Jump to content

MiG odwołanie

MiG
 Share

Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj w nocy zostałem zbanowany przez operatora uniwersum.

Od kilku tygodni grałem pod nickiem dibo. Wczoraj, gdy znalazłem link na forum do przejęcia konta gracza nieaktywnego zarejestrowałem konto. Wtedy postanowiłem przełożyć status założyciela sojuszu na nowy nick. Jednakże w tym czasie miałem pewne komplikacje z przełożeniem lidera grupy na nowy nick (miał ranga zastępca w tym czasie i zaznaczone w prawach rangi prawa ręka) lecz nigdzie nie było przycisku zrzeknij się tytułu lidera grupy itp. Przez przypadek rozwiązałem swój sojusz, którego poskładałem w części spowrotem. Przypomniało mi się wtedy, że muszę zgłosić grę z jednego IP, czytałem na forum że są takie przypaki że nawet jednorazowe skorzystanie z gry na 2 kontach na tym samym IP trzeba zgłosić, gdyż w przeciwnym wypadu grozi ban.

Następnie oświeciło mnie i przypomniałem sobie że mam paliwo w banku, które KUPIŁEM za dodatki. Jako iż zapłaciłem za ten surowiec pieniądze chciałem przenieść je na nowe konto, bo to tak jakbym zostawiał pieniądze. Było mało tego paliwa ponieważ większość została wydana na FS'y. Jednakże gdy przetransportowałem ok 200kk z 700kk paliwa zrezygnowałem, gdyż uznałem iż więcej kosztuje transport tego surowca. Kopalnie na nowym koncie miałem na wysokie poziomy, i w tedy doszedłem do wniosku że ja podobną ilość deuteru wyprodukuje. Postanowiłem konto oddać mojemu koledze, który ma ok. 600k pkt, więc te stare bym mu oddał. Jednakże on także chciał konto z "odzysku", ale powiedział że jak nie będzie takiego jakie by go zadowalałoby to weźmie te ode mnie. Po transporcie nigdy więcej nie wszedłem na stare konto, co świadczą moje ostatnie logi.

Po zebraniu faktów przyznaję się do winy.

Popełniłem błąd, którego już nie popełnię.

Regulamin był mi znany.

Proszę jednak GO o odbanowanie nicku MiG lub skrócenia czasu kary.

Pozdrawiam...

zgłoszenie gry z 1 IP przyjmowałam osobiście, cytat ze zgłoszenia "Konto te jest z odzysku (MiG), a mój stary nick jest już nieużywany (Dibo). Brak kontaktu z flotą.

wchodzę w panel PUSH i co widzę? dwa transporty - fakt, że na małe sumy ale JEST.....stąd blokada

przyjmuję wyjaśnienie i skracam bana

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.