszego nie ma odpowiedzi na moją wiadomość i tu nasuwa się kolejne pytanie - Czy ktokolwiek sprawdza tą pocztę, czy jeśli zajmuje się jednym to nie potrafi zainteresować się resztą, ustawia harmonogramy pod graczy czy pod siebie, moim zdaniem nie byłoby problemu, gdyby ktoś się chwilę zastanowił i napisał:

 

- 03.12.2010 r., godz. 20.00 - ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń

- 04.12.2010 r., godz. 16.00 - podanie do informacji publicznej par walczących ze sobą

- 04.12.2010 r., godz. 20.00 - podanie wygranych z tury 1 - wyłonienie kolejnych par

 

i następnego dnia kolejne np. 2 tury a w Mikołajki załóżmy finał ... I myślę, że nie byłoby to problemem - wręcz przeciwnie podawania jakichkolwiek informacji w sposób podobny do w/w usprawniłby znacząco grę !

 

 

 

A teraz jeszcze odnośnie do wiadomości, którą wczoraj deusx wysłał nam w grze a ja dziś przeczytałem :

" 12-01 18:33:14 +0100 Administrator deusx Zabawa w złomowanie Odpowiedź

 

 

Zgłoszenia flot zostały zakończone, kto nie wysłał zgłoszenia floty został wydalony z konkursu."

 

 

Muszę przyznać, że słownictwo dobrane na prawdę właściwie bo zostaliśmy potraktowani jak zbędne produkty przemiany materii wydalane w procesie osmoregulacji czy respiracji - nie mówiąc już o innych procesach życiowych ...

 

I jeszcze do głowy przyszło mi, że administracja miała na celu wciągniecie na forum rzeszy graczy, ale większość informacji nadal podawana jest tylko w grze !

 

A tym czasem wydalę się jak najprędzej, tfu... oddale się jak najprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej Deusx wziął to pod uwagę bo jak napisał w grze że można jeszcze dziś podać stan floty na zabawawzlomowanie@gmail.com Więc nie czekajcie do jutra bo jak napisał "Jednocześnie informujemy, że jeżeli ktoś nie zdążył wysłać swojej floty do konkursu, dzisiaj ma ostatnią okazję, aby ją podesłać". Wiec teraz również macie ją na forum :P Wysyłajcie będzie ciekawsza rozgrywka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby jeszcze dodatkowo w pierwszym poście zamieścić nicki graczy, którzy zostali zakwalifikowani z tych osób, które zgłosili floty w "pierwszym terminie", by była jasność co do tego, czy e-mail doszedł. Adekwatnie graczy, którzy podali złe ilości statków (powyżej 10kkkk, bądź ponieżej 9,5kkkk deu), skoro e-mail do nich dojdzie w ciągu 24h (czyli jest możliwość, że to dopiero będzie jutro), czyli oni już nie będą brali udziału w konkursie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślę odpowiedź do wszystkich osób, których floty nie zostały zaakceptowane.

Dodatkowo wkleję tutaj zaraz listę osób, którzy przeszli.

 

 

Ok, wysłałem @.

Pełna lista osób, które są zaakceptowane

 

Skład floty:

Neriel - ok

Salioner - ok

kanah - ok

Wenez - ok

PACYFIKATOR - ok

arro311 - ok

one - ok

Tuben - ok

alekswin - ok

slawekbest - ok

HUNTER2121 - ok

Ruby - ok

fluks - ok

Bonkers - ok

tarzan88 - ok

uper - ok

marek04 - ok

Lode - ok

Ros3 - ok

Tygrys55 - ok

Paciorkowiec - ok

ZawodSprzedawca - ok

Kargul - ok

EKOMANIEK - ok

kazik - ok

Jaro - ok

Mirai - ok

Normans - ok

zbylu - ok

Kicha - ok

Sroka - ok

Anath - ok

Kruchy - ok

Goatee - ok

nerd - ok

Arsey - ok

harunia33 - ok

Shreku - ok

ChRoScIk - ok

1miko1 - ok

piotras32 - ok

RAZEM : 41 osoby

 


Jeżeli nie ma Cię na liście, a nie dostałeś @ zwrotnego to znaczy, że Twój @ do Nas nie doszedł. Należy wtedy zgłosić swoją flotę ponownie.

Proszę pamiętać, że flota musi być warta od 9,5 bln do 10 bln w przeliczeniu na deuter.

To jest 9 500 000 000 000 - 10 000 000 000 000 (niektórzy mieli z tym problem :D).

 

Pozdrawiamy i czekamy na pozostałe zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślę odpowiedź do wszystkich osób, których floty nie zostały zaakceptowane.

Dodatkowo wkleję tutaj zaraz listę osób, którzy przeszli.

 

 

Ok, wysłałem @.

Pełna lista osób, które są zaakceptowane

 

Skład floty:

Neriel - ok

Salioner - ok

kanah - ok

Wenez - ok

PACYFIKATOR - ok

arro311 - ok

one - ok

Tuben - ok

alekswin - ok

slawekbest - ok

HUNTER2121 - ok

Ruby - ok

fluks - ok

Bonkers - ok

tarzan88 - ok

uper - ok

marek04 - ok

Lode - ok

Ros3 - ok

Tygrys55 - ok

Paciorkowiec - ok

ZawodSprzedawca - ok

Kargul - ok

EKOMANIEK - ok

kazik - ok

Jaro - ok

Mirai - ok

Normans - ok

zbylu - ok

Kicha - ok

Sroka - ok

Anath - ok

Kruchy - ok

RAZEM : 33 osoby

 


Jeżeli nie ma Cię na liście, a nie dostałeś @ zwrotnego to znaczy, że Twój @ do Nas nie doszedł. Należy wtedy zgłosić swoją flotę ponownie.

Proszę pamiętać, że flota musi być warta od 9,5 bln do 10 bln w przeliczeniu na deuter.

To jest 9 500 000 000 000 - 10 000 000 000 000 (niektórzy mieli z tym problem :D).

 

Pozdrawiamy i czekamy na pozostałe zgłoszenia.

 

Kicha dostalem maila, ze moja flota nie spelnia wymogow . Przed chwila liczylem jeszcze raz koszt mojej floty i w calosci wyszlo 9.945.000.000.000 deuteru ! To jak moze nie spelniac wymogow ... ?

 

Pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.