Skocz do zawartości

Boty


manna26

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od dwoch miesiecy i nie wszystko jeszcze wiem, tym bardziej jesli nie ma o tym wzmianki na forum. Dwa razy widzialem na falandze cos, co nie do konca rozumiem.

Mianowicie, przypadek pierwszy: 10 fal atakujacych Lm-ow w odstepach 3 sekundowych kazda, cel oczywisty - moon.

Przypadek drugi: 6 fal UT - najzwyklejszy farming, z tym ze transportery w odstepach dwu i trzy sekundowych. Ten drugi motyw mam na print screanie do ewentualnego wgladu. Wiem, ze chodzi o boty, nie wiem tylko w jaki sposob mam sie do nich ustosunkowac? Tzn zglaszac je jako gre nie fair, czy najzwyklej w swiecie - odpuscic. Co o tym sadzicie? Jakie sa kary za takie naduzycia? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jest taka możliwość, że gdy wypełnisz raport wysłania floty, np. na księżyc, wciskasz stacjonuj i dalej. Jeżeli chcesz wysłać flotę kilka razy na farmę z pewnością ta osoba po zatwierdzeniu raportu dawała wstecz i znowu potwierdzała raport. Jeżeli tak robisz to wysyłasz flotę w niedużych odstępach czasowych. Fakt, nie będzie to odtęp czasowy 2-3 sekundowy ale 10 na pewno.

 

Wg mnie to nie jest bug.

Jednakże na forum czy gdzieś był post deusa, na temat wykroczeń i co się dostaje jako naganę.

 

Nie pamiętam jednak jaką karę się dostawało za bugusing albo boty.

Coś mi się wydaje że jednak za boty się dostawało bana na zawsze, ale dokładnie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Fakt, nie będzie to odtęp czasowy 2-3 sekundowy ale 10 na pewno. ...

Ja sam osobiście tak farmię, że po wysłaniu daje cofaj i spokojnie uzyskuje 2-3 sek odstępy, czasem nawet się zdarzały 1 sek odstępy, 10 sek to uzyskiwałem, jak miałem jakieś lagi :P Więc nie musi to być żaden bot, wystarczy 'ogarniać guziczki' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teraz, to było po tym jak zniknęło zabezpieczenie gdzie przed wysłaniem kolejnej floty trzeba było odczekać 5 sek.(bodajże 5 sek), albo chwile przed tym jak się pojawiło. Nie ważne, dokładnie kiedy, ale wiem, że osiągałem różnice jednosekundowe. Teraz akurat fakt, próbowałem i jedynie dwu sekundowe mi wychodzą, więc anty flood zapewne nie jest zniesiony, tak jak to silver sugeruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że wysyłasz co sekundę ?

Weź pod uwagę, że od kliknięcia wyślij, następnie wstecz i znowu wyślij upływa trochę czasu. Równi dobrze może Ci net przymulać, Tobie się wydaje, że przejście jest płynne i mija chwila, ale jest to na pewno czas dłuższy od 1 sekundy.

 

Zabezpieczenie jest na 101%. Dla potwierdzenia tych słów zrobiłem właśnie flood`a

http://i56.tinypic.com/20qyhw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.