Jump to content

odwołanie od bana oiraM

oir@M
 Share

Recommended Posts

Pprosze o zdjęcie bana z konta oiraM, ewentualnie o łagodniejszy wymiar kary.

Nie chce się rozpisywać na ten temat, ale skoro ban długi to wyjaśnienie się należy.

Ban 1/3 multikonto z Rzeżbą nic podobnego :nono: (prosze o wyjaśnienie), ban 2/3 multikonto z ziperą, tutaj muszę się troszke pokłócić a może wyjaśnić(chociaż racja jest po stronie regulaminu), kolega musiał zawrócić flotę, a że akurat był u mnie (przywiózł naprawionego lapka, za co mu jestem wdzięczny :) ) zalogował się na chwile, nie zgłosiłem tego operatorowi gry - moja wina, ale gra z 1 IP była tylko w tym jednym przypadku.

Prosze o wyrozumiałość i odblokowanie konta oiram :(

pozdro :beer:

Sorki, nie zdawałem sobie sprawy. :blink: Przez miesiąc nie miałem neta i mogło to wtedy nastąpić. Jak widzisz moje IP jest trochę inne. Ban słuszny, szkoda bo włożyłem w to konto wiele pracy.

Pozdro, może jeszcze kiedyś pogram na U2 :ohwell: (a reszcie z soja - szerokich lotów, wielu tytanów i pamiętajcie o FS-ie chłopaki nie PŁACĄ:)) :beer:

Dzięki za wyrozumiałość. To tylko gra (o tym też trzeba pamiętać) Mam nadzieje, że taka sytuacja(głupota z mojej strony) się nie powtórzy. Na U2 widzimy się za miesiąc z hakiem:).

pozdro :lol2:

ps PACYFIKATOR: poczekasz chwile, może zaskoczę Cię mile :piwo: :piwo:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.